ekologiczny termos bambusowy
Termos bambusowy 450ml Nanda
Termos bambusowy 450ml Nanda
Termos bambusowy 450ml Nanda
Termos bambusowy 450ml Nanda
Termos bambusowy 450ml Nanda
Artykuł: BGPL01749MDC

Termos bambusowy 450ml Nanda

Promuj swoją markę z ekologicznym termosem bambusowym Nanda. Pojemność 450ml, grawerowanie laserowe, tampodruk lub sitodruk - wybierz najlepszy dla siebie.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
3503szt.
Mamy na stanie
05:22 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Ekologiczne termosy bambusowe z logo to doskonałe rozwiązanie dla marketerów poszukujących unikalnego gadżetu reklamowego. Wszystkie termosy wykonane są z bambusa, który jest trwały, ekologiczny i przyjazny dla środowiska. Termos Nanda ma pojemność 450ml, co pozwala na utrzymanie ciepła lub zimna napoju przez wiele godzin.

Pokrywa termosu jest wykonana z PP i bambusa, a wewnętrzna ściana ze stali nierdzewnej, co gwarantuje wytrzymałość i szczelność produktu. Termos jest dostępny w kolorze naturalnego drewna i ma wymiary 8x24cm, co pozwala na wygodne przenoszenie go wszędzie, gdzie jest potrzebny.

Największą zaletą termosu bambusowego Nanda jest możliwość umieszczenia na nim własnego logo lub nazwy firmy. Można wybrać spośród trzech metod druku: grawerowanie laserowe 360°, tampodruk lub sitodruk na okrągło. Wymiary pola do nadruku logo to odpowiednio 218x160, 30x80 lub 170x140, co pozwala na umieszczenie pełnego logo lub krótkiego napisu.

Ekologiczne termosy bambusowe z logo to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą wykorzystać ekologiczne rozwiązania w swojej strategii marketingowej. Są one trwałe, funkcjonalne i łatwo się je opakuje. Z pewnością zostaną docenione przez klientów i współpracowników.

Kolor:Drewna
Materiał:Bamboo
Rozmiar:8X24CM
Dostępno na magazynie3503szt.
Data aktualizacji05:22 - 18.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01749MDC
Termos bambusowy 450ml Nanda
Termos bambusowy 450ml Nanda
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR