Termos 1000 ml w srebrnym kolorze
Termos 1000 ml w srebrnym kolorze
Termos 1000 ml w srebrnym kolorze
Artykuł: BGPL01821CM

Termos 1000 ml w srebrnym kolorze

Odkryj nasz termos 1000 ml z grawerem lub nadrukiem, idealny gadżet reklamowy dla Twojej firmy! Zadbaj o wizerunek i zaspokój potrzeby swoich klientów!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
1879szt.
Mamy na stanie
09:42 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
3665szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Sitodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]

Termos 1000 ml z grawerem czy nadrukiem - doskonały gadżet reklamowy!

Poszukujesz idealnego gadżetu reklamowego, który podkreśli prestiż Twojej firmy i spełni oczekiwania klientów? Mam dla Ciebie świetną propozycję - termos 1000 ml z grawerem lub nadrukiem! To nie tylko praktyczny przedmiot, ale także doskonały sposób na promocję Twojej firmy!

Termos 1000 ml - niezbędny w każdej sytuacji!

Wyobraź sobie, że masz do dyspozycji termos o pojemności aż 1000 ml! Czyż nie jest to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dużo ciepłej kawy, herbaty czy zupy w pracy, na uczelni, a nawet podczas wyjazdów? I tu z pomocą przychodzi nasz termos 1000 ml:

  • Materiał: Metal (stal nierdzewna)
  • Wymiary: ø 8,5 x 31 cm
  • Pojemność: 1000 ml

Logo Twojej firmy na termosie? To świetny pomysł!

Chciałbyś, aby Twój termos stał się nośnikiem reklamy Twojej firmy? Nic prostszego! Oferujemy aż dwie metody druku:

  1. L3 (grawer laserowy): Wymiary pola do nadruku logo 4 x 4 cm. Technika ta pozwala na trwałe i precyzyjne umieszczenie logo na powierzchni termosu. Grawerowanie laserowe jest odpornym na ścieranie i wyblaknięcie, co sprawia, że logo Twojej firmy będzie wyglądać świetnie przez długi czas.
  2. S2 (sitodruk): Wymiary pola do nadruku logo 19 x 15 cm. Jest to sprawdzona metoda druku, która zapewnia wyraziste i trwałe nadruki. W przypadku sitodruku możliwe jest uzyskanie większego obszaru nadruku na termosie, co pozwala na umieszczenie większego logo lub dodatkowych informacji.

Wybierz termosy z grawerem lub nadrukiem jako gadżety reklamowe!

Zastanawiasz się, dlaczego warto zdecydować się na termosy z grawerem lub nadrukiem jako gadżety reklamowe? Przede wszystkim, są to praktyczne przedmioty, które docenią zarówno Twoi klienci, jak i pracownicy. Poza tym, termosy z logo Twojej firmy mogą świetnie promować Twoją markę, gdyż będą używane na co dzień przez wiele osób. Czyż nie jest to doskonała forma reklamy?

Podsumowanie - dlaczego warto wybrać termos 1000 ml z grawerem lub nadrukiem?

Teraz już wiesz, dlaczego warto zdecydować się na termos 1000 ml z grawerem lub nadrukiem jako gadżet reklamowy. Jest to nie tylko praktyczny przedmiot, ale także efektywna forma promocji Twojej firmy. Nie zwlekaj więc i zamów termosy z logo swojej firmy już dziś!

Co jeszcze? A no tak! Teraz specjalna oferta! Zamów termosy z grawerem lub nadrukiem dla swojej firmy, a dostaniesz dodatkowy rabat! Dlaczego? Bo jestem przekonany, że zadowoleni klienci to najlepsza reklama, a Ty na pewno będziesz zadowolony z jakości naszych termosów! No więc, do dzieła! Chwytaj telefon i zamawiaj!

Materiał:Metal
Rozmiar:ø 8,5 x 31 cm
Dostępno na magazynie1879szt.
Data aktualizacji09:42 - 20.05.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni3665szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL01821CM
Termos 1000 ml w srebrnym kolorze
Termos 1000 ml w srebrnym kolorze
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR