Breloki reklamowe z logo firmy na zamówienie

Gadżety typu breloczki reklamowe z nadrukiem logo bardzo często wykorzystywane w celach promocyjnych i to już od wielu lat. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że należą do przedmiotów codziennego użytku bardzo prosty i tani.

Warto, zatem umieścić na nich logo firmy, bowiem klient, mając taki brelok reklamowy, będzie miał również kontakt z logo naszej firmy i to każdego dnia. A przecież o to chodzi w gadżetach reklamowych.

Brelok z logo firmy dobry wybór na gadżety reklamowe

Dobrej jakości breloki reklamowe z nadrukiem logo firmy idealnie nadają się do budowania solidnego wizerunku jej marki. Takie praktyczne, a zarazem stylowe gadżety z logo firmy są jak najbardziej na czasie, dlatego chętnie i często dodawany na komplet kluczy do samochodu lub mieszkania.

Dzięki temu, bez problemu znajdujemy je w torebce lub plecaku, nie tracąc przy tym czasu ani nerwów. Brelok z własnym nadrukiem do kluczy budzi więc pozytywne skojarzenia, a te podświadomie przenoszone są na markę, logo której na nim się znajduje.

Ten dość prosty i doskonały sposób marketingu okazuje się również niezwykle skutecznym. Z tego też względu reklamowy brelok jest coraz popularniejszym gadżetem w reklamie.

W eleganckiej i stylowej skórzanej wersji brelok z nadrukiem z pewnością doskonale spełni swoją funkcję — będzie skuteczny upominek promocyjny każdej, nawet najmniejszej firmy. Co więcej, takie reklamowe breloki jest nie tylko gustownym, ale też niezobowiązującym gadżetem reklamowym, a to w kontaktach z klientami ma ogromne znaczenie. Same w taki gadżet warto zainwestować kiedy prowadzimy działania skierowane na budowanie świadomości marki.

Uniwersalne gadżety breloki reklamowe z nadrukiem logo.

Najlepsze w breloczkach reklamowych jest to, że są one tanie, ale jednocześnie bardzo użyteczne i praktyczne. Dlaczego nie wykorzystać ich w swojej strategii marketingowej?

Przy wyborze gadżetów reklamowych w tym breloczka zawsze jest ważne, żeby breloczki nawiązywały skojarzenia klientom z naszą marką i stylem, a ich zakup nie był zbyt uciążliwy dla budżetu.

Breloki reklamowe z nadrukiem mają taką cechę jak uniwersalność. Mamy niezliczoną ilość modeli w ofercie, oni są wykonane z tylu różnych materiałów i kolorach, że bez problemów dopasujemy breloki reklamowe do firmy z każdej branży, niezależnie od tego jaki wizerunek marki posiadasz.

Na co trzeba zwrócić uwagę klientom wybierając breloki do kluczy?

Zwróć uwagę na kolor, kształt i materiał, z którego jest wykonany, aby w pełni oddać charakter twojej firmy. Na przykład, jeśli jesteś w branży sportowej, możesz wybrać brelok w kształcie piłki lub hantli. Natomiast jeśli prowadzisz kawiarnię i szukasz gadżetu, brelok w zbliżony swoim kształtem z kawą lub muffinkiem może być doskonałym wyborem. Sprawdź breloki do kluczy posiadające otwieracz do butelek.

Nie zapomnij także o personalizacji! Dodanie swojego logo lub hasła na breloczek z logo firmy sprawi, że stanie się on jeszcze bardziej unikalny i będzie stanowił świetną pamiątkę dla klientów.

A brelok z nadrukiem? To już prawdziwa perełka! Możesz na nim umieścić niemalże każdy wzór, co daje wiele możliwości i jeszcze bardziej zwiększa jego wartość gadżetów reklamowych

Brelok do kluczy z nadrukiem firmowym

Breloki reklamowe należą do tych kategorii gadżetów, na których wyjątkowo dobrze nanosi się różne treści, a to dzięki możliwości zastosowania różnych technik. Sposób nadruku logo twojej firmy zazwyczaj zależy od modeli i od rodzaju materiału z jakiego nasz breloczek został wykonany. Jeżeli mamy model z metalu to na takich breloczkach znaczek naszej marki najlepiej nanieść grawerem laserowym lub też tampondrukiem.

Przy tampondruku mamy z kolei możliwość nadrukowania naszego tekstu reklamowego w kolorze, a do wyboru mamy 5 kolorów, przy czym tampondruk nie pozwala na nadrukowanie przejść tonalnych ani gradientów.

Jedną z najnowocześniejszych technik nadruku treści reklamowych na breloczki jest druk cyfrowy, wiadomy jako druk UV. Technologia polegająca na utwardzaniu farby za pomocą promieniowania UV. Ta metoda pozwala na bardzo precyzyjne i trwałe znakowanie takich materiałów jak drewno, plastik, a do tego umożliwia nadrukowanie bardzo małych elementów i detali, co czyni ją idealną do drukowania skomplikowanych logo firmowych czy bardziej rozbudowanych grafik.

Dzięki druku cyfrowemu możemy tanio wyprodukować personalizowany brelok nawet przy zamówieniu tylko 1szt.

Za pośrednictwem tej technologii także wyprodukujemy gadżety z własnym nadrukiem i otrzymać nawet brelok z własnym zdjęciem

Co więcej, dzięki tej metodzie znakowania możemy wykonać znakowanie w kolorze na breloczkach z metalu lub skóry, co daje wiele możliwości personalizacji i dostosowania gadżetu do indywidualnych potrzeb klientów. Druk UV jest również trwały i odporny na zarysowania, co gwarantuje, że grafiki na breloku reklamowym będą cieszyć oko przez długi czas.

Breloki z grawerem i inne produkty reklamowe

Nasze klienci w ofercie BusinessGifts poza stylowymi brelokami z nadrukiem, mogą znaleźć również inne gadżety reklamowe z logo, takie jak brelok z własnym grawerem czy pendrive z logo firmy. Zapraszamy naszych klientów do zapoznania się bliżej z bogatym asortymentem naszych breloków do kluczy.

Breloczki na zamówienie – nie tylko gadżet reklamowy

Breloki reklamowe oferowane przez naszą firmę wykonane z wyjątkową dbałością o każdy detal. Mają więc praktyczne zastosowanie jako gadżet do kluczy, ale też doskonale sprawdzają się jako element biżuteryjny. Śmiało mogą, zatem stanowić spersonalizowany prezent na zamówienie z personalizowanym nadrukiem dla mamy, chłopaka lub najlepszej przyjaciółki.

A zatem, breloki reklamowe z logo są praktycznym gadżetem promocyjnym o sporym potencjale sentymentalnym, dlatego śmiało mogą stanowić uzupełnienie innych nośników z zakresu reklamy.

PFR