Brelok do kluczy
Artykuł: BGPL03177AP

Brelok do kluczy

Niezapomniane drewniane breloki z grawerem, które podnoszą wartość każdej marki! Wybierz unikalne gadżety firmowe i zaskocz swoją konkurencję. Zamów już dziś!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
17:58 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Nadruk UV
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Unikalny Brelok Drewniany z Grawerem – Idealny Gadżet Firmowy

Oto niespotykany, oryginalnie zaprojektowany gadżet firmowy - drewniane breloczki z grawerem. Jest to nie tylko funkcjonalny dodatek do kluczy, ale przede wszystkim elegancki i wyrafinowany sposób promocji Twojej marki. Nasze breloki drewniane na zamówienie, są grawerowane z największą precyzją, by logo Twojej firmy zawsze prezentowało się doskonale.

Detale, które czynią różnice

Nasze breloki z drewna wyrożniają się wieloma atutami. Przede wszystkim, są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Kolejnym atutem jest kolor - naturalny odcień drewna, który dodaje produktowi wyrazistości. Ale to nie wszystko!

  • Materiał: Drewno
  • Kolor: Drewno
  • Rozmiar: Ø 4, 4 cm

Logo, które się wybija

Na naszych brelokach drewnianych mamy dwie opcje nadruku logo według Twojego wyboru:

1) Grawerowanie laserowe

Ta metoda oferuje niesamowitą precyzję i wyrafinowane detale. Właśnie dzięki niej logo Twojej firmy zostanie wyryte w drewnie z niebywałą dokładnością. Grawer laserowy jest nie tylko odporny na zarysowania czy ścieranie, ale też jest doskonałym wyborem do prezentacji skomplikowanych projektów z mnóstwem szczegółów.

Nie ma co ukrywać - grawerowanie laserowe ma również swoje minusy. Jest co prawda dokładne i trwałe, ale jednocześnie bardziej czasochłonne i droższe od innych technik nadruku.

2) Nadruk UV

Druga opcja to nadruk UV. Jest to technika, która pozwala na wydrukowanie kolorowego logo bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Nadruk UV jest bardzo trwały, szybki i tańszy od grawerowania laserowego. Jego minus to to, że nie pozwala na uzyskanie tak wyrafinowanych efektów jak grawerowanie laserowe.

Zamów swoje breloki drewniane na zamówienie już teraz!

Czy wiesz, co jest lepsze niż dobra reklama? Dobra reklama, która jest też praktyczna! Nie przegap tej okazji – zamów nasze breloki z drewna już dzisiaj i zobacz, jak szybko rozpoznawalność Twojej marki wzrośnie! Kto wie, może to właśnie nasz brelok drewniany z grawerem okaże się kluczem do sukcesu Twojej firmy?

Kolor:Drewno
Materiał:Drewno
Rozmiar:Ø 4,4 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji17:58 - 14.06.2024
Następna dostawa24700szt.
Dostawa zaplanowana na:04-07-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03177AP
Brelok do kluczy
Brelok do kluczy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR