Długopisy reklamowe z nadrukiem logo

Niewątpliwie jedne z najpopularniejszych gadżetów reklamowych są długopisy reklamowe, wykorzystywane przez wiele firm na całym świecie. Ich popularność wynika z łatwej personalizacji i niskiej ceny - na długopisach można umieścić logo firmy, jej nazwę lub inne informacje!

Długopisy mają długa i bogatą historię.

Jednym z tych narzędzi, które zaraz po wynalezieniu stało się niezastąpione z pewnością jest długopis.

Historia jak powstał długopis jest dość niecodzienna – pewien węgierski artysta i dziennikarz, tuż przed wybuchem II wojny światowej, skonstruował gadżet do pisania, który w przeciwieństwie do pióra, najważniejsze że sprawdzał się w prawie każdych warunkach atmosferycznych.

Z biegiem lat długopisy zaczęli coraz częściej zastępować pióro, a także stworzono jego różne odmiany, takie jak: długopisy żelowe, olejowe, długopisy zmazywalne oraz niezmazywalne.

Obecnie długopisami korzystamy się codziennie, to są najbardziej popularne przyrządy piśmiennicze i wykorzystywane nie tylko do pisania celów, ale również znakomicie nadaje się na prezent firmowy, szczególnie wtedy, gdy opakowany jest w eleganckie etui.

Od wielu lat są także wykorzystywane jako gadżety firmowe znane jako długopisy reklamowe.

Tanie długopisy reklamowe produkty dostępne dla każdej firmy.

Oferta naszego sklepu internetowego na dłupisy reklamowe zawiera jak tanie długopisy plastikowe, tak i eleganckie długopisy reklamowe z grawerowaniem laserowym lub nadrukiem firmowym. Oprócz długopisów, oferujemy także notatniki oraz wiele innych produktów reklamowych.

Tanie długopisy reklamowe to dobry wybór dla firm, które chcą zainwestować w gadżety reklamowe, a jednocześnie zachować niski koszt.

Tanie długopisy z logo to jakie?

Jeżeli chcemy znaleźć najtańsze długopisy reklamowe, warto zauważyć, iż cena końcowa zależy od dwóch czynników: ceny samego długopisu oraz kosztów związanych z nadrukiem bądź grawerowania laserowego. Ostateczna cena zależy więc od tego, której techniki znakowania użyjemy oraz jaką ilość długopisów chcemy wydrukować. Najtańsze długopisy z nadrukiem to są plastikowe długopisy.

Najtańsza technika druku, taka jak tampondruk(pad printing) lub sitodruk(silk print), może być dobrym wyborem, kiedy potrzebujemy ogromną ilość długopisów i zależy nam na minimalizacji kosztów.

Długopisy z nadrukiem a może chodzi o grawer?

Jednakże, jeśli planujemy zamówienie na długopisy z nadrukiem, natomiast mniejsze ilości powiedzmy do pare tysięcy długopisów i rozważamy zamówienie na długopisy metalowe, to koszt nadruku logo taką techniką jak tampondruk już może nie być najtańszą opcją i na pewno nie najlepszą opcją dla klienta.

Na metalowych długopisach, farba może zacząć się ścierać, co ostatecznie zniszczy wydrukowany logotyp. Oczywiście, czas ten może być różny w zależności od jakości farby i sposobu eksploatacji długopisów, ale tak czy inaczej, farba na metalu nie jest długotrwała.

W przypadku kiedy chcemy użyskać nadruki na metalowe długopisy, nadruki farbą nie jest to trwałe rozwiązanie. Na długopisy z metalu polecamy klientom grawer laserowy.

Niestety nie zawsze wybór jest taki oczywisty. Każda technika stosowana na długopisach ma swoje słabe i silne strony. W przypadku graweru słabą stroną jest właśnie kolor graweru, który nie jest kontrolowany na odmianę upominków z nadrukiem farbą.

Długopis reklamowy - podstawowe gadżety reklamowe.

Jeśli szukasz skutecznej i niedrogiej formy reklamy dla Twojej firmy, to długopisy reklamowe są doskonałym wyborem. Oto kilka porad, które mogą Ci pomóc w wyborze odpowiedniego długopisu reklamowego:

  1. Wybierz długopisy z nadrukiem o dobrej jakości — im lepsza jakość, tym dłużej będzie on służył Twoim klientom i pracownikom, a tym samym będzie się dłużej reklamował.

  2. Zdecyduj, czy chcesz, aby długopisy firmowe posiadały mechanizm kliknięcia czy zdejmowania nasadki — mechanizm kliknięcia jest wygodniejszy w użytkowaniu, ale zdejmowane są bardziej eleganckie, które również można znaleźć u nas w sklepie.

  3. Wybierz kolor tuszu, który najlepiej pasuje do twojej firmy — możesz wybrać jeden kolor lub kilka, aby podkreślić różne elementy w swoim wizerunkiem.

  4. Rozważ personalizację długopisów - dodanie imienia lub nazwiska Twojego klienta sprawi, że długopis z takim nadrukiem będzie bardziej osobisty i prawdopodobnie będzie go częściej używał.

  5. Rozważ wybór długopisu z dodatkowymi funkcjami, takimi jak latarka, śrubokręt czy poziomica - taka funkcjonalność sprawi, że długopis będzie bardziej atrakcyjny dla Twoich klientów i pracowników.

  6. Upewnij się, że wybierasz producenta długopisów reklamowych z nadrukiem, który oferuje wysoką jakość produktów, konkurencyjne ceny i terminowe dostawy.

Długopis z nadrukiem w ofercie BusinessGifts

W naszej ofercie jest bogaty wybór produktów promocyjnych i firmowych, które doskonale sprawdzą się na wszelkiego rodzaju konferencjach, studiach oraz prezentacjach. W sklepie BusinessGifts znajdziesz wiele różnorodnych propozycji. W naszej ofercie zawsze są najnowsze modele. Jako producent długopisów reklamowych z nadrukiem polecamy zajrzeć do naszych działów poświęconych długopisam:

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty. Nasze doradcy, chętnie pomogą w wyborze odpowiednich gadżetów promocyjnych z nadrukiem dla Twojej firmy.

Warto zdecydować się na długopisy reklamowe z logo firmy, ponieważ stanowią one świetny pomysł na drobny upominek dla klientów lub na promocję wizerunku marki. Długopisy z logo sprawdzą się jako gadżety na konferencje, targi lub spotkania biznesowe.

Długopisy z logo firmy lub znakiem firmowym czy towarowym jest jednym z najbardziej poszerzonych rodzajów gadżetów reklamowych z nadrukiem.

W celu zachęcenia potencjalnych klientów oraz zyskania nowych kontrahentów, klienci stosują różnego rodzaju chwyty marketingowe, jedną z form to jest reklama swoich produktów lub usług na wszechobecnych bilbordach, banerach oraz podświetlanych tablicach z nadrukiem. Nierzadkie są także reklamy w mediach oraz w prasie, ale jedną z najbardziej popularnych form wśród klientów jest stworzenie gadżetów reklamowych z własnym logo podobno do długopisów reklamowych, ozdobionych logo firmy.

Długopisy firmowe z własnym nadrukiem

To taki gadżet reklamowy z nadrukiem, który jest sprawdzonym oraz bardzo skutecznym nośnikiem reklamy, taki produkt jest zintegrowany w wizerunek marki. Takie produkty dają możliwość obdarować każdego partnera biznesowego.

A zamówić długopisy firmowe z nadrukiem jest bardzo proste. Nasz sklep internetowy zawiera setki ładnych modele długopisów. Należy tylko wybrać długopis reklamowy i przekazać logo firmowe, które ma być nadrukowane.

Długopisy z nadrukiem logo, najczęściej są wykonane z wysokiej jakości materiałów, opakowane w eleganckie etui i posiada grawer lub nadruk reklamowy w zależności od materiału długopisu. Znakowanie wykonane jedną z zaawansowanych technik nadruku treści reklamowych na gadżetach. Podobne modele są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach - taki prezent z nadrukiem jest jedna z najtańszych opcji ze wszystkich możliwych gadżetów reklamowych.

Długopisy ekologiczne, czyli eko

Świetnym pomysłem również są długopisy ekologiczne, które się cieszą ogromną popularnością. Takie produkty z nadrukiem są w pełni przyjazne dla środowiska naturalnego. Są też długopisy dotykowe do ekranów sensorowych, takie produkty są wyposażone w specjalny rysik.

Dziś każdy klient ma do wyboru zarówno tradycyjne, jak i bardziej eleganckie długopisy reklamowe, na które na jego życzenie może być naniesione logo firmy, wybrany slogan czy nazwa firmy. Przy czym cena na podobne modele z nadrukiem jest praktycznie na każdą kieszeń.

Oferujemy długopisy reklamowe w przystępnej cenie, dzięki czemu każdy klient może znaleźć coś dla siebie. Nasze długopisy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia długi czas ich użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą długopisów reklamowych oraz innych produktów reklamowych. Dzięki produktom w naszej ofercie każdy klient będzie miał możliwość wypromowania swojej firmy oraz zyskania nowych kontrahentów.

PFR