Kubki termiczne z grawerem

Kubki termiczne z grawerem to nic innego jak kubki, które utrzymują temperaturę Twojego ulubionego napoju, czy to kawy, herbaty, czy innej gorącej, czy zimnej mikstury. Kubek w którym jest próżnia pomiędzy ściankami. Natomiast kubek jest zdobiony grawerem laserowym.

A najciekawsze jest to, że można mieć na nich swój własny grawer - logo firmy, ulubiony cytat, napis!

Co to oznacza? Że to nie tylko praktyczny gadżet, ale też świetny prezent dla bliskiej osoby, czy to z okazji urodzin, czy po prostu dla podniesienia sobie humoru. A w dodatku, dzięki kubkom termicznym, Twoja kawa będzie gorąca przez wiele godzin, a herbata pozostanie pysznie zimna. Ile razy zdarzyło Ci się zirytować, bo ulubiona kawa lub herbata szybko się ochłodziła? No właśnie, kubek termiczny z grawerem jest idealnym rozwiązaniem dla takich sytuacji!

Kubek termiczny z grawerem — wyjątkowy prezent

Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę na kubki termiczne ze stali nierdzewnej, które w stanie utrzymać gorący napój przez długi czas. Każdy kubek termiczny może być ozdobiony we własną grafikę na zamówienie, czyli Państwo mogą zamówić kubek termiczny własnym grawerem.

W naszej ofercie znajdziesz szczelny kubek termiczny do kawy, który bez wahań można nosić w torebce lub plecaku, generalnie wszędzie. U nas zamówisz bambusowe kubki termiczne, butelki termiczne, kubki termiczne z uchem i termometrem. Każdy z tych produktów nadaję się na grawerowanie laserem.

Praktyczny upominek z personalizacją to zawsze trafiony wybór!

Uwzględniając możliwość wygrawerowania dowolnej grafiki laserem, otrzymujesz oryginalny prezent, który będzie praktycznym dodatkiem do codziennego użytku dla bliskiej osoby.

Produkty z naszej oferty wyróżniają się jakością, a grawer trwałością i precyzją.

Grawerowany kubek termiczny utrzyma nie tylko ciepło.

Kubek termiczny personalizowany imieniem lub dedykacją dla bliskiej osoby to więcej niż prezent. Laserem można przekazać ładne słowa, dodać do banalnych produktów wyjątkową wartość i sprawić, że będą one miały dla nas większe znaczenie. Grawerowany kubek termiczny to nie tylko praktyczny gadżet do picia kawy czy herbaty w drodze do pracy czy na wakacjach, ale również piękna pamiątka dla twojej bliskiej osoby, która przypomni nam o bliskiej osobie lub ważnym wydarzeniu. Kubek termiczny wykonany z dedykowanym grawerem to także doskonały sposób na wyrażenie naszych uczuć i podziękowanie dla bliskiej osoby.

Taki praktyczny będzie wspaniałym wyborem i idealnym prezentem dla osób, którym zawsze brakuje czasu na smaczną gorącą kawę. Kubki termiczne pasują do większości uchwytów w samochodzie, wspaniałe utrzymują temperaturę nie tylko gorące napoje. Kubek termiczny nawet zimnych napojów.

kubek termiczny z personalizowanym grawerem

Kubek termiczny z niestandardowym grawerem

Grawer na okrągło na kubku termicznym to doskonała opcja personalizacji Twojego ulubionego akcesorium do picia gorących napojów. Możliwość wygrawerowania na kubku dowolnego tekstu czy grafiki laserem sprawia, że możesz stworzyć unikalny produkt, który będzie miał dla Ciebie wartość sentymentalną. Grawer na okrągło na kubku termicznym to także doskonała reklama Twojej firmy lub marki, ponieważ logotyp czy napis zawsze będzie widoczny na kubku.

Do grawerowania kubków termicznych używamy najlepszych i najbardziej precyzyjnych laserów CO2 i diodowych YAG.

Kubki termiczne z grawerem logo

Praktyczny kubek termiczny to świetny gadżet firmowy, który może być użyteczny dla twoich klientów i pracowników. Dzięki temu, że utrzymuje temperaturę napoju przez długi czas, kubek ten idealnie nadaje się do picia kawy czy herbaty w podróży, na biurku czy w samochodzie. Dodatkowo personalizacja kubka termicznego, na przykład grawerem z logo firmy lub imieniem pracownika, sprawia, że staje się on wyjątkowym upominkiem, który zawsze będzie kojarzył się z twoją firmą.

Taki gadżet może również stanowić atrakcyjny element Twojego marketingu, gdyż każdy, kto zobaczy logo Twojej firmy na kubku, będzie miał ją w pamięci. W sumie własny kubek termiczny to dobry gadżet firmowy, który pozwoli Ci wyróżnić się na rynku, zwiększyć lojalność klientów i zmotywować pracowników.

Dzięki wygrawerowanemu logotypu kubek termiczny z grawerem może być użyteczny jako upominek do promocji firmy. Wystarczy, że umieścisz logo na kubku, a już będziesz miał super gadżety reklamowe, które zwrócą uwagę klientów, gdy będą sobie popijać kawę czy herbatę.

kubek termiczny z grawerem logo

Kubki termiczne z grawerem imienia

Kubek taki to też świetny prezent dla pracowników czy klientów, a na event'ach i konferencjach rozdajesz go jak ciepłe bułeczki i promujesz swoją markę. Dzięki temu, że kubek jest korzystny, ludzie go używają, co oznacza, że twoje logo jest widoczne dla szerszej publiczności. A personalizacja jeszcze bardziej zachęca do korzystania nawet w domu.

Jak widzisz, kubek termiczny z wygrawerowanym znaczkiem brandu to fajna rzecz, która może pomóc w rozwoju biznesu.

kubek termiczny z grawerem

Jak złożyć zamówienie na kubek termiczny z grawerem?

Wybieraj model, który uważasz, że będzie najlepszy dla Ciebie. W celu złożenia zamówień skontaktuj się z nami poprzez mail: lub telefon +48 (22) 486 35 00.

Nasze pracownicy doradzą, jakie grawerowanie najlepiej wykonać na tym czy innym produkcie. Wytłumaczą, jaki materiał jest najlepszy oraz podeślą projekt dokładnie na ten wzór, który wybierzesz. Skorzystaj z naszej oferty!

p.s. Jeżeli nawet teraz nie jesteś pewny, zobacz, jak może być wykorzystany termos. Ponieważ grawerowanie może być zrobione nie tylko na kubkach. Termosy z grawerem też bardzo dobra opcja. Polecamy sprawdzić ofertę na pendrive z grawerem oraz breloki z grawerem

Nowe na blogu
Czy picie z kubka termicznego jest zdrowe?
Czy kubki termiczne są zdrowe i ekologiczne? Dowiedz się więcej o materiałach, higienie i wpływie na środowisko. Przeczytaj artykuł i zacznij świadomie korzystać z kubków termicznych!
Jaki kubek termiczny najdłużej trzyma ciepło?
Poznaj kluczowe czynniki wpływające na długość utrzymania ciepła w kubkach termicznych, porównaj popularne marki i dowiedz się, jak wybrać idealny kubek termiczny dla swoich potrzeb
PFR