Współczesne i ekologiczne gadżety w harmonii z naturą

kubki ekologiczne

Moda na ekologię idzie równym krokiem z modą na minimalizm. I nie ma się co dziwić. W końcu wszyscy coraz bardziej mamy dość napływu zupełnie nieprzydatnych i kiepskiej jakości produktów. Odczuwamy coraz mniejszą chęć, aby w ogóle ja nabywać, a także coraz częściej zwracamy uwagę na ich wymiar ekologiczny. Nawet gadżety reklamowe mogą być zgodne z naturą.

Całkiem elektroniczny, ale i ekologiczny pendrive

Drewniany pendrive powstał z myślą nie tylko o ekologii, ale również jako wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju gadżet reklamowy. Wykonany z naturalnego drewna z niezwykłą starannością oraz zapakowany w efektowne pudełko, może być stylowym i szczególnym prezentem nie tylko dla kontrahenta, np. jako podziękowanie na koniec roku za udany sezon, ale również dla innej osoby i z innej okazji. To przydatne urządzenie może mieć różną pojemność, a także być ozdobione spersonalizowanym grawerem. Może to być logo firmy lub wyjątkowy cytat. Nie trzeba dodawać, że drewniany pendrive z grawerem jest bardzo przydatnym i praktycznym gadżetem, z którego korzysta się bardzo często. Wykonany z drewna w stylu rustykalnym jest stylowym i modnym prezentem reklamowym. Wyróżnij w ten sposób najlepszego klienta lub szczególną dla Ciebie osobę.

Uniwersalne długopisy ekologiczne

Długopis to najbardziej popularny i uniwersalny gadżet reklamowy. Właściwie nigdy ich za wiele, więc mamy gwarancję, że darujemy przydatny prezent. Dodatkowo jest to dość tania alternatywa, więc można pozwolić sobie w tej kwestii na zdecydowaną hojność. Długopisy ekologiczne to świetna alternatywa dla tych tradycyjnych i na pewno zostaną docenione przez osoby mające na uwadze dobro naszego środowiska naturalnego. Z czego są wykonane tego rodzaju długopisy? Może to być kukurydza, pszenica czy bambus czy w ogóle długopisy papierowe. Takie gadżety są lekkie, wygodne w pisaniu i przede wszystkim podlegają recyklingowi. Pomyśl, ile mniej plastiku zostanie wyprodukowane!

Za to zdecydowanie podziękuje Ci przyroda, a kontrahent doceni Twoją troskę o środowisko naturalne. Na długopisie ekologicznym możesz wydrukować swoje logo, co jeszcze bardziej wpłynie na zapamiętanie Twojej marki.

Dlaczego warto postawić na kubki ekologiczne?

Podczas podróży zdarza nam się wypić nawet kilka kaw dziennie, a jeśli jeździmy często, to w miesiącu może z tego powstać cała góra bezużytecznych, jednorazowych kubków. A czy kawa tak dobrze z nich smakuje? Podaruj swojemu klientowi wyjątkowo przydatny gadżet reklamowy, jakim jest kubek ekologiczny. Możesz wybierać kształty, kolory, pojemność oraz rodzaj materiału, z jakiego zostanie wykonany. Jeśli dołożysz do niego grawer lub logo swojej firmy, to Ty zyskujesz wyjątkową reklamę, a kontrahent przydatny i stylowy upominek.

Kubki ekologiczne mogą być wykonane z bambusa, kawy, kukurydzy czy pszenicy. Mogą mieć postać typowego kubka podróżnego z przykrywką lub tradycyjnego, np. z dodatkiem w postaci łyżeczki, który z powodzeniem może być używany na miejscu w biurze lub domu. Z całą pewnością można stwierdzić, że kawa z takiego kubka będzie smakować Twojemu kontrahentowi lepiej niż z jego styropianowej lub papierowej wersji, której można użyć tylko raz.