Pendrive z grawerem, USB w metalowej obudownie

Każdy lubi otrzymywać coś w prezencie, przez co można poczuć się wyjątkowym i docenionym. Warto wykorzystać to w marketingu, a mianowicie sięgnąć po gadżety reklamowe.

Upominek nie musi być drogi, ale estetyczny i przydatny. Popularne długopisy, smycze i kubki warto zastąpić czymś bardziej wartościowym dla potencjalnego klienta i kontrahentów.

Idealnie sprawdzi się pendrive z grawerem, który staje się mobilną formą reklamy. Jest to gadżet wielokrotnego użytku, który przydaje się na co dzień, w pracy, na uczelni.

Pamięć usb z grawerem świetnym sposobem na niedrogą reklamę dla firmy

USB z grawerem to skuteczny sposób na nienachalną reklamę. Na powierzchni pendrive’a znajduje się logo firmy, przez co wzrasta świadomość marki.

Z całą pewnością nie wyląduje w koszu jak ulotka, broszura, folder, wypisany długopis czy tandetna smycz na klucze. Pendrive z grawerem może mieć różną formę, kształt i kolor.

Jest to gadżet, z którego korzystają wszyscy użytkownicy komputerów. Jest banalnie prosty w obłudzie i można zapisać w jego pamięci dosłownie wszystko.

Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, przez co można mieć go zawsze przy sobie, a więc staje się mobilną formą reklamy. Obdarowana upominkiem osoba powiększa liczbę odbiorców, którzy stanowią potencjalnych klientów.

Można w ten sposób bez dodatkowych kosztów dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców, co zwiększa szansę na zwielokrotnienie zysków. Na wręczanych pendrive’ach można umieścić dane dotyczące firmy, jej ofertę i prezentację.

Jest to doskonały gadżet reklamowy podczas różnego typu konferencji, eventów, szkoleń, spotkań biznesowych. Oferta jest tak bogata i zróżnicowana, że bez problemu można dopasować pendrive do branży i tematyki.

Pendrive z grawerem jak najbardziej nadaje się jako wizytówka firmy. Może być znakowany na różne sposoby. Jeśli firma sprzedaje produkty luksusowe, to warto zdecydować się na usb z grawerem logo tłoczonym na skórze czy ekoskórze.

Za najtrwalszą metodę znakowania gadżetów reklamowych uznaje się grawer laserowy, który jest bardzo wyrazisty.

Idealnie sprawdza się w przypadku metalu, aluminium i drewna. Jeśli firmie zależy na doskonałym odwzorowaniu logotypu w pełnej kolorystyce, to warto zdecydować się na nadruk UV. Szybką, efektowną i relatywnie niedrogą techniką znakowania gadżetów reklamowych jest tampodruk, który bardzo dobrze sprawdza się przy niedużych gabarytowo przedmiotach.