Pendrive karta kredytowa

Dlaczego pendrive reklamowe warto zamówić u nas?

Na stanie ponad
80 modeli USB

Nasze stany magazynowe reklamowej pamięci USB liczą ponad 200 różnych modeli. Praktycznie każdy model posiada wiele wercji kolorystycznych i oczywiście może być z logo firmowym. Taki wachlarz pozwala dopasować praktycznie do każdego wizerunku firmy

Realizacja Express
24h z Logo

Dzieki zapewnieniu większości modeli na magazynie. Mamy możliwość zaoferowania szetki szt. pendrive z nadrukiem logo w trybie ekspresowym nawet w 24h. Również w ciągu 24h. mamy możliwość do zrealizowania zamówienia na pendrive z grawerem logo.

Gwarantujemy
Jakość

Pendrive - mimo swoich miniaturowych rozmiarów to bardzo skomplikowane urządzenie. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców komponentów pamięci USB. Dzięki czegu zapewniamy gwarancje na wszystkie modele pamięci USB

195
Modyfikacji
Kolorystycznych na stanie
Kolory obudowy
Kolory obudowy twisterów
Kolory blaszek
Kolory metalowych blaszek dla twisterów

Ten model to najbardziej rozpoznawany kształt pamięci USB. Oczywiście że jest najbardziej produkowanym modelem USB flash na świecie.

Mamy do zaoferowania
13 kolorów blaszek
w tym blaszka białego koloru
do pełnokolorowego nadruku UV
15 opcji Obudów
oraz 10 opcji pojemności pamięci
w tym USB 3.0
Pendrive karta kredytowa z nadrukiem logo
 • Materiał: Plastik
 • Kolor: Biały
 • Znakowanie: Nadruk UV
Pendrive karta kredytowa z nadrukiem logo
Dostępny
18:27 - 20.05.2022
516 szt.
Elegancki metalowy pendrive
 • Materiał: Metal
 • Kolor: Srebrny
 • Znakowanie: Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Elegancki metalowy pendrive
Dostępny
18:27 - 20.05.2022
388 szt.
Pendrive długopis - biały
 • Materiał: Metal
 • Kolor: Biały
 • Znakowanie: Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Nadruk UV
Pendrive długopis - biały
Dostępny
18:27 - 20.05.2022
76 szt.
Klasyczny pendrive z eko skóry - czarny
 • Materiał: Eko-skóra, Metal
 • Kolor: Czarny, Srebrny
 • Znakowanie: Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Nadruk UV
Klasyczny pendrive z eko skóry - czarny
Dostępny
18:27 - 20.05.2022
438 szt.
Pendrive z rzemykiem - jasny brąz
 • Materiał: Drewno
 • Kolor: Jasny brąz
 • Znakowanie: Grawerowanie laserowe, Nadruk UV
Pendrive z rzemykiem - jasny brąz
Dostępny
18:27 - 20.05.2022
453 szt.
Drewniany obrotowy pendrive - ciemny brąz
 • Znakowanie: Grawerowanie laserowe, Nadruk UV
Drewniany obrotowy pendrive - ciemny brąz
Dostępny
18:27 - 20.05.2022
341 szt.

Piękne pendrive
z prawdziwego drewna w ozdobnych
drewnianych pudełkach
z grawerem lub nadrukiem logo

Każdy pendrive może być wyposażony
w szybką pamięć

USB 3.0 nawet 64GB

Bez reklamy trudno jest się wyróżnić z tłumu, uzyskać dobrą pozycję na rynku i dotrzeć ze swoją ofertą do wybranej grupy docelowej. Cena na materiały reklamowe typu pendrive jest stosunkowo nie wysoka a takie prezenty podobne do pendrive są świetnym sposobem na rozpropagowanie firmy. Na zwrot z inwestycji nie trzeba wcale długo czekać, a można zyskać jeszcze więcej.

Pendrive - nowoczesna reklama

Pendrive jest rodzajem mobilnej formy reklamy, dzięki której możliwie jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców przy tym cena jest porównywalna do długopisu ze średniego segmentu. Jest to znacznie tańsza opcja niż reklamowanie się w tradycyjny sposób.

Reklamowe pamięci USB idealnie sprawdzają się jako gadżet z nadrukiem służący do budowania wizerunku. Jeśli przedsiębiorcy zależy na tym, aby jego marka była dobrze postrzegana w branży i przez potencjalnych klientów, warto zainwestować w marketing. Cena podobnego działania zależy od celów który chcemy osiągnąć.

W dzisiejszych czasach wręcz konieczne jest promowanie swojego biznesu, aby przebić ze swoją ofertą przez rosnącą konkurencję.

Firmy nastawione na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, budowanie pozytywnego wizerunku i uzyskiwanie nieprzeciętnych zysków, dwoją się i troją podczas opracowywania kampanii reklamowych.

Pendrive reklamowy - ładny prezent

Za pomocą usb z logo możliwe jest przyciągnięcie do siebie klientów i zachęcenie do rozpoczęcia współpracy z nowymi kontrahentami. Dając coś wartościowego gdzie będzie nadrukowany znak towarowy, firma zapada w pamięci i jest pozytywnie kojarzona.

Reklamowy pendrive z nadrukiem powinien być dopasowany do potrzeb, oczekiwań i preferencji klientów. Nie może być to coś bezużytecznego – dane tylko po to, żeby się przypodobać. Byle jaki upominek nie spełni swojego zadania i szybko skończy w koszu.

Ciekawym gadżetem również może być pendrive z grawerem

Zdecydowana większość specjalistów z działu marketingu potwierdza efektywność gadżetów reklamowych. Warto jednak od razu zaznaczyć, że dotyczy to upominków praktycznych, potrzebnych i dobrej jakości.

Wręczenie tandetnego gadżetu tylko dlatego że że tam będzie nadruk raczej nie spełni swojego zadania. Bardzo duży odsetek marketerów wykorzystuje reklamowe gadżety w celu budowania pozytywnego wizerunku firmy z uwagi na to że cena jest na akceptowalnym poziomie.

Są one bardzo skutecznymi i jednocześnie tanimi nośnikami reklamy. USB z nadrukiem logo będzie cały czas przypominał o firmie, która wręczyła upominek, co przełoży się na wzrost rozpoznawalność firmy.

Poznaj zalety tego rozwiązania

Pendrive to godne polecenia narzędzie do kształtowania wizerunku i budowania świadomości marki. Jak najbardziej pendrive warto wykorzystać go podczas realizowania przedsięwzięć marketingowych.

Pendrive któwy posiadają logo firmy mogą być wręczane zarówno klientom, jak i partnerom biznesowym. Stanowią świetny pretekst to interakcji, czyli nawiązania rozmowy, skracają dystans pomiędzy klientem a firmą.

Wraz z prezentem można przesłać ofertę czy wymienić się wizytówkami. Nie tylko klientom, ale też pracownikom warto wręczać tego typu upominki, jako formę uznania.

Okazuje się, że takim sposób możliwe jest zwiększenie efektywności pracowników.

Wręczenie wartościowego upominku to doskonała metoda na podkreślenie wyjątkowości i ważności drugiej osoby. Obdarowany z całą pewnością to doceni i będzie znacznie bardziej skłonny do skorzystania z firmowej oferty. Zadowolony klient czy kontrahent zacznie mieć dobre skojarzenia z firmą, produktem czy usługą. Wszystko to ma wpływ na jego decyzje zakupowe.

Gadżety reklamowe wzbudzają chęć poznania i entuzjastyczne podejście, intrygują i motywują. Przedsiębiorstwa nastawione wyłącznie na zysk wiele tracą.

Warto zainwestować w materiały promocyjne(które pozwalają nadrukować firmowe logo) po to, aby zachęcić do siebie potencjalnych klientów. Dając, można zyskać znacznie więcej. Obdarowywanie i przyjmowanie podarunków jest samo w sobie przyjemnym doświadczeniem.

Pozwala to na wyróżnienie się z tłumu. Firma dostarczająca miłych wrażeń zawsze będzie miała przewagą nad konkurencją, która przecież każdego roku się zwiększa.

Czas najwyższy wykorzystać potencjał drzemiący w niepozornych gadżetach reklamowych

PFR