Gra Domino
Gra Domino
Gra Domino
Gra Domino
Gra Domino
Artykuł: BGPL03036CM

Gra Domino

Szukasz eleganckiego gadżetu firmowego? Wypróbuj klasyczną grę Domino! Drewniana, z możliwością personalizacji logo. Zabawka, która integruje zespół!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
4493szt.
Mamy na stanie
17:42 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
9960szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Nadruk UV
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Gra Domino – Najlepszy Wybór dla Twoich Gadżetów Firmowych!

A oto Gra Domino! Tworząc atmosferę rywalizacji i współpracy, ta klasyczna gra wprowadzi w Twoją firmę ducha zespołowości. Jeszcze nie znalazłeś idealnej zabawki, która posłuży jako gadżet reklamowy? Spójrz na naszą grę domino! Jest idealna do łamania lodu na spotkaniach firmowych!

Jakość i Wykończenie

Nasza gra domino jest wykonywana z najlepszego drewna, co gwarantuje jej trwałość i eleganckość. Kto by nie chciał otrzymać takiego prezentu? Wymiary tej zabawki to 14,5x4,9x2,8 cm, co sprawia, że jest ciekawa, ale nie dominująca. Pasuje do dowolnego biurka!

Unikalna Personalizacja Dla Twojej Firmy

Oferujemy różnorodne możliwości druku logo na naszych zabawkach reklamowych. Wybierz spośród następujących opcji:

  • Grawerowanie laserowe – dokładne, trwałe i eleganckie. Idealne dla firm szukających prestiżowego wyglądu. Szerokie pole do druku logo o rozmiarach 5x2.

  • Tampodruk – wszechstronny i szybki, zapewniający żywe kolory. Możliwość druku na powierzchni 5x2.

  • Nadruk UV – Nowoczesna technika, która gwarantuje doskonałą ostrość i szczegółowość. Pole do nadruku logo o wymiarach 5x2.

Różne metody druku dają Ci możliwość wyboru – czy chcesz aby Twoje logo było subtelne i stylowe, czy raczej kolorowe i wyraźne? Każda firma ma inny styl, dlatego jesteśmy dumni, że możemy je wszystkie obsłużyć!

Dlaczego Gra Domino jest idealnym gadżetem z logo firmy?

W dobie wszechobecnej elektroniki klasyczne gry reklamowe takie jak domino są rzadko spotykane. Wykorzystaj to do wyróżnienia swojej firmy! Czy nie jest to ożywcze, korzystać z gadżetu reklamowego, który nie tylko jest ładny, ale także bawi nas i integruje z zespołem? Na pewno owszem!

Ile razy, podczas długiej, intensywnej sesji brainstormingu, marzyłeś o krótkiej przerwie, podczas której mógłbyś zrelaksować swój umysł? To jest właśnie ta gra. Czyż to nie jest piękne?

Ale na koniec dnia...

Chodzi o coś więcej. Chodzi o to, aby pokazać, że Twoja firma zna wartość człowieczeństwa i chwili rekreacji w środowisku pracy. Wybierając grę domino jako gadżet reklamowy z nadrukiem, pokazujesz, że martwisz się o swoich pracowników jak nikt inny. Czy nie tego szukamy wszyscy?

Więc nie wahaj się! Wybierz grę domino i stań się bohaterem swojej firmy jeszcze dziś!

Materiał:Drewno
Rozmiar:14,5 x 4,9 x 2,8 cm
Dostępno na magazynie4493szt.
Data aktualizacji17:42 - 22.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni9960szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03036CM
Gra Domino
Gra Domino
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR