Termosy z grawerem albo nadrukiem logo

Termosy z grawerem to doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują upominku reklamowego który będzie przydatny w podróży czy poza domem. Oferowane termosy są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale również praktycznym i funkcjonalnym. Sprawdza się podczas wycieczek plenerowych, czy też rowerowych, podróży służbowych czy konferencji. Najważniejszą zaletą termosu oczywiście są właściwości termoizolacyjne, które chronią przed nadmierną utratą ciepła lub zimna.

Szeroki zakres zastosowań

Termos z własnym nadrukiem to najlepsza opcja dla tych, którzy inwestują w jakościowe gadżety. Należy podkreślić, że może być on wykorzystywany nie tylko do gorących, ale również zimnych cieczy. Wręczając taki podarunek możemy mieć pewność, że nasza marka wzbudzi pozytywne skojarzenia, a także zostanie dobrze zapamiętana. Termos z logo firmy może stanowić np. nagrodę w konkursie, czy też upominek do zamówienia.

Staranne wykonanie

Termosy z nadrukiem są niezwykle efektownie. Generalnie nie tylko nadruk ale jeszcze grawer laserowy będzie barzą dobrą opcją znakowania. Atutem jest fakt, że grawer nie ściera się, ani nie ulega zniekształceniu. Z chęcią doradzimy najkorzystniejszy wariant.