Bambusowy brelok z notesem memo Homeland, beżowy
Bambusowy brelok z notesem memo Homeland, beżowy
Bambusowy brelok z notesem memo Homeland, beżowy
Bambusowy brelok z notesem memo Homeland, beżowy
Bambusowy brelok z notesem memo Homeland, beżowy
Bambusowy brelok z notesem memo Homeland, beżowy
Artykuł: BGPL03611GD

Bambusowy brelok z notesem memo Homeland, beżowy

Promuj swoją firmę z eleganckim brelokiem w kształcie domu z karteczkami. Niesamowita jakość, wybór stylów nadruku dla deweloperów i branży budowlanej.

3 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 3 dni roboczych
6332szt.
Mamy na stanie
17:02 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Bambusowy brelok dom z karteczkami memo Homeland

Pod hasłem "brelok dom" lub "brelok w kształcie domku", przedstawiamy Wam unikalny produkt, który był doskonałym wyborem dla osób poszukujących efektywnego narzędzia promocyjnego, idealnie wpisującego się w specyfikę branży budowlanej czy deweloperskiej. Oto nasz uroczy bambusowy brelok domek z notesem memo Homeland, beżowy. Przyznać trzeba, że to prezent dla developerów inspirowany nowoczesnym designem i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Właściwości naszego breloka

Szukasz gadżetów reklamowych, które będą nie tylko funkcjonalne, ale i stylowe? Ten bambusowy brelok w kształcie domu to coś więcej niż tylko gadżet. To stylowy dodatek, który podkreśli unikalność Twojej marki.

  • Materiał: Bambus
  • Kolor: Beżowy
  • Rozmiar: 53.0x50.0x11.0
  • 80 karteczek

Opcje nadruku logo

Nasz brelok zapewnia dwie metody nadruku logo, ale jaka jest różnica między nimi? Pozwól, że Ci to wyjaśnię.

Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe to technika, która polega na wypalaniu wzoru w materiale za pomocą precyzyjnego wiązki lasera. Jej zalety to przede wszystkim trwałość - nadruk utrzymuje się przez bardzo długi czas, niezależnie od warunków. Wśród wad warto wymienić ograniczoną paletę kolorów, ponieważ proces ten nie umożliwia druku wielokolorowego.

Tampodruk

Tampodruk to technika druku, która polega na transferowaniu farby z matrycy na przedmiot za pomocą elastycznego tamponu. Wśród korzyści z tej metody warto podkreślić możliwość drukowania wielokolorowego, a także doskonałą jakość nadruku. Wśród wad możemy wymienić mniejszą wytrzymałość niż w przypadku grawerowania laserowego.

Czy więc jesteś gotowy, aby brelok w kształcie domku stał się twoim gadżetem firmowym? Czy nie sądzisz, że taki gadżet z logo firmy jest świetnym sposobem na podkreślenie unikalności twojej marki, podczas gdy dostarcza praktycznych gadżetów biznesowych dla twoich klientów? Podjąłeś decyzję, który rodzaj druku preferujesz? Może użyteczny brelok będzie kolejnym artykułem reklamowym, który zostanie dodany do świata firmowych breloków dla branży budowlanej?!

Kolor:Beżowy
Materiał:Bambus, Papier
Rozmiar:53.0x50.0x11.0
Dostępno na magazynie6332szt.
Data aktualizacji17:02 - 14.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03611GD
Bambusowy brelok z notesem memo Homeland, beżowy
Bambusowy brelok z notesem memo Homeland, beżowy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR