Pendrive z nadrukiem logo firmy, oferta pendrive reklamowe

Bez reklamy trudno jest się wyróżnić z tłumu, uzyskać dobrą pozycję na rynku i dotrzeć ze swoją ofertą do wybranej grupy docelowej. Materiały reklamowe typu pendrive z nadrukiem logo są świetnym sposobem na rozpropagowanie firmy. Na zwrot z inwestycji nie trzeba wcale długo czekać, a można zyskać jeszcze więcej.

Pendrive reklamowe to nowoczesna reklama firmy

Pendrive z logo firmy jest rodzajem mobilnej formy reklamy, dzięki której możliwie jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców przy stosunkowo niskim nakładzie finansowym. Jest to znacznie tańsza opcja niż reklamowanie się w tradycyjny sposób.

Reklamowe pamięci USB idealnie sprawdzają się jako gadżet z nadrukiem służący do budowania wizerunku. Jeśli przedsiębiorcy zależy na tym, aby jego marka była dobrze postrzegana w branży i przez potencjalnych klientów, warto zainwestować w marketing.

W dzisiejszych czasach wręcz konieczne jest promowanie swojego biznesu, aby przebić ze swoją ofertą przez rosnącą konkurencję.

Firmy nastawione na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, budowanie pozytywnego wizerunku i uzyskiwanie nieprzeciętnych zysków, dwoją się i troją podczas opracowywania kampanii reklamowych.

Pendrive z logo - ładny gadżet

Za pomocą usb z logo możliwe jest przyciągnięcie do siebie klientów i zachęcenie do rozpoczęcia współpracy z nowymi kontrahentami. Dając coś wartościowego gdzie będzie nadrukowane logo, firma zapada w pamięci i jest pozytywnie kojarzona.

Reklamowy pendrive z nadrukiem powinien być dopasowany do potrzeb, oczekiwań i preferencji klientów. Nie może być to coś bezużytecznego – dane tylko po to, żeby się przypodobać. Byle jaki upominek nie spełni swojego zadania i szybko skończy w koszu.

Ciekawym gadżetem również może być pendrive z grawerem

Zdecydowana większość specjalistów z działu marketingu potwierdza efektywność gadżetów reklamowych. Warto jednak od razu zaznaczyć, że dotyczy to upominków praktycznych, potrzebnych i dobrej jakości.

Wręczenie tandetnego gadżetu tylko dlategże że tam będzie nadruk raczej nie spełni swojego zadania. Bardzo duży odsetek marketerów wykorzystuje gadżety reklamowe w celu budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Są one bardzo skutecznymi i jednocześnie tanimi nośnikami reklamy. Pendrive USB z nadrukiem logo będzie cały czas przypominał o firmie, która wręczyła upominek, co przełoży się na wzrost rozpoznawalność firmy.

Pendrivy reklamowe – poznaj zalety tego rozwiązania

Pendrive z logo to godne polecenia narzędzie do kształtowania wizerunku i budowania świadomości marki. Jak najbardziej warto wykorzystać go podczas realizowania przedsięwzięć marketingowych.

Takie upominki jak reklamowe pendrive mogą być wręczane zarówno klientom, jak i partnerom biznesowym. Stanowią świetny pretekst to interakcji, czyli nawiązania rozmowy, skracają dystans pomiędzy klientem a firmą.

Wraz z pendrive'm można przesłać ofertę czy wymienić się wizytówkami. Nie tylko klientom, ale też pracownikom warto wręczać tego typu upominki, jako formę uznania.

Okazuje się, że takim sposób możliwe jest zwiększenie efektywności pracowników.

Wręczenie wartościowego pendrive to doskonała metoda na podkreślenie wyjątkowości i ważności drugiej osoby. Obdarowany z całą pewnością to doceni i będzie znacznie bardziej skłonny do skorzystania z firmowej oferty. Zadowolony klient czy kontrahent zacznie mieć dobre skojarzenia z firmą, produktem czy usługą. Wszystko to ma wpływ na jego decyzje zakupowe.

Gadżety reklamowe wzbudzają chęć poznania i entuzjastyczne podejście, intrygują i motywują. Firmy nastawione wyłącznie na zysk wiele tracą.

Warto zainwestować w materiały promocyjne(które pozwalają nadrukować firmowe logo) po to, aby zachęcić do siebie potencjalnych klientów. Dając, można zyskać znacznie więcej. Obdarowywanie i przyjmowanie podarunków jest samo w sobie przyjemnym doświadczeniem.

Pozwala to na wyróżnienie się z tłumu. Firma dostarczająca miłych wrażeń zawsze będzie miała przewagą nad konkurencją, która przecież każdego roku się zwiększa.

Czas najwyższy wykorzystać potencjał drzemiący w niepozornych gadżetach reklamowych takich jak pendrive reklamowy.

Najczęściej zadawane pytania o pendrive USB

Jakie pendrive polecacie?

Generalnie to zależy od okazji oraz przeznaczenia. Dla kobiet polecamy ładny szklany pendrive,  w środku którego można zrobić ładny grawer logo 3D. Logotyp będzie podświetlany podczas pracy niebieskim, czerwonym lub zielonym kolorem, co wygląda po prostu fantastycznie. Również dobrym wyborem może bodczyt/zapis i odwrotnie.yć pamięć USB w obudowie z drewna, również z ładnym grawerem. Dla mężczyzn ciekawym wyborem mogą być reklamowe pendrive z metalu lub eko-skóry. Natomiast jeżeli Państwu zależy na szybkiej transmisji danych to przede wszystkim musi to być pamięć USB w standardzie 3.0 W pamięci USB jest zależność – im większa pojemność tym z reguły ma być szybsza transmisja. Ale to nie dotyczy taniej pamięci USB. W businessgifts.pl posiadamy jedynie sprawdzone reklamowe pamięci USB

Pendrive jakie są pojemności?

Dzisiaj do użytku prywatnego najpopularniejsza pamięć USB to 256GB. Natomiast w reklamie mogą być wykorzystywane z mniejszą pojemnością. Generalnie praktycznie każdy model pendrive USB przedstawiony na businessgifts.pl jest dostępny w pojemności od 2GB do 64GB USB 3.0. Kwestia tylko dostępnej na magazynie ilości lub ewentualnie czasu realizacji każdej konkretnej pojemności na specjalne zlecenie. Natomiast nie polecamy Państwu stawiać na pendrive z małą pojemnością, ponieważ według zauważonych nami tendencji – pendrive z mniejszą pojemnością - będzie miał wolniejszy odczyt/zapis i odwrotnie.

Największa pojemność pendrive?

Dzisiaj na rynku są szeroko dostępne usb flash z pojemnością 256GB ale można znaleźć i 1TB w cenie od 600 złotych. Oczywiście – większa pojemność to również większy koszt w przeliczeniu na 1szt. Dla kampanii reklamowych najlepiej wybrać modele 32GB lub 64GB

Jak zwiększyć pojemność pendrive?

Nie ma takiej możliwości, aby znacznie zwiększyć pojemność. Ewentualne zmiana ustawień przy formatowaniu na mniejszy rozmiar klastru może wpłynąć na pojemność. Jeżeli wybrać najmniejszy możliwy rozmiar klastra – to danych można będzie zapisać teoretycznie delikatnie więcej. Wynika to z tego, że komputer podczas zapisu rezerwuje miejsce na dysku pod każdy plik klastrami. Czyli jeżeli mamy plik mniejszy niż rozmiar klastra to tak czy inaczej system plików zarezerwuje cały klaster. Będzie to zauważalne kiedy mamy do czynienia z dużą ilością małych plików, takich wolnych „resztek” może trochę się nazbierać, natomiast jeżeli będziemy wgrywać jeden duży plik, różnicy w ogóle nie będzie.

Zerowanie pendrive

Najlepszym sposobem wykasowania danych jest wielokrotne wgrywanie i kasowanie jakiejkolwiek informacji(może być to ulubiony  film). Jeżeli po prostu wykasować plik z każdego nośnika pamięci nie tylko USB flash – można będzie informacje odtworzyć, ponieważ podczas standardowej operacji kasowania system plików po prostu odznacza sobie, że miejsce które było zajęte jakimś plikiem teraz  wolne do zapisu i tyle.

Zabezpieczenie pendrive przed kopiowaniem

Jeżeli informacja będzie dostępna do odczytu to również będzie dostępna do kopiowania. Kasowanie możliwości kopiowania możliwe jest poprzez ustawienie braku możliwości do odczytu. Natomiast w ofercie BusinessGifts znajduje się reklamowa pamięć USB, na którą możemy wgrać dowolną informację i zabezpieczamy ją przed usunięciem. Wtedy podczas podłączenia do komputera taki pendrive będzie widoczny jako dwa dyski – jeden tylko z dostępem na odczyt, drugi – jak zwykle na odczyt i zapis.

Zabezpieczenie pendrive przed zapisem

Zabezpieczenie danych przed kasowaniem lub zapisem polega na podziale partycji specjalnym oprogramowaniem(do konkretnych modeli USB chip-ów) na dwie. Jedna partycja będzie z danymi zabezpieczonymi przed kasowaniem lub zapisem, druga – do zwykłego użytku w trybie read/write. Oczywiście można zrobić tak, że tej drugiej nie będzie. Natomiast nie polecamy tak robić, gdyż zwyczajnie traci się sens reklamowej pamięci USB – czyli człowiek nie będzie mógł korzystać z pendrive do przechowywania prywatnych danych.

Jakie pendrive z nadrukiem na prezent?

Jeżeli ma to być prezent dla bliskiej osoby, to wtedy prezent powinien być eleganckim i użytecznym, to znaczy jakieś większej pojemności i najlepiej w standardzie 3.0. Co dotyczy wyglądu w ofercie przedstawionej na stronie BusinessGifts.pl są pendrive w obudowie z metalu do znakowania laserem, pendrive z drewna do graweru, lub z eko-skóry. Jeżeli chodzi o prezent firmowy to najczęściej to jest kwestia dopasowania budżetu do ilości, ewentualnie w grę mogą wejść tanie modele z plastiku,  natomiast z możliwością pełnokolorowego nadruku.

Jakie są rodzaje pendrive

Generalnie pendrivy różnią się standardem USB 2.0 oraz USB 3.0. Ten standard ma wpływ na prędkość odczytu zapisu informacji. Pendrive w standardzie USB 3.0 będzie również współpracować z portem USB 2.0 bez żadnych problemów. Pomimo różnicy w standardzie USB pendrive różnią się materiałem obudowy. W ofercie BusinessGifts można znaleźć modele z plastiku, metalu, drewna oraz skóry ekologicznej. Więc tego, pendrive może być wyprodukowany z PVC w potrzebnej formie na zlecenie.

Jaki pendrive do zdjęć

Dla przechowywania zdjęć polecamy pendrive drewniany nie mniejszy niż 32GB. Na drewnie można zrobić ładny grawer z dedykacją lub datą

Pendrive jak karta kredytowa

Model pamięci przenośnej o wymiarach identycznych jak zwykła bankowa karta kredytowa. Jest dobrym wyborem jak na pendrive reklamowy, ponieważ na nim można umieścić dowolną grafikę z obu stron. Do zadrukowania dostępne 100% powierzchni z każdej strony, a nadruk jest wykonywany za pomocą technologii nadruku UV, która pozwala na uzyskanie nadruku w jakości identycznej do zdjęcia.