Reklamowe bidony z nadrukiem

Bidony reklamowe najczęściej wybierane są przez przedsiębiorstwa funkcjonują w branży sportowej, rekreacyjnej, czy też turystycznej. Tego rodzaju produkty są wyjątkowo przydatne, a więc z pewnością zostaną wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem. Należy pamiętać, że jest to podstawą do tego, aby spełniały one swoje podstawowe zadanie. Proponujemy bidony o doskonałych parametrach użytkowych, które sprawdzą się w niemal każdych warunkach. Wyróżniają się wysoką szczelnością oraz wytrzymałością. Skutecznie chronią przed ryzykiem niespodziewanego wylania się cieczy w plecaku, czy też torbie.

Bidony z nadrukiem wydaje się być wyśmienitą propozycją dla tych, którzy pragną w sposób niesztampowy zwrócić uwagę na swoją markę czy firmę. Taki upominek napewno się przyda. Znakowanie powierzchni wykonujemy przy zastosowaniu technologii tampondruk czy nadruk UV . To właśnie dzięki temu nadruk przez długi czas zachowuje swoją pierwotną formę. Jest odporny na ścieranie oraz negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Nie traci swojej intensywności pod wpływem promieniowania UV. Dodatkowym atutem jest możliwość wykorzystania sporej powierzchni podczas nanoszenia napisu, loga, czy też własnej grafiki.

Bidony metalowe uchodzą za solidne i mocne. Najlepiej się sprawdzają przy codziennym korzystaniu. Nasze bidony promocyjne zostały wykonane z tworzyw, które nie posiadają w swoim składzie żadnych toksycznych związków. To właśnie dlatego mogą mieć bezpośredni kontakt z wodą pitną. Z przyjemnością doradzimy, jaki bidon reklamowy sprawdzi się najlepiej. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem obsługi