Ołówki reklamowe

Ołówki reklamowe to tani, a zarazem skuteczny sposób na promocję marki. Artykuły piśmiennicze uchodzą za wyjątkowo uniwersalne. Oznacza to, że można wręczyć je podczas wielu różnych okazji np. targów i konferencji biznesowych.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć spersonalizowany komplet, który będzie składał się z np. ołówka, notesu oraz breloka. Możliwości jest wiele, a więc wszystko zależy od posiadanej strategii. Nasza obsługa z chęcią doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie. Wystarczy skontaktować się z konsultantem drogą mailową lub telefoniczną.

Ołówki z logo - to ekologiczny gadżet reklamowy

Ołówki z logo to produkty wykonane z bezpiecznych materiałów, które nie posiadają w swoim składzie żadnych toksycznych związków. To właśnie dzięki temu mogą być użytkowane nawet przez najmłodszych. Największym zainteresowaniem cieszą się akcesoria z drewna naturalnego , które uchodzi za trwałe i niepodatne na złamania oraz deformacje.

Indywidualny nadruk na ołówkach

Ołówki z nadrukiem projektowane są w oparciu o indywidualne zlecenie. Napis wykonywany jest z dbałością o detale, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Atutem jest fakt, że przez cały okres użytkowania utrzymuje on swoją pierwotną formę. Nie trzeba więc obawiać się, że wręczony nośnik reklamy przedwcześnie utraci swoją główną funkcję. Oczywiście proponowane produkty reklamowe są atrakcyjne pod względem wizualnym. Gwarantujemy gadżety z własnym nadrukiem w korzystnej cenie.