Breloki do kluczy z grawerem reklamowym na zamówienie

Gadżety typu brelok z grawerem bardzo często stosowane w celach reklamowych i to już od wielu lat. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że należą do przedmiotów codziennego użytku.

Warto, zatem umieścić na nich grawer, bowiem klient mając taki breloczek z grawerem, będzie miał również kontakt z logo naszej firmy i to każdego dnia. A przecież o to w gadżetach reklamowych chodzi.

Breloki reklamowe – idealne jako wizytówki firmy lub marki

Dobrej jakości breloczki na zamówienie z grawerem logo danej firmy idealnie nadają się do budowania solidnego wizerunku tej marki. Taki praktyczny, a zarazem stylowy gadżet jest jak najbardziej na czasie, dlatego chętnie noszony jest chociażby przy kluczach.

Dzięki temu bez problemy znajdujemy je w torebce lub plecaku, nie tracąc przy tym czasu ani nerwów. Brelok do kluczy budzi więc pozytywne skojarzenia, a te podświadomie przenoszone są na markę, której logo na nim się znajduje.

Ten dość prosty i oczywisty sposób marketingu okazuje się być również niezwykle skutecznym. Z tego też względu brelok reklamowy z grawerem jest coraz popularniejszym gadżetem w reklamie.

W eleganckiej i stylowej wersji brelok na klucze z pewnością doskonale spełni swoją rolę - będzie funkcjonalnym a zarazem skutecznym narzędziem promocyjnym każdej, nawet najmniejszej, firmy. Co więcej, taki reklamowy brelok jest nie tylko gustownym, ale też niezobowiązującym prezentem biznesowym, a to w kontaktach z klientami ma ogromne znaczenie.

Breloczek do kluczy z grawerem

Breloki promocyjne należą do tych kategorii gadżetów, na których wyjątkowo dobrze nanosi się różne treści, a to dzięki możliwości zastosowania różnych technik. Sposób nanoszenia logo zazwyczaj zależy od rodzaju materiału z jakiego nasz breloczek został wykonany. Na metalowych breloczkach teksty reklamowe można nanieść grawerem laserowym lub też tampondrukiem. Grawer laserowy pozwala na odzwierciedlenie logo z niezwykłą precyzją i to w szybki sposób.

Przy tampondruku mamy z kolei możliwość naniesienia naszego tekstu reklamowego w kolorze, a do wyboru mamy 5 kolorów, przy czym nie ma możliwości zastosowania przejść tonalnych ani gradientów.

Breloczki na zamówienie – nie tylko jako gadżet reklamowy

Breloczki oferowane przez naszą firmę wykonane z wyjątkową dbałością o każdy detal. Mają więc praktyczne zastosowanie do kluczy, ale też doskonale sprawdzają się jako element biżuteryjny. Śmiało mogą, zatem stanowić spersonalizowany prezent na zamówienie dla mamy, chłopaka lub najlepszej przyjaciółki.

Breloki z grawerem i inne produkty reklamowe

A zatem, breloki reklamowe z logo są praktycznym gadżetem promocyjnym o sporym potencjale sentymentalnym, dlatego śmiało mogą stanowić uzupełnienie innych nośników z zakresu reklamy.

W ofercie naszej firmy, poza stylowymi brelokami, posiadamy również inne produkty reklamowe, takie jak długopisy, notesy, pendrive usb, power banki, kubki, kubki termiczne, smycze z logo i inne. Zapraszamy, więc do zapoznania się bliżej z bogatym asortymentem naszych breloków.