Korkowa torba na zakupy Almada, beżowy
Korkowa torba na zakupy Almada, beżowy
Korkowa torba na zakupy Almada, beżowy
Korkowa torba na zakupy Almada, beżowy
Artykuł: BGPL02368GD

Korkowa torba na zakupy Almada, beżowy

Zapraszamy do świata ekologii z korkową torbą na zakupy Almada – doskonałym wyborem dla osób dbających o Ziemię i poszukujących innowacyjnych produktów promocyjnych!

3 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 3 dni roboczych
2169szt.
Mamy na stanie
17:02 - 16.07.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Termotransfer, Transfer cyfrowy
Wycenić
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]
Transfer cyfrowy to popularna technika druku logo na prezentach korporacyjnych, gwarantująca fotograficzną jakość, precyzję i jasne kolory na różnych materiałach.
[więcej na temat znakowania metodą - Transfer cyfrowy]

Korkowe cuda: odkryj ekologiczną torbę na zakupy Almada

Przyjacielu, czas odłożyć na bok jednorazowe plastikowe torby i zrobić miejsce dla prawdziwego ekologicznego cuda! Przedstawiamy wyjątkową korkową torbę na zakupy Almada, która szybko okaże się niezastąpiona w codziennych zakupach oraz wszelkiego rodzaju kampaniach reklamowych. Stworzona z dbałością o środowisko naturalne, subtelna beżowa torba, posiada długie, wygodne uchwyty i jest niezwykle solidna.

Jak wiesz, korzystanie z torby ekologicznej to coś więcej niż tylko moda – to sposób życia dla osób dbających o Ziemię. A ta korkowa torba naprawdę robi różnicę! Jaka jest zatem magia korka? Jaką tajemnicę skrywa ten innowacyjny materiał?

Zrozumieć korkowy świat: dlaczego korzystać z korkowych toreb?

  • Przede wszystkim Korek - główny materiał torby - to 100% naturalny surowiec, który ulega biodegradacji oraz może być poddany procesowi recyclingu. To znakomity wybór dla tych, którzy troszczą się o środowisko.
  • Właściwości korka pozwalają na długotrwałe wejście w świat torb eko z nadrukiem - nie zniszczy się szybko i zachowa swój wygląd na długo.
  • Ponadto nasza korkowa torba jest niezwykle lekka i łatwa do czyszczenia - po prostu wytrzyj ją miękką, wilgotną ściereczką, a będzie wyglądała jak nowa. Wszak warto dbać o swój ekologiczny towarzysz zakupów, prawda?

Jak wyczarować niezwykłe kombinacje z własnym nadrukiem?

Decydując się na tę korkową torbę z nadrukiem, możesz być pewien, że zaoferujesz coś wyjątkowego swoim klientom! Zaprojektuj swój własny, niepowtarzalny nadruk - czy to logo swojej firmy, czy dowolny inny motyw, który odda ducha Twojej kampanii reklamowej. A przy okazji przekonasz się, że nasze metody druku logo są równie fascynujące, co sama torba!

  • Termotransfer ST2: Zastosowanie termotransferu pozwala osiągnąć niesamowicie trwały nadruk o wymiarach 250x284. Zaletą tej techniki jest jego zdolność do reprodukcji zdjęć, a także pełne, żywe kolory nadruku.
  • Transfer cyfrowy DTF D2: Technika ta oferuje duży wymiar pola do nadruku - 250x284 - oraz gwarantuje idealne odwzorowanie szczegółów, co zapewnia profesjonalny wygląd każdej korkowej torby. Wszystko po to, by udowodnić, że ekologia może iść w parze z wyjątkową jakością!

Nie zwlekaj, postaw na torby eko z korkiem!

Zatem drogi przyjacielu, przekonany? Czy wiesz już, że to nasza korkowa torba to odpowiedź na potrzeby Twojej marki w dziedzinie ekologii i promocji? Jeśli tak, nie czekaj ani chwili dłużej i zacznij już dziś tworzyć torby ekologiczne z własnym nadrukiem. Pokaż wszystkim, że dbasz o Ziemię, a jednocześnie oferujesz im to, czego tak naprawdę chcą i potrzebują - korkowe torby eko z napisami, które porwą ich serca i umysły!

Kolor:Beżowy
Materiał:Korek
Rozmiar:350.0x400.0x1.0
Dostępno na magazynie2169szt.
Data aktualizacji17:02 - 16.07.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02368GD
Korkowa torba na zakupy Almada, beżowy
Korkowa torba na zakupy Almada, beżowy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR