Gadżety firmowe, z których możemy korzystać na co dzień

kubek termiczny z napisem

Reklamowanie się firmowymi gadżetami to dobrze znana strategia. Robią tak mniejsze i większe firmy, duże korporacje, fundacje i stowarzyszenia. Swego czasu oryginalne gadżety reklamowe były tak popularne, że przestały cieszyć przeciętnego ich użytkownika. Dlaczego? Bo wszędzie można było dostać kiepskiej jakości długopis albo ołówek, podkładkę pod szklankę albo smycz na klucze. Te rzeczy nie miały nic wspólnego z dobrym designem, jakością i stylem. Na szczęście małymi krokami wiele zmienia się w tym obszarze. Dzisiaj coraz więcej inwestorów jest świadomych tego, że tylko dobre jakościowo gadżety reklamowe spełniają swoją funkcję.

Gadżety firmowe, z których przyjemnie korzysta się każdego dnia

Nie o to chodzi, aby nie inwestować w gadżety reklamowe. To przecież udowodnione marketingowo, że wszelkie gratisy dla klientów naprawdę dobrze działają. Trzeba jednak wybierać takie przedmioty, które rzeczywiście będą użytkowane przez ludzi, nie staną się kolejnym niepotrzebnym elementem, który wyląduje gdzieś na dnie szuflady. W ten sposób nie buduje się rozpoznawalności marki. Które gadżety firmowe wybrać, aby była jak największa szansa na to, że ludzie będą z nich chętnie korzystać? Zimą świetnie sprawdzi się kubek termiczny z nadrukiem. To przedmiot, który ludzie chętnie zabierają ze sobą do auta, autobusu, po prostu na spacer. Na długo zachowa temperaturę płynu, nie będzie przeciekał. Jeśli zainwestuje się w jakościowe kubki, na których następnie zamówi się nadruk, obdarowane nimi osoby będą korzystały z nich naprawdę na okrągło.

Pendrive z nadrukiem firmowym

Czy można mieć zbyt dużo przenośnych nośników danych? Zdecydowanie nie. Pendrive z nadrukiem przyda się zawsze. To kolejny gadżet, który ma szansę stać się często wykorzystywanym przez klienta, któremu został podarowany. Takie rzeczy zwykle ma się gdzieś blisko siebie. Nosi się w torbie lub torebce, trzyma na biurku. Dzięki temu kontakt z przedmiotem, na którym wykonano nadruk nazwy firmy lub jej strony internetowej, jest regularny. To pozytywnie przekłada się na budowanie świadomości marki w umyśle klienta. Jeżeli skorzystał z usług, dokonał zakupów po raz pierwszy, a w ramach gratisu otrzymał jakościowy pendrive, z którego korzysta na co dzień, szansa powrotu po kolejne zakupy jest naprawdę duża.

pendrive z nadrukiem

Brelok z grawerem i smycz na klucze

Smycze na klucze oraz brelok z grawerem do kluczy to najbardziej popularne gadżety reklamowe. Generalnie przydają się wszystkim członkom rodziny, szczególnie dzieciom.Trzeba jednak przyznać, że bardzo trudno stworzyć smycz na klucz, która będzie ładna i stylowa. O wiele łatwiej zaprojektować taki brelok. Przyciągający uwagę brelok do kluczy, na którym nadrukowano nazwę firmy lub jej rozpoznawalne logo, może stać się fajnym gadżetem, z którego będzie się korzystać na co dzień. Planując zamówienie gadżetów jako materiałów reklamowych, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że zamówienie dużej ilości kiepskich rzeczy zwykle nie przyniesie pożądanego efektu. Lepiej inwestować w rzeczy dobrej jakości, nawet jeżeli ilościowo będzie ich mniej.