Tani brelok bambusowy Prostokątny
Tani brelok bambusowy Prostokątny
Tani brelok bambusowy Prostokątny
Tani brelok bambusowy Prostokątny
Artykuł: BGPL03580MDC

Tani brelok bambusowy Prostokątny

Uwypukl swoją firmę! Nasz tani brelok bambusowy Angleboo to unikalny gadżet firmowy z nadrukiem logo! Wybierz naturalność, jakość, elegancję.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
7109szt.
Mamy na stanie
17:22 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Etykieta cyfrowa, Naklejka epoksydowa
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Etykieta cyfrowa to nowoczesna technika drukowania logo na prezentach korporacyjnych, która pozwala na uzyskanie wysokiej jakości nadruku oraz dopasowanie do różnych materiałów. Idealna dla spersonalizowanych upominków promujących markę.
[więcej na temat znakowania metodą - Etykieta cyfrowa]
Naklejka epoksydowa to estetyczna i trwała technika druku logo na prezentach korporacyjnych, zapewniająca personalizację, wysoką jakość i kompatybilność z różnymi materiałami.
[więcej na temat znakowania metodą - Naklejka epoksydowa]

Zadbaj o reprezentacyjny wizerunek Twojego biznesu za pomocą taniego breloka bambusowego!

Jaki efekt szczególnie dobrze działa na ludzi? Dokładnie tak! Naturalny i wyszukany. Specjalnie dla Ciebie mamy niezwykłą, pełną polotu propozycję, która połączy minimalizm z elegancją – tani brelok bambusowy. No bo jak to jest, że coś tak małego, może wywierać tak duże wrażenie? Przekonaj się sam!

Zapach, kształt, naturalność – tani brelok drewniany

Drewniane breloki dodają uroku każdej kampanii reklamowej! Każdy z nas doświadcza tego, że drewniane przedmioty mają w sobie coś wyjątkowego, prawda? Tym samym, breloki z drewna są nie tylko pamiątką, ale także, skuteczną formą reklamy, która przyciąga uwagę.

Detale, które robią różnicę

  • Material: Bamboo - symbolu trwałego i solidnego, a zarazem łagodnego i elastycznego.
  • Kolor: Drewna - docenicie naturalny afrodyzjak dla zmysłów, który zbliża do natury.
  • Rozmiar: 4, 5 X 3 X 0, 2CM - dostosowany aby pasować praktycznie do każdego klucza

Nadruki logo – standard w branży gadżetów reklamowych

Jeśli szukasz breloka drewnianego na zamówienie, chwila! Myślałeś nad gadżetami reklamowymi z nadrukiem? Mam dla Ciebie kilka propozycji:

  • 1) Grawerowanie laserowe, wymiar pola do nadruku logo 25X30. Tu mamy coś what! Rozumiesz znaczenie „wytrwałość” dla biznesu? Tak, grawerunek nie schodzi, nie zanika, nie zmywa się. Jest w zasadzie niezniszczalny! Minusem? Cóż, trochę dłużej to trwa... ale jak dla mnie, warto czekać na coś, co jest doskonałe!
  • 2) Tampodruk, wymiar pola do nadruku logo 25X30. Wybierany przez tych, którzy nie chcą czekać. Szybki, wydajny ale... może nie tak trwały na ile byśmy sobie tego życzyli.
  • 3)) Etykieta cyfrowa, wymiar pola do nadruku logo 25X30. Tu mamy możliwość pełnego spektrum kolorów! Wyobraź sobie, Twoje logo się rozświetla! No dobrze, może trochę przesadzam... ale etykieta cyfrowa pozwoli Ci na to, by twoje logo wyglądało spektakularnie!
  • 4) Naklejka epoksydowa, wymiar pola do nadruku logo 25X30. W mojej opinii, to jest hit! Jak dla mnie osobiście, nic nie przyciąga wzroku lepiej niż piękny, gładki i błyszczący epoksyd. A dla Twojego logo? To jest jak czerwony dywan na gali!
Czyżbyś zmieniała opinię na temat małych przedmiotów? Mówi się, że to są szczegóły, które robią różnicę! Skorzystaj z tej okazji, aby zrobić dobrą markę dla Siebie.
Kolor:Drewna
Materiał:Bamboo
Rozmiar:4,5 X 3 X 0,2CM
Dostępno na magazynie7109szt.
Data aktualizacji17:22 - 22.04.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03580MDC
Tani brelok bambusowy Prostokątny
Tani brelok bambusowy Prostokątny
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR