Aluminiowy Brelok do kluczy, otwieracz do butelek
Aluminiowy Brelok do kluczy, otwieracz do butelek
Aluminiowy Brelok do kluczy, otwieracz do butelek
Artykuł: BGPL03352AP

Aluminiowy Brelok do kluczy, otwieracz do butelek

Niezapomniane gadżety z logo Twojej firmy! Brelok do kluczy z aluminiowym otwieraczem. Praktyczność i elegancja w jednym. Utwórz swój teraz!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
2565szt.
Mamy na stanie
09:58 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Najlepsze na rynku gadżety reklamowe: Brelok do kluczy z otwieraczem!

Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie niezwykły produkt, który jest nie tylko praktyczny, ale także efektowny. Oto nasz brelok do kluczy z otwieraczem. Każdy specjalista od reklamy wie, jak ważny jest wybór właściwej gadżety z logo firmy dla budowanie solidnego marki. Nasze breloki do kluczy z otwieraczem stanowią doskonałe rozwiązanie!

Detaili produktu, które zapierają dech:

  • Material: Stworzony z najwyższej jakości aluminium.
  • Kolor: Prawdziwie elegancki, czarny.
  • Rozmiar: Idealne wymiary 1,1 x 6,7 x 1,5 cm gwarantują wygodę użytkowania.

Jednym z aspektów, które wyróżniają nasze gadżety reklamowe jest możliwość spersonalizowania je według Twoich potrzeb! Czy masz już pomysł na logo swojej firmy? Zabłyśnie na naszych brelokach do kluczy!

Jakie opcje nadruku logo oferujemy?

  • Grawerowanie laserowe: Ta technika nadruku jest niezwykle precyzyjna i pozwala na trwałe umieszczenie Twojego logo na produkcie. Zaletą jest trwałość i odporność na ścieranie, a wadą może być wyższy koszt niż w przypadku tampodruku. Pole do nadruku logo to 35x8.
  • Tampodruk: Jest to popularna technika drukowania na płaskich powierzchniach. Zaletą jest możliwość drukowania kolorowych logo, a jako wady można wymienić trudności z drukowaniem na nierównych powierzchniach. Stosowany wymiar pola do nadruku logo wynosi 35x8.

Przy znakowaniu polecamy korzystać z koloru białego, który kontrastuje z czarnym aluminium, pozwalając Twojemu logotypu w pełni się wyróżniać.

Czy wiecie, że nasze gadżety firmowe z otwieraczem uwielbiają śpiewać? No dobra, może nie śpiewają, ale doskonale wiemy, że sprawiają radość swoim użytkownikom. Dlaczego nie dołączysz do grona tych zadowolonych osób?

Podsumowując...

Dlaczego nasi breloki do kluczy z otwieraczem są takie wyjątkowe? Ponieważ są praktyczne, eleganckie i mogą być dostosowane do Twojej unikalnej marki! Niezależnie od tego, czy poszukujesz artykułów reklamowych do wykorzystania na konferencji, czy też chcesz podziękować swoim zespołom za niesamowitą pracę, te gadżety z pewnością zdobędą uznanie. Czy masz na myśli już swoje logo?

Kolor:Czarny
Materiał:Aluminium
Rozmiar:1,1 x 6,7 x 1,5 cm
Dostępno na magazynie2565szt.
Data aktualizacji09:58 - 20.05.2024
Następna dostawa10000szt.
Dostawa zaplanowana na:28-07-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03352AP
Aluminiowy Brelok do kluczy, otwieracz do butelek
Aluminiowy Brelok do kluczy, otwieracz do butelek
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR