Kubek złoty
Kubek złoty
złoty kubek
kubek złoty z nadrukiem
Kubek złoty
Kubek złoty
Artykuł: BGPL01801MDC

Kubek złoty

Nasz kubek złoty to nie tylko praktyczny gadżet, ale również doskonała forma promocji Twojej firmy

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
125szt.
Mamy na stanie
17:22 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Siemka! Mamy dla Ciebie super gadżet reklamowy - kubek złoty, który robi wrażenie na Twoich klientach! Ten kubek ceramiczny ma pojemność 300 ml i matowe złote wykończenie, co sprawia, że wygląda super elegancko i stylowo. To świetna opcja dla firm, które chcą wyróżnić się na rynku i zrobić pozytywne wrażenie na swoich klientach.

Ale to nie wszystko! Nasz kubek złoty to także doskonały sposób na reklamę Twojej firmy. Dzięki specjalnej technice grawerowania laserowego, Twoje logo lub inna grafika będzie wyglądać niesamowicie i przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. A jeśli potrzebujesz więcej miejsca na swój przekaz reklamowy, możesz skorzystać z opcji sitodruku na okrągło.

Nie zwlekaj i zamów nasz kubek złoty już dziś! To doskonała opcja dla firm, które chcą zrobić wrażenie na swoich klientach, a dzięki naszej promocji, zaoszczędzisz trochę pieniędzy, które możesz przeznaczyć na inne formy reklamy. Więc co czekasz? Zamów już teraz i zobacz, jak łatwo możesz wyróżnić się na rynku!

Kolor:Matowy złoty
Materiał:Ceramics
Rozmiar:Ø8X9,6 CM
Dostępno na magazynie125szt.
Data aktualizacji17:22 - 14.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01801MDC
Kubek złoty
Kubek złoty
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR