Kubek termiczny z grawerem firmowym - stylowy gadżet reklamowy

kubek termiczny z nadrukiem

Gadżety firmowe to bardzo popularny element promocji wśród wielu firm. Zachęcenie klienta do skorzystania z naszej oferty poprzez gadżety może przynieść w dwójnasób pozytywne skutki. Z jednej strony może być to zachęcenie zupełnie nowych klientów do skorzystania z naszej oferty, natomiast równie ważną kwestią jest utrzymanie stałej bazy konsumentów i sprawienie, by to właśnie do nas powracali. Dlatego też gadżety firmowe są jedną z form wpływania na psychologię emocji klientów oraz partnerów biznesowych. Gadżetów reklamowych co do zasady jest bardzo dużo. Najpopularniejsze gadżety miedzy innymi to są: notesy reklamowe, pendrive reklamowy, również popularne są breloki z grawerem. Ale dzisiaj chcemy zwrócić Państwa uwagę jednak na kubki termiczne

Kubek termiczny - uniwersalny stylowy gadżet dla kobiet i mężczyzn

Jeśli chodzi o gadżety, to opcji na rynku jest naprawdę wiele. Jedni decydują się na rzeczy bardziej designerskie, inni z kolei stawiają na użytkowość. Sporą rolę w doborze materiałów reklamowych małych i średnich firm odgrywa także budżet. Koszulki, torby z logo, kubki czy innego rodzaju duże użytkowe przedmioty mają zdecydowanie większa wagę oddziaływania na klienta niż długopisy czy smycze do kluczy. Jedną z ciekawszych propozycji stylowego gadżetu reklamowego, który może być naprawdę regularnie używany jest kubek termiczny. Szczególnie okres jesieni i zimy sprawiają, że więcej osób nosi przy sobie tego rodzaju gadżety. Jedni preferują gorącą i świeżą kawę, inni stawiają na herbatę czy ciepłe napoje. Kubek termiczny, który jest dobrze wykonany i nie przecieka, może skutecznie służyć użytkownikowi przez wiele lat.

kubek termiczny z logo

Reklama na kubku termicznym - jak rozmieścić logo?

Pojawia się więc pytanie, jak umieścić na kubku termicznym reklamę. Sposób przedstawienia logo może mieć kluczowe znaczenie dla marketingu. Tutaj opcji jest wiele, dobrym rozwiązaniem będzie postawienie na kubek termiczny z grawerem. Tego rodzaju gadżet możemy dowolnie zagospodarować, dodając na nim nazwę czy znak graficzny firmy. Popularne są również napisy promocyjne. Wszystkie te elementy są indywidualną kwestią. Wiele osób stawia na dosyć nienachalną promocję, wybierając popularny napis na froncie kubka, a element reklamowy jest dodatkiem do tego rodzaju gadżetu. Dzięki czemu, kubek nie jest jedynie platformą reklamową, pokrytą w całości odpowiednimi elementami marketingowymi, a logo stanowi tylko jego część. Kubek termiczny z logo świetnie sprawdzi się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, bowiem jest to na tyle funkcjonalny przedmiot, że będzie dobrze służył wielu osobom.

Kubki termiczne

Kubki termiczne z logo przykuwające wzrok nowych konsumentów

Kubki termiczne z nadrukiem świetnie sprawdzają się także z tego powodu, że z założenia są to przedmioty, które wynosi się z domu, na przykład do miejsca pracy czy szkoły. Tam spotykamy się z innymi ludźmi, popijając jednocześnie gorący napój, wnosząc logo, grafikę reklamową do zupełnie nowej przestrzeni. Kubek termiczny z logo może skutecznie przykuć wzrok i zadziałać jak reklama nie tylko na osoby, które go otrzymały, ale także na nowych potencjalnych konsumentów. Dlatego też warto stawiać na tego rodzaju rozwiązania, ponieważ mogą przynieść wymierne, długofalowe korzyści reklamowe w przyszłości.