srebrny kubek
Srebrny kubek, 300ml
Srebrny kubek, 300ml
Srebrny kubek, 300ml
Srebrny kubek, 300ml
Artykuł: BGPL01802MDC

Srebrny kubek, 300ml

Zaskocz swoich klientów stylowym srebrnym kubkiem reklamowym! Grawerowane logo, opcja sitodruku i wysoka jakość wykonania. Zamów już dziś i wyróżnij się na rynku!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
6687szt.
Mamy na stanie
05:22 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Cześć! Masz już dość nudnych kubków do kawy i herbaty? Mamy dla Ciebie super rozwiązanie - nasz srebrny kubek reklamowy! Ten klasyczny i elegancki kubek ceramiczny z metalicznym wykończeniem na pewno przyciągnie uwagę Twoich klientów i sprawi, że poczują się wyjątkowo.

Ale to nie wszystko! Nasz kubek reklamowy to także doskonały sposób na reklamę Twojej firmy. Dzięki specjalnej technice grawerowania laserowego, Twoje logo lub inna grafika będzie wyglądać niesamowicie i przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. A jeśli potrzebujesz więcej miejsca na swój przekaz reklamowy, możesz skorzystać z opcji sitodruku na okrągło.

To idealny oryginalny gadżet dla firm, które chcą wyróżnić się na rynku i zrobić pozytywne wrażenie na swoich klientach. Nie tylko jest stylowy i elegancki, ale także praktyczny i wygodny w użytkowaniu. To doskonały prezent dla Twoich klientów i partnerów biznesowych, który na pewno zostanie doceniony.

Nie zwlekaj i zamów nasz srebrny kubek reklamowy już dziś! To doskonała opcja dla firm, które chcą zrobić wrażenie na swoich klientach, a dzięki naszej promocji, zaoszczędzisz trochę pieniędzy, które możesz przeznaczyć na inne formy reklamy. Więc co czekasz? Zamów już teraz i zobacz, jak łatwo możesz wyróżnić się na rynku!

Kolor:Srebrny błyszczący
Materiał:Ceramics
Rozmiar:Ø8X9,6 CM
Dostępno na magazynie6687szt.
Data aktualizacji05:22 - 18.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01802MDC
Srebrny kubek, 300ml
Srebrny kubek, 300ml
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR