Długopisy plastikowe

Długopisy plastikowe to drobne gadżety do promowania firmy lub marki. Są praktyczne jak inne artykuły piśmiennicze, które są używane na co dzień i towarzyszą nam od lat. Nawet postępujący proces cyfryzacji i rozwój Internetu nie zastąpią dobrego długopisu, który jest niezbędny kiedy np. trzeba podpisać dokumenty firmowe lub podczas spotkania z kontrahentem. Dlatego w doborze gadżetów warto postawić na tanie, ale dobrej jakości plastikowe długopisy jako gadżety firmowe zawierający reklamę firmy, marki lub przedsiębiorstwa. Taki gadżet pozwala w tani sposób przekazać treści marketingowe dla każdej firmy.

Gadżety reklamowe - długopisy plastikowe

Tanie, ale estetyczne i użyteczne długopisy reklamowe z nadrukiem dostępne są w różnych kolorach i modelach. Zależnie od oczekiwań można wybrać np. plastikowe, niedrogie i personalizowane długopisy, które stanowią doskonały gadżet promocyjny. W trakcie spotkań biznesowych mogą być również atrakcyjnym upominkiem dla klientów i partnerów.

Długopisy firmowe warto mieć na co dzień w biurze i na recepcyjnej ladzie lub biurku, co dobrze wygląda i wpływa pozytywnie na przedsiębiorstwo przez długi czas.

Długopisy z nadrukiem można zamówić w wybranym kolorze wraz z opcjami dodatkowymi, takimi jak np. grawer. Nazwa firmy to nie jedyna możliwa opcja, jeżeli skorzystać z nadruku UV i umieścić własny tekst na powierzchni długopisu, to w taki sposób możemy spersonalizować długopisy i używać jako gadżety reklamowe.

Plastikowe długopisy - gadżety promocyjne dla gmin, urzędów i każdej instytucji!

Długopisy plastikowe z logo stanowią produkt, który sprawdza się w każdej firmie na co dzień. Mimo rozwoju komputeryzacji, wciąż niezbędne jest korzystanie z długopisów i innych gadżetów biurowych podczas np. podpisywania dokumentów kontrahentom. Przybory do pisania wykonane z plastiku często są też stanowią dobry upominek do reklamowania firmy podczas np. spotkań biznesowych czy targów.

Może wydawać się, że długopis z plastiku jest zbyt oczywistym gadżetem w firmie, by mógł zaskoczyć czy wpłynąć w jakiś sposób na dobry wizerunek wśród klientów i współpracowników.

Nie jest to jednak prawdą, gdyż wiele zależy w tej kwestii od inwencji, wzoru i tekstu, który jest naniesiony na długopis. Plastik jest dobrym materiałem, który nadaje się do personalizowania długopisów.

Wiele rodzajów długopisów posiada też dużą powierzchnię, na której bez problemu można umieścić np. logo firmy lub hasło, które się z nią kojarzy.

Wśród plastikowych artykułów piśmienniczych z naszej oferty znajdują się długopisy dostępne w różnych kolorach i wzorach. Są to nowoczesne modele, wyposażone w miękką końcówkę, nadającą się do obsługi ekranów dotykowych.

Zależnie od upodobań, do wyboru są długopisy w różnych kształtach - od delikatnych, po bardziej masywne i eleganckie długopisy z logo firmy. Dzięki szerokiej gamie kolorów można ponadto wybrać długopisy z nadrukiem dopasowane estetycznie np. do koncepcji działania firmy lub barw użytych w logo i w innych materiałach reklamowych.

Wzory długopisów są często przełamane innymi elementami w zakresie kształtu i odcieni, co dodatkowo wpływa na estetykę.

Dodając do tego upominki firmowe z nadrukiem lub inne rodzaje tekstów, powiązane z działaniem przedsiębiorstwa, można bez problemu i przy niewielkim nakładzie finansowym stworzyć długopisy reklamowe, które sprawdzają się i na co dzień, i podczas prezentowania firmy w trakcie ważnych wydarzeń.

Tanie długopisy plastikowe dostępne dla każdej firmy.

Długopis w plastikowej obudowie pewnie najtańszy gadżet reklamowy. Wartość długopisów plastikowych wynosi zaledwie kilkadziesiąt groszy. Oczywiście, model długopisu wpływa na cenę ale tak czy inaczej długopisy plastikowe są tanie nawet w opcji z nadrukiem.

Długopisy plastikowe od producenta

Jako firma która produkuje długopisy plastikowe z logo w hurtowych ilościach jesteśmy w stanie wykonać naszym klientom praktycznie każde nawet nie standardowe zamówienie. Pomimo długopisów plastikowych w naszej ofercie znajdziecie Państwo mnóstwo produktów do pisania:

W asortymencie BusinessGifts można znaleźć lekkie długopisy produkowane z klipem na zamówienie.

Plastikowe długopisy reklamowe z nadrukiem

Jeżeli chcemy umieścić nadruk na produkcie którego materiałem jest plastik, to najczęściej znakowanie się odbywa za pomocą tampodruku.

Tampodruk jest jedną z najczęściej wybieranych usług i stosowanych metod nadruku na plastikowe długopisy reklamowe. Technologia polega na naniesieniu farby na specjalne umieszczone wklęśnięcia matrycy, a następnie przetransportowaniu farby na powierzchnię długopisu za pomocą elastycznego tamponu. Tampodruk jest idealnym sposobem do nadruku logo lub tekstu na długopisie z klipem, ponieważ pozwala na precyzyjne i kolorowe naniesienie grafiki na niewielką powierzchnię, a także umożliwia stosowanie wielu kolorów farby. Znakowanie tampodrukiem jest również trwałe i odporne na ścieranie, co zapewnia długotrwałą reklamę Twojej firmy.

W sklepie BusinessGifts klient może wybrać w ofercie odpowiedni dla siebie długopis reklamowy i zamówić go z indywidualnym nadrukiem, wykonanym metodą tampodruku.

PFR