Kubek ceramiczny Ilona Premium 300 ml
Artykuł: BGPL01460MX

Kubek ceramiczny Ilona Premium 300 ml

Luksusowy kubek ceramiczny Ilona Premium w kolorze Premium White, idealny jako gadżet reklamowy dla Twojej firmy. Trzy opcje zdobienia lub nadruku logo.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
21383szt.
Mamy na stanie
17:14 - 10.06.2023
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Kalkomania, Nadruk bezpośredni na ceramice, Piaskowanie
Wycenić
Istnieje wiele metod zdobienia ceramiki, ale jedną z najpopularniejszych jest obecnie kalkomania. Metoda ta pozwala na wykonywanie pięknych, a przy tym powtarzalnych wzorów
[więcej na temat znakowania metodą - Kalkomania]
Jeden z rodzai nadruku na kubkach ceramicznych. Odmianą tą techniki jest brak jakiegokolwiek nośnika w postaci kalki. Co pozwala zredukować koszt nadruku.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk bezpośredni na ceramice]
Piaskowanie
[więcej na temat znakowania metodą - Piaskowanie ]

Kubek ceramiczny Ilona Premium to luksusowy gadżet reklamowy, który zachwyca eleganckim wyglądem i wysoką jakością wykonania. Wykonany z porcelany w kolorze Premium White, będzie doskonałym dodatkiem do każdej kampanii reklamowej. Z nim Twoi klienci i partnerzy biznesowi zawsze będą mieli przy sobie świadectwo Twojej profesjonalnej działalności.

Nadruk na kubku jest możliwy takimi technologami : kalkomania, nadruk bezpośredni na ceramice i piaskowanie. Wszystkie wymiary pola do nadruku logo są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Dzięki temu możesz zamówić kubek z nadrukiem swojego logo, sloganu reklamowego lub innego wzoru, który będzie reprezentować Twoją markę w sposób wyjątkowy.

Kubek ceramiczny Ilona Premium jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancję, jakość i funkcjonalność. Będzie doskonale pasować zarówno do korporacyjnych jak i prywatnych eventów, a także będzie doskonałym prezentem dla partnerów biznesowych lub klientów. Nie czekaj i wybierz ten luksusowy gadżet reklamowy już dziś!

Kolor:Premium White
Materiał:Ceramika
Pojemność:300ml
Wysokość:102mm
Średnica:85mm
Waga:355gr
Dostępno na magazynie21383szt.
Data aktualizacji17:14 - 10.06.2023
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01460MX
Kubek ceramiczny Ilona Premium 300 ml
Kubek ceramiczny Ilona Premium 300 ml
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR