Na stanie ponad
80 modeli

Nasze stany magazynowe liczą ponad 80 różnych modeli reklamowej pamięci flash. Każdy pendrive reklamowy posiada wiele wersji kolorystycznych. Oczywiście jest przeznaczony do nadruku na powierzchni pendrive lub znakowanie laserem. Taki wachlarz pozwala dopasować prezenty praktycznie do każdego firmowego wizerunku.

Szybka realizacja
24h z Logo

Posiadamy większość modeli na magazynie, więc jesteśmy w stanie zaoferować gadżety z naszego katalogu w trybie ekspresowym. Realizujemy Nawet zamówienia w 24h z nadrukiem logo firmy. Przenośne pamięci usb które nadają się na grawerowanie laserowe , czyli pendrive z grawerem, lub na druk UV (druk cyfrowy) na karcie. Wybór opcji z logotypem, który został naniesiony nadrukiem cyfrowym — jest idealną opcją na prezent.

Gwarantujemy
Jakość

Polecamy trzy razy się zastanowić, przed tym, jak zamawiać najtańsze gadżety reklamowe z nadrukiem. Mimo swoich miniaturowych rozmiarów pendrivy reklamowe są to technologiczne urządzenie. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców komponentów elektronicznych. Każdy Pendrive personalizowany — gwarantujemy wysoką jakość. Dowiedź się, jak sprawdzić jakość pendrive.

195
Modyfikacji
Kolorystycznych na stanie
Kolory obudowy
Kolory obudowy twisterów
Kolory blaszek
Kolory metalowych blaszek dla twisterów

Ten model, to najbardziej rozpoznawany kształt pamięci USB. Oczywiście, że to są najbardziej produkowane pendrive'y reklamowe na świecie. Również, to jest najtańsze pendrive na rynku.

Mamy do zaoferowania
13 kolorów blaszek
w tym blaszka białego koloru
na pełnokolorowy nadruk UV
15 opcji Obudów
oraz 11 opcji pojemności pamięci:
2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB w tym
opcje pojemności USB 3.0

Pendrive reklamowe — najlepsze gadżety USB na prezenty biznesowe

Jak wszyscy wiemy, każdy prezent firmowy, musi być użytecznym, wtedy właśnie, taki gadżet będzie używany dłużej i częściej. To jest celem każdej kampanii marketingowej, zapaść w pamięć klienta!

Pendrive firmowy, spełnia ten warunek rewelacyjnie. USB z logo lub power bank to są nowoczesne gadżety, które idealnie będą pasować do identyfikacji wizualnej każdej firmy.

Klucz do sukcesu:

 • profesjonalnie wykonane znakowanie (tampodruk, grawer laserowy, nadruk cyfrowy)

 • najwyższa jakość chipsetów i podzespołów komputerowych, Samsung, Hynix, Toshiba.

Pendrive z nadrukiem
Pendrive
na zamówienie

Nie chcesz stosować standardową technikę spersonalizowania?
Gadżet wyprodukowany na specjalne zlecenie — będzie wyjątkowym prezentem. Taki prezent, na pewno zatrzyma wzrok.

Chcecie zaskoczyć swoich partnerów biznesowych? Zapraszamy do zapoznania się co to jest pendrive na zamówienie w dowolnym kształcie.

Bespośrednio
od producenta

Jako producent pendrive gwarantujemy dostawę wybranego modelu gadżetu, w potrzebnej ilości pod zamówienie, na czas!

Najbardziej wymagającym klientom realizujemy dostawy na specjalne zamówienia. Dzięki temu możemy zapewnić w naszej hurtowni pendrive takie warunki i takie produkty, które mogą zaspokoić każdą potrzebę.

Jeżeli interesują Państwa gadżety w dużej ilości — zapraszamy do kontaktu. Pendrive hurtem

Dodatkowe
usługi

Zapewniamy pełny i wszechstronny serwis na nasze produkty.

Pendrive reklamowy — nowoczesne technologie w marketingu

Bez reklamy trudno się wyróżnić z tłumu, uzyskać dobrą pozycję na rynku i dotrzeć ze swoją ofertą do wybranej grupy docelowej. Nowoczesne firmy, aby uzyskać powodzenie w obszarze reklamy, powinni spełniać oczekiwania XXI wieku. Oznacza to zastosowanie nowoczesnych technologii również w reklamie i akcjach promocyjnych. Najbardziej skojarzonym przedmiotem z nowoczesnym światem jest komputer. Same dlatego pamięć USB tak jest popularna w świecie reklamowym

Pendrive z nadrukiem, jest bezkonkurencyjnym produktem promocyjnym w erze komputerów.

Cena pamięci USB, jest stosunkowo niewysoka. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby korzystać z podobnych najnowocześniejszych rozwiązań reklamowych. Podczas kampanii marketingowej pendrive firmowe sprawą wyjątkowe wrażenia na naszych partnerach biznesowych. Co na pewno zachęci do rozmowy i będzie miało pozytywny wpływ na rozwój firmy.

Z drewna naturalnego z ozdobnym
drewnianym pudełkiem
z grawerem

Każdy egzemplarz może być wyposażony
w szybki interface

USB 3.0 nawet 64GB

Pendrive nadrukiem logo firmy a identyfikacja wizualna

Każde, rozwijające się przedsiębiorstwo, potrzebuje wdrożenia identyfikacji korporacyjnej. Dlatego że, identyfikacja wizualna, pozwala wyróżnić oraz podkreślić te czy inne cechy. W większości przypadków to jest pierwsze, na co zwraca uwagę człowiek podczas pierwszego spotkania z firmą.

Pendrive z logo jest narzędziem do uzyskania potrzebnego „podkreślenia”, skojarzenia.

Pendrive reklamowe — gadżety z nieograniczonymi możliwościami

Asortyment reklamowej pamięci USB dostępny w naszej ofercie, jest na tyle ogromny, że w zależności od modelu pozwala uzyskać skojarzenia z:

 • Nowoczesnymi technologiami
 • Stylowym i modnym podejściem
 • Dbaniem o ekologię i harmonie z naturą
 • Uniwersalnością
 • Niezawodnością
 • Jakością
 • Długimi tradycjami
 • Elegancją
 • Wyjątkowością

Nadruk logotypu firmy, na przedmiot, z tymi czy innymi właściwościami, to oddanie głosu za pewne cechy.

W naszym sklepie, przedstawione wszelkie możliwe modyfikacje pendrive reklamowe i akcesoria mobilne, które tylko można wymyślić i nawet posiadające wtyczkę USB type-c.
A na to, czego jeszcze nie wymyślono, a dopiero chcą Państwo zrealizować, też mamy patent – ekskluzywny pendrive 3d na zamówienie. Który możemy wyprodukować na zlecenie PVC, drewna, metalu lub plastiku.

Własna firmowa pamięć usb — zaskoczy partnerów!

Czyli chodzi o całkowicie ekskluzywny flash drive, wyprodukowany na podstawie projektu 3D. Włącznie z dopasowaniem wszystkich firmowych kolorów w.g. palety barw Pantone®

Szklany pendrive z logo 3D - nowy poziom reklamowych gadżetów

Reklamowa pamięć USB, to nie tylko pojemność, prędkość lub rodzaj interfejsu transmisji danych. Ale przede wszystkim unikalny i zachwycający design korespondujący z Twoją marką.

Szklany pendrive to jeszcze jeden funkcjonalny gadżet, który wyróżnia się swoim wyglądem. Ten pendrive reklamowy posiada element ze szkła lub najczęściej akrylu.

Lokowanie firmy, dokonuję się za pośrednictwem logo 3D, bezpośrednio w obudowie w środku szkła. Taki branding jest wykonywany specjalną 3D grawerką laserową. Oczywiście, również może być inny element graficzny, nie tylko logo.

PFR