Kubki z nadrukiem
Bardzo duży wybór
modeli i rodzajów

Przedstawiamy w naszym sklepie — kubki reklamowe. W BusinessGifts znajdą Państwo asortyment ceramiki reklamowej oraz gadżetów reklamowych do picia. Profesjonalnie produkujemy kubki z nadrukiem, szklane, kubki termiczne z logo, magiczne, ze zdjęciem, a także butelki termiczne i bidony reklamowe. Z pewnością znajdą Państwo w naszej ofercie produkty idealne dla swoich potrzeb.

Nadruk na kubku
16 opcji personalizacji

Dla nas niezwykle ważne jest, aby Państwo otrzymali unikatowe i zatrzymujące wzrok kubki z nadrukiem. Dlatego ciągle pragniemy zapewnić Państwu najszerszy wybór technologii nadruku i opcji zdobienia. Stale pracujemy nad ulepszeniem technik brandowania i procesów biznesowych, by móc oferować coraz bardziej oryginalne kubki reklamowe. Nasza oferta obejmuje 16 opcji personalizacji pozwalających wykonać nadruk na kubkach, dzięki którym Państwa gadżet będzie wyglądał najlepiej.

Wysoka jakość
produkcji i obsługi

Dbamy o to, aby nasze Klienci zawsze były zadowolone z naszych usług. Jakość naszej produkcji jest dla nas kluczowa i gwarantujemy, że kubki reklamowe z nadrukiem spełniają wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa, a porcelana reklamowa z naszej oferty ma najwyższą jakość. Ręczymy się za produkty, które proponujemy i zapewniamy wysoką jakość obsługi, aby Państwa doświadczenie było jak najlepsze.

Kubki reklamowe

Szklane modele z personalizacją
są jednym z najlepszych wyborów
na gadżety firmowe.

Logo może być wygrawerowane
lub nadrukowane w kolorze.

Kubeczki reklamowe słyną z nie tylko ze swojego wysmakowanego designu, ale także z właściwości użytkowych, jakie posiadają.

Jeśli poszukujesz kubki reklamowe z nadrukiem, warto rozważyć kubki porcelanowe lub ceramiczne. Porcelana lub ceramika jest bardzo bezpieczna w użytkowaniu, a wysoka jakość materiałów powoduje, że są one odporne na działania czynników chemicznych i atmosferycznych. Ceramika potrafi wytrzymać ekstremalne temperatury od 800°C do 900°C. Dlatego nadruk na kubku, zrobiony przy użyciu technologii kalkomanii ceramicznej odporny na mycie w zmywarkach.

Kubki firmowe z porcelany łatwe w czyszczeniu. Porcelana nie przywiera brudu. To jest materiał, który nie wchłania również i zapachi. Dlatego, nawet jeśli będą napełnione gorącą kawą lub herbatą przez długi czas, nie będzie po tym i śladu podczas kolejnego użycia.

Kubek reklamowy — sprawdź zalety!

Kubki z nadrukami reklamowymi, mogą pochwalić się ponadprzeciętną trwałością i rewelacyjną odpornością na działanie różnorodnych czynników zewnętrznych mimo tego, zę był zrobiony print i nie chodzi tu o najdroższe modele. Ceramika doskonale radzi sobie nie tylko z niebezpiecznymi środkami chemicznymi, ale również z wysokimi temperaturami. Jednym z etapów nadruku logo na kubkach za pomocą kalkomanii ceramicznej jest zapiekanie w piecu w wysokiej temperaturze.

Nawet po wielu latach użytkowania kubki reklamowe z nadrukiem prezentować będą się bardzo okazale i co najważniejsze w dalszym ciągu spełniać będą swoje podstawowe zadania. Jeżeli chodzi o czyszczenie, to pamiętać należy jedynie o tym, aby nie stosować szorstkich myjek, które niestety mogą zarysować powierzchnię w przypadku kiedy wybraliśmy kubki do sublimacji. Ponieważ oni są wyposażone w specjalną warstwę, która jednak jest wrażliwa na agresywne środki czyszczące.

kubki reklamowe

Dla najbardziej wymagających klientów
mamy w ofercie serię eko
z materiałów biodegradowalnych
oraz kubki papierowe

Ten niezwykle często wybierany
gadżet idealnie nadaję się
do znakowania logo.
Gadżet może być z nadrukiem,
jak i z grawerem.

Dzięki praktycznym kubkom reklamowym z nadrukiem, można nie tylko zwiększyć zainteresowanie swoimi towarami i usługami, ale również sukcesywnie stosować w działaniach do budowania pozytywnego wizerunku firmy i marketingu. Pamiętać należy o tym, aby wybrać z najlepszych jakościowych wzorów, jak i również na ciekawy i oryginalny napis.

Kubki z logo to znakomite gadżety marketingowe, z jakich korzysta wiele firm, niezależnie od ich wielkości. Kubki z nadrukiem bądź z napisem stanowią praktyczny i trwały instrument marketingowy. Jak widać idealne narzędzie, dzięki któremu można dotrzeć do szerokiego grona odbiorców ze wszystkich grup wiekowych, niezależnie od branży w prosty i skuteczny sposób.

Dzisiejsze technologie pozwalają zaprojektować takie suweniry jak kubki reklamowe z nadrukiem, które na pewno umilą picie kawy lub herbaty.

Więc jeżeli poszukują Państwo fajne kubki, nie trzeba się martwić, po prostu zaprojektuj swoje artykuły promocyjne i złóż zamówienie na artykuły w.g. własnego projektu

Kubki z nadrukiem logo

Wybierając oryginalny i oryginalny gadżet reklamowy, musimy pamiętać o jego wizerunku. Design jest kluczowym elementem, który przyciąga wzrok i odgrywa znaczącą rolę w promocji naszej marki. Kubki ceramiczne lub porcelanowe to doskonały przykład połączenia jakości materiału z wyjątkowym i stylowym wzornictwem.

Właśnie dlatego, kubek stanowi doskonały prezent, łącząc w sobie jakość materiału z eleganckim i stylowym wzornictwem.

Dzięki trwałej i eleganckiej porcelanie lub ceramice, nasze logo na kubku będzie wyeksponowane w sposób subtelny i profesjonalny, jednocześnie zapewniając użytkownikowi wygody i trwałość produktu.

Kubki reklamowe występują w tylu różnych modelach, pojemnościach, że można z łatwością wybrać taki, który najlepiej pasuje do marki, Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!😀

Kubki z pokrywką dodają dodatkowego komfortu, a kolorowe kubki reklamowe wprowadzają dobre samopoczucie.

Kubki na kawę z logo firmy to doskonały sposób na zareklamowanie swojej marki i zapewnienie sobie wspomnienia każdego dnia.

Jeśli mamy na celu jeszcze więcej wyróżnić nadruk i maksymalnie zwrócić uwagę na nasze kubki z logo, wybierz taki cud jak kubki magiczne, Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do prostego drukowania, ale obejmuje również technologiczne innowacje, jakie oferują tusze termoczułe. Dzięki nim nasze gadżety takie jak kubki reklamowe nabierają niebanalnego charakteru, zmieniając swój kolor bądź obraz w zależności od temperatury, co z pewnością zaskoczy klientów.

Kubek na kółkach stanowi niezwykle intrygującą propozycję dla przedsiębiorstw związanych z transportem, tak i również jako gadżety dla branży motoryzacyjnej. Tego typu kubek z nadrukiem niesłychanie poręczny, za sprawą łatwości ich przenoszenia, a ich stylowy wygląd sprawia, że nasza marka kojarzona będzie z doskonałością oraz niebanalnym podejściem do innowacji.

Wybieramy kubki firmowe

Nie tylko nadruki pozwalają wyróżnić firmę na tle konkurencji. Kiedy naszym celem jest zaprezentowanie marki, najlepiej jak tylko to jest możliwe, proponujemy zwrócić uwagę na kubki reklamowe w nie standardowym kształcie.

Unikalny kształt może zrobić standardowy gadżet leżący na biurku w unikatowy instrument, dzięki któremu promocja marki, poprzez ciekawy design, stanie się jeszcze bardziej skuteczna. Wybierz motyw, który będzie skojarzony z Państwa towarem, czyli w kształcie przedmiotu skojarzonego z produkowanymi przez Państwa towarami. Taki kubek do kawy, na pewno będzie wśród produktów, które zatrzymują uwagę.

Pomimo ekskluzywnego kształtu, oczywiście może to być na dodatek ciekawy, nietypowy kubek z własnym nadrukiem.

Od czego zależy cena na kubek firmowy?

Jeśli zastanawiasz się nad wykorzystaniem kubków z firmowym logo jako narzędzia do promocji w swojej firmie, to z pewnością jednym z najważniejszych czynników, na jakie zwracasz uwagę, jest cena. Pierwszy pomysł, że trzeba po prostu znaleźć kubek reklamowy w najtańszej cenie, natomiast jeżeli składa się hurtowe zamówienie na kubki z własnym nadrukiem (dla firm), nie jest to tak proste.

Generalnie, cena na produkt jest uzależniona od mnóstwa faktorów, takich jak nakład zamówienia, zastosowana technologia brandingu, design. Nie można patrzeć tylko na model kubka, dlatego że model to tylko jeden z parametrów, na które należy zwrócić uwagę, wybierając tanie modele.

Jak wybrać tanie kubki z własnym nadrukiem?

  Ile kubków będziemy potrzebowali?

  Jakie wzory reklamowe muszą być nadrukowane?

  Wybrać upominki promocyjne z wyselekcjonowanych opcji spełniających nasze parametry.

Z pierwszym faktorem „Ilość” — zazwyczaj, im większa ilość na kubki z własnym nadrukiem, tym niższa cena w przeliczeniu na jeden przedmiot i porcelana reklamowa nie jest wyjątkiem.

Produkując kubki z nadrukiem w większej ilości kubków reklamowych, mamy możliwość na zoptymalizowanie procesów produkcyjnych, ale również zredukowanie kosztów związanych z przygotowaniem do druku i konfekcjonowaniem towaru, co z kolei przekłada się na niższe koszty produktów.

Przygotować do druku kubek z logo w jednym egzemplarzu i nawet załóżmy tylko jednokolorowym logotypem, versus przygotować w ilości 1000szt nawet z pełnokolorowym wzorem na kubkach reklamowych nie jest to samo. W rezultacie stałe koszty będą podzielone na większą ilość gadżetów z własnym nadrukiem i produktów producent kubków może zaoferować niższą cenę, co oczywiście jest korzystne dla klienta.

Jak nasze logo wpływa na cenę nadruku na kubkach?

Bardzo proste 🙂

Od tego jakie kolory i grafikę posiada nasz materiał reklamowy, który chcemy nanieść na kubek reklamowy, zależy którą z technologii brandingu będziemy mogli zastosować.

Nieograniczona oferta na własny nadruk

Korzystamy z takich technologii:

 • kalkomania ceramiczna
 • kalkomania organiczna
 • druk bezpośredni
 • piaskowanie
 • sublimacja (akurat taki robimy kubki ze zdjęciem, tak że wiadome jako art print)
 • druk tuszem termoczułym — stąd kubki magiczne
 • druk srebrem i złotem
 • grawerowanie laserowe
 • na uhu
 • na spodzie
 • na spodzie
 • wewnątrz/na zewnątrz
 • zdobienie rantu
 • druk tablicowy (do pisania kredą)
 • możemy całkowicie zmienić kolor kubka (i to będzie wyglądało profesjonalnie, fabrycznie)

Chodzi o optymalne dobranie technologii brandingu do wielkości zamówienia, aby zminimalizować koszty nadruku na kubkach. Musimy wybrać metodę brandowania, która pozwoli zrobić upominek biznesowy same takim, jak Państwo tego Potrzebują w dobrej cenie.

Są techniki, które nie są opłacalne przy małych ilościach (takie jak kalkomania), natomiast jest perfekcyjna, kiedy wybieramy kubki na zamówienie w hurtowej ilości. I odwrotnie, z kolei sublimacja to perfekcyjna technika znakowania do robienia nadruków w pojedynczych egzemplarzach.

Kiedy wiemy, jak będziemy drukować oraz ile , pozostaje najłatwiejsze — wybrać tanie kubki z logo firmy!

Czy kubki z logo można wrzucić w koszty firmy?

Tak wydatek poniesiony za zakupione gadżety z logo firmy może być ujęty w kosztach podatkowych, pod warunkiem że będzie wręczany w ramach promocji marki bądź reklamy przedsiębiorstwa.

Niestety, nie wszystko jest aż tak idealne, ponieważ są pewne limity wartości materiałów reklamowych, które można rozliczyć w kosztach. Nie chodzi tu o jakieś konkretny wzór a tylko o wartość.

Z kolei cena kubków jest uzależniona od:

 • Nakład (ogólna ilość zamówionych egzemplarzy.)

 • Ilość kolorów bądź stosowana technika nadruku

 • Wszelkiego rodzaju dekorację (nadruk na dnie lub rancie)

 • Opakowanie

Więcej na ten temat gadżetów i kosztów

Kubki reklamowe a vat?

Jeżeli w dwóch słowach podatek VAT również może być odliczony (ale nie zawsze).

Możliwość odliczenia VAT uwarunkowana celem wykorzystywania. Jeżeli to będzie wyłącznie do celów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą oraz służą wyłącznie do celów promocyjnych i reklamowych.

W przypadku, gdy są również wykorzystywane do innych celów, takich jak użycie przez pracowników czy też jako prezent dla twoich klientów, VAT może być odliczony w częściowym wymiarze.

Aby dokładnie określić w jakim wymiarze VAT może być odliczony w przypadku kubków z reklamą firmy, należy zwrócić się do specjalisty z prawa podatkowego który działa na polskim rynku i przeprowadzić dokładną analizę sytuacji. Zaleca się skonsultowanie się z doradcą podatkowym, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje.

Personalizowane kubki z własnym napisem są doskonałym wyborem nie tylko dla firm korporacyjnych, które poszukują gadżetów marketingowych z własnym nadrukiem, ale również dla klientów prywatnych, którzy poszukują idealnego prezentu dla bliskiej osoby. Godne polecenia są przede wszystkim kubki do sublimacji, które mogą pochwalić się dużą żywotnością.

Sublimacja to stosunkowo prosta i tania metoda znakowania ceramiki reklamowej, dzięki czemu można otrzymać własny nadruk w bardzo dobrej cenie. Tanie znakowanie daje możliwość wyprodukowania nawet spersonalizowanych kubków. A zamówić można bezpośrednio z naszej strony internetowej. Projekt w naszej firmie jest gratis. Przy użyciu najwyższej jakości ceramiki, kubki z nadrukami i napisami bez problemu można myć w zmywarce bez ryzyka wyblaknięcia nadruków.

Osoby, które chcą zamówić kubki z nadrukiem na prezent, w pierwszej kolejności powinny rozejrzeć się za zabawnymi kubkami z napisami. Śmieszny obrazek jest w stanie poprawić humor na cały dzień. Godne polecenia są również oryginalne kubki z napisami motywacyjnymi, które mogą okazać się doskonałym prezentem dla pracowników.

Gadżety reklamowe są doskonałym nośnikiem reklamy, które dają wachlarz możliwości, dlatego też można wykorzystać w rozbudowanych kampaniach marketingowych. Można umieścić nie tylko logo czy symbol, ale również slogan firmy. Ciekawe kubki z indywidualnym nadrukiem, można wręczyć nie tylko pracownikom i potencjalnym klientom, ale również można sprezentować partnerom biznesowym.

PFR