Gra Mikado i Domino
Gra Mikado i Domino
Gra Mikado i Domino
Gra Mikado i Domino
Gra Mikado i Domino
Artykuł: BGPL03037CM

Gra Mikado i Domino

Zabawne i kreatywne gadżety firmowe czekają na Ciebie! Gra Mikado i Domino - idealne prezenty firmowe, które z pewnością przyciągną uwagę nie tylko dzieci.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
47szt.
Mamy na stanie
17:42 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
16szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Tampodruk
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Gra Mikado i Domino - Idealne Gadżety dla dzieci!

Zapraszam do magi świata gier i zabawek reklamowych! Nasza Gra Mikado i Domino, to coś więcej niż jedynie gadżety dla dzieci. To puzzle firmowe, które zdobione logo Waszej firmy, tworzą niepowtarzalny symbol Waszej marki!

Co mieści się w kartonowym pudełku?

Jestem pewien, że nie możecie doczekać się, żeby zobaczyć, co siedzi w tym pięknie zdobionym pudełku! Oto nasza specjalna oferowana dwudziestocztero elementowa gra: Mikado i domino. Wymiary gier to 19, 6 x 9, 1 x 2, 9 cm. Swoje jasne i wyraźne kolory zawdzięczają naturalnym barwnikom, co oznacza, że są one bezpieczne dla dzieci oraz ekologiczne. Co więcej, są wykonane z najwyższej jakości drewna, co zapewnia długotrwałość i trwałość.

Opcje nadruku logo:

Myślicie o czymś, co odzwierciedlałoby waszą firmę? Dlaczego nie wykorzystać ilości wolnej przestrzeni na pudełku do umieszczenia Waszego logo! Możemy go umieścić za pomocą techniki tampodruku. Wymiary do nadruku logo wynoszą 5 x 2 cm. Pomyślcie o swoim logo w tych wymiarach!

  • Technika Tampodruku: Jest to technika druku, która idealnie nadaje się do trudnych do drukowania powierzchni. Jaśnieje na powierzchniach o różnych kształtach i wielkościach. Dzięki swej elastyczności, stwarza wiele możliwości dla kreatywnego umieszczania logo. Jednym z minusów jest krańcowa precyzja, która jest wymagana do perfekcyjnego druku.

Więc jeśli szukasz oryginalnych gadżetów firmowych z logo, które są jednocześnie funkcjonalne i zabawne, nasza Gra Mikado i Domino jest właśnie dla Ciebie! To idealny prezent na coroczne spotkania biznesowe, pikniki firmowe, a także dla dzieci pracowników. To więcej niż tylko gadżet reklamowy z nadrukiem, to wyraz Waszej kreatywności i indywidualności.

Zapewne zauważyliście, że wspomniałem o grach dla dzieci? Czy byłyby one odpowiednie dla Waszej firmy? Sami zdecydujcie!

Materiał:Drewno
Rozmiar:19,6 x 9,1 x 2,9 cm
Dostępno na magazynie47szt.
Data aktualizacji17:42 - 14.06.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni16szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03037CM
Gra Mikado i Domino
Gra Mikado i Domino
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR