Brelok Samochodowy z Otwieraczem
Brelok Samochodowy z Otwieraczem
Brelok Samochodowy z Otwieraczem
Artykuł: BGPL03457AP

Brelok Samochodowy z Otwieraczem

Wieczny styl spotyka się z funkcjonalnością w naszym Breloku Samochodowym z otwieraczem do butelek! Idealny dla entuzjastów motoryzacji, z unikalnym logo dla Twojej firmy. Zamów już dziś!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
2045szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]

Brelok Samochodowy – Ekskluzywny Gadżet dla Właścicieli Firm Motoryzacyjnych

Czy szukasz idealnego podarunku dla swojego mechanika lub rozglądasz się za breloczkami motoryzacyjnymi lub brelokami samochodowymi dla fanów branży motoryzacyjnej? Mamy coś, co będzie dla Ciebie idealne! Nasz brelok do kluczy "samochód" z otwieraczem do butelek to absolutny must-have!

Niepowtarzalny design i funkcjonalność - Breloki Motoryzacyjne!

Wyobraź sobie wyjątkowy brelok samochodowy o unikalnym wyglądzie, który przyciąga wzrok wszędzie, gdzie się pojawisz. Nie jest to zwykły brelok do kluczy, ale eleganckie dzieło sztuki, które dodaje wyrafinowanego stylu do Twojego klucza od samochodu. A jakby tego było mało, posiada on także wbudowany otwieracz do butelek, który zawsze przydaje się w najmniej oczekiwanych momentach!

Ekskluzywne Breloki do Kluczy Samochodowych

Rozważasz gadżety z logo firmy? Ten breloczek to doskonały wybór. Możemy na nim umieścić Twoje logo, zarówno poprzez tradycyjne grawerowanie, jak i nowoczesne techniki druku. Co to oznacza dla Ciebie? W każdym momencie, kiedy ktoś zauważy Twój brelok, Twoja firma zostaje zapamiętana. To inwestycja, która zwraca się w niesamowity sposób! Co więcej, wykonany jest z najwyższej jakości metalu i dostępny jest w eleganckim srebrnym kolorze.

  • Materiał: Metal
  • Kolor: Srebrny
  • Rozmiar: 5,1 x 3,6 x 0,2 cm
  • Opcje nadruku logo: Grawerowanie laserowe, wymiary pola do nadruku logo 20x20

Rozważasz Gadżety Firmowe? Oto Dlaczego Brelok Samochodowy to Idealny Wybór!

Dlaczego brelok dla branży motoryzacyjnej? To prosty sposób, aby Twoja firma zyskała rozpoznawalność i utkwiła w pamięci klienta długoterminowo. A kto nie lubi ekskluzywnych breloków do kluczy samochodowych, które są zarówno piękne, jak i praktyczne?

Więc, po co czekasz? Skorzystaj z naszej oferty breloczków motoryzacyjnych dla siebie lub jako prezent dla swoich klientów. Gwarantujemy, że podarunek ten zdecydowanie przyciągnie uwagę i zostawi trwałe wrażenie!

Zamów dziś i ciesz się wyjątkowym brelokiem do kluczy!

Kolor:Srebrny
Materiał:Metal
Rozmiar:5,1 x 3,6 x 0,2 cm
Dostępno na magazynie2045szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.05.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03457AP
Brelok Samochodowy z Otwieraczem
Brelok Samochodowy z Otwieraczem
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR