Brelok Koniczynka
Brelok Koniczynka w ozdobnym pudełku
Brelok Koniczynka, brązowy
na Brelok Koniczynka grawer można umieścić również z tyłu
Artykuł: BGPL03610GD

Brelok Koniczynka, brązowy

Zdobądź swój unikalny, drewniany brelok Koniczynka Bray! Idealny dla korporacyjnych gadżetów reklamowych. Możliwość personalizacji logo. Przekonaj się teraz!

3 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 3 dni roboczych
1464szt.
Mamy na stanie
05:02 - 18.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Brelok Koniczynka , tak naturalna jak drewno

Witajcie! Chciałbym Wam dzisiaj opowiedzieć o czymś naprawdę wyjątkowym - o breloku w kształcie czterolistnej koniczynki! Czy jesteś gotowy na odrobinę szczęścia w Twoim życiu? Ależ oczywiście! Czyż nie każdy z nas marzy o tym, aby znaleźć swój szczęśliwy czterolistny talizman? Brelok koniczynka , to właśnie taki talizman, co więcej oferuje on znacznie więcej niż tylko symbol szczęścia.

Drewniane breloki to wytworne artykuły reklamowe

Dlaczego nie spersonalizować swojego breloka z drewna z logo firmy, aby stało się to gadżetem biznesowym? Spraw, aby każdy klient czuł się szczęśliwy, mając w ręku Twój brelok! I nie zrozumcie mnie źle, mówię tu o prawdziwym drewnie, nie o plastiku wyglądającym jak drewno. Jest to prawdziwe, naturalne drewno, które nadaje temu brelokowi niepowtarzalny, oryginalny wygląd i fakturę.

Naprawdę niepowtarzalny gadżet firmowy

Co sprawia, że ten brelok jest tak wyjątkowy? A co myślicie o tym, że breloki drewniane na zamówienie mogą zostać zaprojektowane w sposób unikalny dla Twojej marki! Nic nie krzyczy "profesjonalizm" głośniej niż szczegółowo zaprojektowane, unikalne gadżety reklamowe z nadrukiem!

Techniki nadruku - jak działają?

Jeśli chodzi o nadruk loga, mamy do wyboru dwie opcje: grawerowanie laserowe i tampodruk. Grawerowanie laserowe precyzyjnie i trwale napisuje Twój tekst na drewnie za pomocą lasera. Plusy? Długotrwałość i elegancja - to nadruk na lata! Minusy? No, trudno tu znaleźć jakiekolwiek!

Drugą opcją jest tampodruk, technika drukowania, która pozwala na naniesienie obrazu na nierówną powierzchnię. Plusik? Pozwala na szerszą gamę kolorów i różnorodność wzorów. Ujemne strony? Potrzeba większej dbałości o przedmiot, żeby nadruk nie zblakł.

Twoje logo na breloku

Zaczekaj! Masz już swój design? Zapakujmy go na brelok z drewna tak, jakby był na nim od zawsze! Czym jest firmowy gadżet bez logo firmy?

  • Materiał: Drewno
  • Kolor: Brązowy
  • Rozmiar: 34.0x41.0x4.0
  • Opcje nadruku logo: 1) Grawerowanie laserowe, wymiar pola do nadruku logo 22x4. 2) Tampodruk, wymiar pola do nadruku logo 22x4.

Zainteresowany naszym brelokiem Koniczynka Bray? Gwarantuję, że nie znajdziesz bardziej unikalnego gadżetu reklamowego na rynku!

Kolor:Brązowy
Materiał:Drewno, Metal
Rozmiar:34.0x41.0x4.0
Dostępno na magazynie1464szt.
Data aktualizacji05:02 - 18.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03610GD
Brelok Koniczynka, brązowy
Brelok Koniczynka, brązowy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR