Hub USB 2.0 4 portowy, czarny
Artykuł: BGPL02712AP

Hub USB 2.0 4 portowy, czarny

Podkręć technologiczny styl swojego biznesu! Hub USB 2.0 z logo, z 4 portami i dwoma opcjami nadruku, czeka, by zasilić Twoją markę.

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
1szt.
Mamy na stanie
05:58 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
1917szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

W naszej palecie fantastycznych rozwiązań przygotowaliśmy dla Ciebie coś naprawdę funkcjonalnego, a zarazem stylowego. Prezentujemy Ci Hub USB 2.0 - Twoje pancerne narzędzie do transferu danych na kolejny poziom! Jakie tajemnice skrywa ten produkt? Przyjrzyjmy się bliżej.

Rozgałęźnik USB - analogiczny do króla technologicznego świata

Podobnie jak w naturze, również w świecie cyfrowym, kluczowe jest przetrwanie najbardziej funkcjonalnego. To dlatego nasz rozgałęźnik USB został wyposażony w aż 4 porty USB 2.0. Wieloszeregowa szabla technologii umożliwi Ci jednoczesne ładowanie nawet czterech urządzeń! A do tego wszystko to w jednym kompaktowym, eleganckim opakowaniu. Czy to nie brzmi jak technologiczny skarb?

USB hub z logo - Show off swojego biznesu

  • Materiał: Metal, aluminium.
  • Kolor: Czarny.
  • Rozmiar: 8, 8 x 4 x 2, 5 cm.

Nasz USB hub z logo to nie tylko praktyczne gadżety firmowe, ale również eleganckie akcesoria, które pomogą wypromować Twoją markę. Wybór z między grawerowania laserowego a tampodruku zależy od Ciebie!

Grawerowanie laserowe czy tampodruk? Wybór należy do Ciebie!

Grawerowanie laserowe, to szlachetny proces drukarski, który polega na utrwalaniu obrazu na twardej powierzchni. Zasada działania jest prosta, lecz skutki oszałamiające! Laser o dużej mocy przypala powierzchnię produktu, co prowadzi do trwałego i niezwykle szczegółowego nadruku. Plusy? Długowieczność nadruku, prestiż i dokładność. Wady? Może być nieco droższe niż inne techniki.

Z drugiej strony, mamy tampodruk. Ta technika polega na przenoszeniu obrazu z matrycy na powierzchnię produktu za pomocą poduszki z silikonu. To sprawia, że tampodruk doskonale radzi sobie z drukowaniem na powierzchniach nierównych lub zakrzywionych. Największe plusy? Szeroki wybór kolorów i możliwość drukowania na różnego rodzaju powierzchniach. Minusy? Nadruk może nie być tak trwały jak w przypadku grawerowania laserowego.

USB hub z nadrukiem - trik marketingowy, który zadziała!

Podsumowując, nasz USB hub z nadrukiem to praktyczna i elegancka opcja dla firm poszukujących nowoczesnych gadżetów reklamowych, które jednocześnie promują ich markę. Niezależnie od techniki nadruku, której używasz, Twoje logo zawsze będzie prezentować się stylowo. To nie tylko pomocnik w codziennych zadaniach, ale także symbol profesjonalizmu i nowoczesności Twojego biznesu.

So now, chcesz dalej grać w biznes without this gadget, czy zdecydujesz się wziąć sprawy w swoje ręce i podbić marketingową arenę z naszym USB hub? Odpowiedź chyba jest jasna, prawda? Hasta la vista...

Kolor:Czarny
Materiał:Metal, aluminium
Rozmiar:8,8 x 4 x 2,5 cm
Dostępno na magazynie1szt.
Data aktualizacji05:58 - 18.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni1917szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL02712AP
Hub USB 2.0 4 portowy, czarny
Hub USB 2.0 4 portowy, czarny
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR