Bambusowo metalowy Brelok do kluczy domek
Bambusowo metalowy Brelok do kluczy domek
Bambusowo metalowy Brelok do kluczy domek
Bambusowo metalowy Brelok do kluczy domek
Bambusowo metalowy Brelok do kluczy domek
Bambusowo metalowy Brelok do kluczy domek
Artykuł: BGPL03416AP

Bambusowo metalowy Brelok do kluczy domek

Brelok 'Domek' dla deweloperów to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. Luksusowe grawerowanie, kolorowy tampodruk, czy precyzyjny termotransfer - wybierz swoje logo!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
82szt.
Mamy na stanie
09:58 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk, Termotransfer
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]

Perfekcyjny Brelok dla Deweloperów i Pracowników Branży Budowlanej!

Czy poszukujesz niezawodnego gadżetu, który połączy w sobie funkcjonalność i estetykę, idealnego dla deweloperów i pracowników branży budowlanej? Dziękuję Ci, że w tym momencie odwiedzasz naszą stronę. Twoje poszukiwania właśnie się skończyły. Pozwól, że przedstawię Ci Brelok do kluczy "domek", wprost idealny do Twojego interesu!

Cechy Breloka do Kluczy "Domek"

  • Materiał: Stal nierdzewna, bambus.
  • Kolor: Drewno.
  • Rozmiar: 4,4 x 4,3 x 0,4 cm.

Twoje Logo w Perfekcyjnej Prezentacji

Niezależnie od tego, czy poszukujesz gadżetów reklamowych lub gadżetów firmowych z nadrukiem, opracowaliśmy dla Ciebie rozwiązania dla każdej z preferowanych technik drukowania.

Grawerowanie Laserowe

Chcesz coś stałego i prestiżowego? Grawerowanie laserowe jest dla Ciebie! Z tą techniką, Twój logo będzie elegancko naświetlany na bambusowym froncie. Plusy? Długowieczność i elegancja. Minusy? Możliwość użycia tylko jednego koloru. Ale jest to coś, co kojarzy się z luksusem!

Tampodruk

Czy podoba Ci się idea cieszenia się logo w pełnej kolorystyce? Wybierz Tampodruk! Druzgocącym plusem jest możliwość precyzyjnego nanieśienia różnorodnych kolorów. Kontrą? Dobrze prosperujące logo wymaga odpowiedniego podłoża, ale nasz brelok gwarantuje to w 100%!

Termotransfer

Dla tych, którzy pragną zarówno koloru jak i precyzji, termotransfer jest idealnym wyborem. Jego zaletą jest możliwość produkcji logo o wysokiej rozdzielczości i w pełnym spektrum kolorów, podczas gdy minusami są wyższe wydatki na wszelkie formy nadruku.

Podsumowanie

Co tu dużo mówić? Nasz brelok "domek" to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla deweloperów i branży budowlanej. To nie tylko praktyczny gadżet, ale i fantastyczny sposób na promocję każdej firmy. Co myślisz? Czy to nie fantastyczne gadżety z logo firmy, które mogą podbić rynek? Spróbuj, a przekonasz się!

Kolor:Drewno
Materiał:Metal, bambus
Rozmiar:4,4 x 4,3 x 0,4 cm
Dostępno na magazynie82szt.
Data aktualizacji09:58 - 20.05.2024
Następna dostawa2000szt.
Dostawa zaplanowana na:16-06-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03416AP
Bambusowo metalowy Brelok do kluczy domek
Bambusowo metalowy Brelok do kluczy domek
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR