Drewniany pendrive

Przedstawiamy Państwu ofertę na drewniany pendrive z grawerem. U nas można zamówić drewniany pendrive do zdjęć ślubnych z oryginalnym drewnianym pudełkiem i personalizowaną dedykacją. Ekologiczna pamięć USB jest dostępna również z szybkim interface 3.0 i pojemnością nawet 128GB

Drewno to materiał który bardzo dobrze nadaję się do grawerowania laserem. Pomimo grawerowania laserem, bardzo elegancko wygląda pendrive drewniany z ciemnego drewna z białym nadrukiem.

Dostępne pojemności
pamięci USB

USB 2.0

Interface USB 2.0

2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB

USB 3.0

Interface USB 3.0

8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB

Grawer laserowy na drewnianym pendrive

Znakowanie

  • Grawerowanie laserowe
  • Nadruk cyfrowy UV

Drewniany pendrive z grawerem - ekologiczne gadżety

By była to skuteczna forma marketingu to należy skupić się na atrakcyjnych i modnych gadżetach. Drewniany pendrive z grawerowaniem są bez wątpienia świetnym i bardzo oryginalnym wyborem. Będą one idealnie nadawały się do wręczania stałym klientom oraz kontrahentom firmy. Drewniany pendrive prezentuje się bardzo elegancko oraz z pewnością jest bardzo praktycznym podarunkiem.

Pendrive drewniany w ekologicznej obudowie naturalnego drewna z pewnością sprawią, że wizerunek Twojej firmy oraz marki będzie bardo dobry. Należy zwrócić jednak dużą uwagę na możliwość graweru logotypu firmy na pendrive USB. Taki gadżet reklamowy będzie prezentować się estetycznie oraz będzie praktyczny w codziennym użytkowaniu!

Drewniany pendrive w pudełku - wyjątkowy prezent

Prezentowanie zdjęć czy filmów z wyjątkowych okazji to kawałek historii, który warto zachować na lata. A dzięki takiej drewnianej pamięci USB zawsze będziesz mógł mieć ze sobą swoje ulubione chwile i dane, kiedykolwiek zechcesz.

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu, który na pewno zachwyci, drewniany pendrive w pudełku to idealna opcja.

Pendrive ślubny

To piękny sposób na prezentowanie zdjęć i filmów z najważniejszych chwil Twojego życia.

Drewniany pendrive w pudełku i grawer z motywem ślubnym to idealny prezent od pary młodej dla gości. Eleganckie drewniane pudełko, podkreśli wyjątkowy charakter tego prezentu.

Poprzez grawerowanie możesz użyskać dowolny tekst, wzór czy logo, które zostaną precyzyjnie wygrawerowane na powierzchni pamięci USB. Taki pendrive drewniany z pewnością umili każdego, kto otrzyma go w prezencie.

Pendrive drewniany to nie jedyny gadżet do grawerowania

Metalowy pendrive z grawerem to również solidna i trwała pamiątka, która posłuży Ci przez wiele lat. Sprawdź naszą ofertę metalowej pamięci i wybierz swój ulubiony model, który idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby.

Pendrive drewniany to wspaniały prezent, ale nie zapominajmy o klasycznym metalu, który również świetnie nadaje się do personalizacji.

PFR