Eleganckie pendrivy do wykorzystania w reklamie

elegancki pendrive

Gadżety reklamowe to ważny element strategii prawie każdej firmy. W ten sposób nie tylko dba się o poprawę swojego wizerunków, ale również mamy szansę na pozytywne zapisanie się w pamięci klienta, a tym samym także gwarancję, że ponownie skorzysta z naszych usług i przede wszystkim poleci nas swoim znajomym.

Co podarować dobremu klientowi?

Pomysłów na gadżety reklamowe jest bardzo dużo. Najczęściej spotykamy się z długopisami z logo firmy, ale równie często są to różnego rodzaju notesy, zeszyty, kalendarze, breloczki, a nawet magnesy i kubki, czyli po prostu wszystko to, co ma czysto użyteczne funkcje, zazwyczaj nosi się przy sobie i wyciąga, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Kubki, breloczki czy magnesy oprócz funkcji użytkowych mogą także pełnić funkcje estetyczne. Gdy są ładne, to przyciągną również wzrok innych osób, które być może jeszcze naszej firmy nie znają. Jest to więc dobra wizytówka, której nie warto zmarnować decydując się na nieciekawe i kiepskiej jakości materiały reklamowe. Takie gadżety sprawdzą się przede wszystkim dla okazjonalnych klientów. W jaki sposób wyróżnić wieloletniego, ale wymagającego klienta? Tutaj również warto się nieco postarać.

Elegancki pendrive, czyli gadżet reklamowy wyjątkowej jakości

Dla dobrego i wieloletniego klienta długopis lub kubek niekoniecznie będzie dobrym wyborem. Warto postawić na coś bardziej funkcjonalnego i eleganckiego. Może to być na przykład pendrive z logo. To proste urządzenie jest niezwykle przydatne, a często lubi się również zawieruszać, więc elegancki pendrive, który można zawiesić przy kluczach na pewno będzie świetnym rozwiązaniem. W sklepach dostępne są piękne i stylowe pendrivy, np. wykonane ze skóry, metalu, które zachwycają precyzją wykonania i unikalnym designem.

Mogą być na nasze życzenie całkowicie spersonalizowane. W zależności od materiału może to być nadruk czy grawer z dowolnym napisem, znakiem, w dowolnym kolorze, dzięki czemu powstanie elegancki i jedyny w swoim rodzaju pendrive z logo. Tego rodzaju produkty cechują się także wysoką jakością i zazwyczaj objęte są również gwarancją.

Pendrive karta kredytowa

Jest to swego rodzaju nowość wśród gadżetów reklamowych, ale już zjednuje sobie bardzo wielu zadowolonych użytkowników. Dlaczego pendrive karta kredytowa cieszy się takim uznaniem? Na pewno kluczową rolę odgrywa tutaj jego kształt. Jest to forma cienkiej karty kredytowej, na której może znaleźć się dowolna grafika czy napisy. Nieco większy kształt sprawia, że reklama umieszczona na tego rodzaju gadżecie jest znacznie lepiej widoczna i przyciąga wzrok.

Nie można również pominąć faktu, że taki pendrive znacznie łatwiej przechowywać, ponieważ można go trzymać po prostu w portfelu wraz z innymi kartami, na których brak w obecnym czasie raczej nie narzekamy. Nie tak łatwo tym samym go również uszkodzić. Takie rozwiązanie na pewno dla wielu osób będzie znacznie praktyczniejsze. Niezależnie jednak od tego, czy postawimy na elegancki pendrive, czy może taki w formie karty kredytowej, ważne, aby odznaczał się dobrą jakością - to w końcu to prezent dla wyjątkowego klienta.