pendrive karta kredytowa
pendrive karta z nadrukiem
Artykuł: BGPL00640

Pendrive karta kredytowa z nadrukiem logo

Pendrive karta USB ma 100% powierzchni dedykowanej pod znakowanie dowolną Państwa grafiką.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
489szt.
Mamy na stanie
12:35 - 17.07.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Uwaga! dostępna ilość zależy od parametów gadżetu
sprawdź dokładniej
Opcje brandowania
Nadruk UV
Wycenić
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Zaprezentuj swoją firmę w oryginalny sposób z pendrive karta kredytowa

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wzbudzić zainteresowanie swoją firmą wśród potencjalnych klientów? Nasz unikalny pendrive w kształcie karty kredytowej może okazać się doskonałym rozwiązaniem. Dzięki niemu, Twoja firma może prezentować się w wyjątkowy sposób, a jednocześnie być na wyciągnięcie ręki dla każdego.

Niezwykle szczegółowy i jakościowy nadruk na karcie

Nasze pendrive'y karta kredytowa to prawdziwe arcydzieło techniki druku. Dzięki możliwości nadruku na 100% powierzchni, w pełnych kolorach i z zachowaniem wszystkich przejść tonalnych i gradientów, uzyskujemy wspaniały efekt w najwyższej rozdzielczości druku nawet do 1200 dpi. Nadruk wygląda tak realistycznie, że można pomylić go z prawdziwym zdjęciem.

USB karta kredytowa - Stylowy i elegancki gadżet reklamowy

Nasze pendrive karta kredytowa to nie tylko technologiczne cudo, ale też stylowy i elegancki gadżet reklamowy. Doskonale sprawdzają się jako prezent dla ważnych klientów, czy też jako element upiększający prezentacje produktów firmy. W zestawie z plastikowym pudełkiem wyglądają jeszcze bardziej elegancko.

Pendrive w kształcie karty kredytowej

Gabarytowo nasze USB w kształcie karty są bardzo podobne do zwykłych kart bankowych, mają wymiary 84mm X 52mm X 2mm. Dzięki temu, są często określane jako pendrive w kształcie karty kredytowej. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć swój pendrive zawsze przy sobie i jednocześnie nie przeszkadzać im to w codziennym życiu.

Jaką metodą najlepiej nadrukować logo firmy na pamięci USB w kształcie karty?

Nasze pendrive karta kredytowa często zamawiane są z logo firmy oraz z nadrukiem bezpośrednio produktów firmy. Dzięki temu, można wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów już na etapie poznawania produktów firmy.

  • Nadruk na 100% powierzchni karty kredytowej z obu stron
  • Nadruk w pełnych kolorach z zachowaniem wszystkich przejść tonalnych i gradientów
  • Nadruk do 1200 dpi

Techniki druku możliwe do zastosowania na pendrive karta

Istnieją różne techniki nadruku, które mogą zostać zastosowane do wykonania nadruku na pendrivie karcie kredytowej. Oto kilka z nich:

  • Sitodruk - technika, w której farba jest nanoszona na powierzchnię przez sito z nadrukowanym wcześniej wzorem. Wadą tej techniki jest konieczność wykonania oddzielnego sita dla każdej kolorystyki, co zwiększa koszty.
  • Tampodruk - technika, w której farba jest nanoszona na powierzchnię przez specjalną gumową formę. Technika ta umożliwia nadruk na nieregularnych powierzchniach, jednak nie zapewnia takiej jakości druku jak sitodruk.
  • Druk UV - technika, w której farba jest utrwalana przez promieniowanie ultrafioletowe. Dzięki temu, uzyskujemy trwały i odporny na ścieranie nadruk o wysokiej jakości. Jest to jedna z najlepszych technik druku dostępnych obecnie na rynku.

Natomiast, jeśli chcesz uzyskać najwyższą jakość druku na pendrivie karcie kredytowej, to najlepszym wyborem będzie technika druku UV. Pozwala ona na uzyskanie bardzo szczegółowego i trwałego nadruku, który będzie odwzorowywał wszystkie detale i kolory z pełną dokładnością. Dzięki temu, obrazki, zdjęcia czy grafiki wyglądają na pendrivie bardzo efektownie i wzbudzają pozytywne wrażenia. Dodatkowo, druk UV jest odporny na zmywanie, ścieranie i blaknięcie, co sprawia, że pendrive z nadrukiem wygląda jak nowy przez bardzo długi czas.

Pendrive karta kredytowa - gadżet dla każdego

Nasze pendrive karta z nadrukiem to doskonały gadżet reklamowy dla każdej firmy. Dzięki swojemu unikalnemu wyglądowi i możliwości wykorzystania różnych technik druku, stanowią idealne narzędzie do prezentacji i promocji firmy. Dodatkowo, pojemności pamięci USB do 128GB pozwalają na przechowywanie dużej ilości danych, co czyni naszą pamięć USB karta kredytowa niezastąpionym narzędziem dla każdego użytkownika.

Kolor:Biały
Materiał:Plastik
Rozmiar:84,5 x 52 x 2 mm
Dostępne opcje gadżetu
Pojemność pamięci USB 2.0:2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
Pojemność pamięci USB 3.0:8GB, 16GB, 32GB
Aktualizacja - 2024-07-17 14:35:46
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj” prosimy o kontakt
+48 (22) 486 35 00
2GB99szt.
4GB0szt.
8GB11szt.
16GB393szt.
32GB489szt.
64GB246szt.
usb 3.0 8GB347szt.
usb 3.0 16GB53szt.
usb 3.0 32GB70szt.
usb 3.0 64GB55szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Pojemność pamięci USB 2.0
2GB
4GB
8GB
16GB
32GB
64GB
Pojemność pamięci USB 3.0
8GB
16GB
32GB
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL00640
Pendrive karta kredytowa z nadrukiem logo
Pendrive karta kredytowa z nadrukiem logo
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR