Breloki reklamowe na zamówienie

Gadżety typu brelok z grawerem bardzo często stosowane w celach reklamowych i to już od wielu lat. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że należą do przedmiotów codziennego użytku.

Warto, zatem umieszczać na nich treści związane z symboliką firmową, bowiem klient mając taki brelok, będzie miał również kontakt z logo naszej firmy i to każdego dnia. A przecież o to w gadżetach reklamowych chodzi.

Breloki reklamowe – idealne jako wizytówki firmy lub marki

Dobrej jakości breloczki na zamówienie z logo danej firmy idealnie nadają się do budowania solidnego wizerunku tej marki. Taki praktyczny, a zarazem stylowy gadżet jest jak najbardziej na czasie, dlatego chętnie noszony jest chociażby przy kluczach.

Dzięki temu bez problemy znajdujemy je w torebce lub plecaku, nie tracąc przy tym czasu ani nerwów. Brelok budzi pozytywne skojarzenia, a te podświadomie przenoszone są na markę, której logo na nim się znajduje.

Ten dość prosty i oczywisty sposób marketingu okazuje się być również niezwykle skutecznym. Z tego też względu taki breloczek z grawerem jest coraz popularniejszym gadżetem.

W eleganckiej i stylowej wersji brelok na klucze z pewnością doskonale spełni swoją rolę - będzie funkcjonalnym a zarazem skutecznym narzędziem promocyjnym każdej, nawet najmniejszej, firmy. Co więcej, taki brelok z grawerem jest nie tylko gustownym, ale też niezobowiązującym prezentem biznesowym, a to w kontaktach z klientami ma ogromne znaczenie.

Breloczek do kluczy

Breloki promocyjne należą do tych kategorii gadżetów, na których wyjątkowo dobrze nanosi się różne treści, a to dzięki możliwości zastosowania różnych technik. Sposób nanoszenia logo zazwyczaj zależy od rodzaju materiału z jakiego nasz gadżet został wykonany. Na metalowych breloczkach teksty można nanieść grawerem laserowym lub też tampondrukiem. Grawer laserowy pozwala na odzwierciedlenie logo z niezwykłą precyzją i to w szybki sposób.

Przy tampondruku mamy z kolei możliwość naniesienia naszego tekstu w kolorze, a do wyboru mamy 5 kolorów, przy czym nie ma możliwości zastosowania przejść tonalnych ani gradientów.

Breloczki na zamówienie – nie tylko jako gadżet reklamowy

Breloczki oferowane przez naszą firmę wykonane z wyjątkową dbałością o każdy detal. Mają więc praktyczne zastosowanie, ale też doskonale sprawdzają się jako element biżuteryjny. Śmiało mogą, zatem stanowić spersonalizowany prezent dla mamy, chłopaka lub najlepszej przyjaciółki.

Breloki i inne gadżety

A zatem, breloki reklamowe z logo są praktycznym gadżetem promocyjnym o sporym potencjale sentymentalnym, dlatego śmiało mogą stanowić uzupełnienie innych nośników z zakresu reklamy.

W ofercie naszej firmy, poza stylowymi brelokami, posiadamy również inne produkty, takie jak długopisy, notesy, pendrive usb, power banki, kubki, kubki termiczne, smycze z logo i inne. Zapraszamy, więc do zapoznania się bliżej z bogatym asortymentem naszych breloków.