Reklamowe długopisy z nadrukiem logo

Jednym z tych narzędzi, które zaraz po wynalezieniu stało się niezastąpione z pewnością jest długopis.

Młodszy brat pióra - długopis

Historia jak powstał długopis jest dość niecodzienna – pewien węgierski artysta i dziennikarz, tuż przed wybuchem II wojny światowej, skonstruował przyrząd do pisania, który w przeciwieństwie do pióra, sprawdzał się w prawie każdych warunkach atmosferycznych.

Z biegiem lat długopis zaczął coraz częściej zastępować pióro, a także stworzono jego różne odmiany, takie jak: żelowe, olejowe, zmazywalne oraz niezmazywalne.

Obecnie długopisy to są najbardziej popularne przyrząde piśmiennicze i wykorzystywane bywają nie tylko do wiadomych celów, ale również znakomicie nadaje się na prezent firmowy, szczególnie wtedy, gdy opakowany jest w eleganckie etui.

Od wielu lat są także wykorzystywane jako gadżety reklamowe znane jako długopisy reklamowe.

Długopisy z nadrukiem - gadżetem reklamowym

W celu zachęcenia potencjalnych klientów oraz zyskania nowych kontrahentów, firmy stosują różnego rodzaju chwyty marketingowe, najczęściej to prezentacja swoich produktów lub usług na wszechobecnych bilbordach, banerach oraz podświetlanych tablicach reklamowych z nadrukiem. Nierzadkie są także reklamy w mediach oraz w prasie, ale jedną z najbardziej popularnych form jest stworzenie gadżetów reklamowych podobno do reklamowych długopisów, ozdobionych logo firmy.

Długopisy z logo firmy

Długopisy z własnym nadrukiem to takie gadżety, które są sprawdzonym oraz bardzo skutecznym nośnikiem reklamy. Takim niewielkim przedmiotem warto obdarować każdego partnera biznesowego, z którym zamierzamy nawiązać długą oraz owocną współpracę.

Wielu z nas w szufladach swoich biurek z pewnością posiada przeróżne drobne przedmioty użytkowe, otrzymane w trakcie eventów, promocji sklepowych czy prezentacji multimedialnych prowadzonych przez zaproszoną firmę.

Wśród licznej grupy smyczek, breloków czy pendrivów z pewnością znajdziemy długopis reklamowy, który otrzymaliśmy w prezencie podczas wspomnianego udziału w swoistego rodzaju kampanii reklamowej.

Niestety, bardzo często bywa tak, że kosztowny billboard się znudzi, plakat zostaje zaklejony innym, a ulotki są wyrzucone do kosza. Na szczęście istnieją inne, sprawdzone oraz bardzo skuteczne sposoby na reklamę. Długopisy z logo to takie gadżety, które nigdy nie wychodzą z mody i nieustannie cieszą się ogromną popularnością.

Długopisy z nadrukiem logo, najczęściej są wykonane z wysokiej jakości materiałów, opakowane w eleganckie etui i posiada grawer lub nadruk reklamowy w zależności od materiału długopisu, wykonany jedną z zaawansowanych technik tworzenia napisów oraz grafik na przedmiotach użytkowych i ozdobnych.

Firmowe długopisy

Obecnie na rynku wybór długopisów jest przeogromny. Te bardzo kreatywne oraz subtelne gadżety są dostępne w bardzo bogatej palecie kolorystycznej. Można je zatem bez problemu dostosować do barw logo firmy. Ponadto różnią się pomiędzy sobą tworzywem, z którego zostały wykonane. Każdy klient zainteresowany zakupem ma do wyboru zarówno najtańsze oraz najzwyklejsze długopisy z plastiku, jak i droższe, długopisy metalowe.

Długopisy z logo firmy stanowią także ciekawy upominek dla uczestników targów, konferencji, biznesowych oraz ważnych warsztatów i prezentacji.

Gadżety typu "firmowe długopisy" bywa ofiarowan, kontrahentom biznesowym lub jako podstawowy gadżet firmowy.

Właśnie to nadruk dodaję tą najważniejszą zmianę

Wręczanie długopisów z nadrukiem ma także na celu dotarcie do szerszego grona odbiorców - wszak długopisy z nadrukiem stosowane są w każdej, wymagającej ich użycia sytuacji.

Podpisuje się nimi czeki, sporządza notatki, zakreśla ważne daty oraz pożycza innym osobom, które nie posiadają własnego przyboru piśmienniczego.

Dzięki takim sytuacjom, logo firmy umieszczone na reklamowym długopisie ma szanse być dostrzeżone wśród wielu innych znaków firmowych naniesionych na artykuły reklamowe.

W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się również długopisy ekologiczne, które to są w pełni przyjazne dla środowiska naturalnego. Nie brakuje też długopisów Touch do ekranów dotykowych, które są wyposażone w specjalny rysik.

Dziś każdy klient ma do wyboru zarówno tradycyjne, jak i bardziej eleganckie długopisy reklamowe, na które na jego życzenie może być naniesione logo firmy, wybrany slogan czy dedykowane dla danej marki hasło. Poszczególne długopisy są znakowane techniką tampondruku, sitodruku lub przy użyciu grawerem.