Ekskluzywny Brelok Samochodowy z Grawerem
Ekskluzywny Brelok Samochodowy z Grawerem
Ekskluzywny Brelok Samochodowy z Grawerem
Ekskluzywny Brelok Samochodowy z Grawerem
Artykuł: BGPL03285AP

Ekskluzywny Brelok Samochodowy z Grawerem

Brelok do samochodu Gillian to nie tylko praktyczny gadżet, ale i stylowy dodatek. Grawerunek logo, wybór metody nadruku i wdzięk srebrnego metalu czekają na Ciebie!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
17668szt.
Mamy na stanie
17:58 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Ekscytujący Brelok do kluczy "samochód" od Gillian - Twój osobisty asystent kluczy!

Wybierając brelok do kluczy, zawsze chcemy czegoś nie tylko praktycznego, ale również coś, co przyciąga wzrok zdumiewającą stylistyką. Nasz metalowy brelok z grawerem spełnia te wymagania, służąc jako idealny gadżet na co dzień dla entuzjastów motoryzacji, mechaników a nawet miłośników klasycznej elegancji.

Zalety metalowego breloka z grawerem

Czy szukasz gadżetów firmowych z pazurem? Może ponadczasowego breloka dla branży motoryzacyjnej o autentycznym wyglądzie? A może breloka, który jest doskonałym prezencikiem dla chłopaka? Ten produkt jest dla Ciebie!

  • Materiał: Metal
  • Kolor: Srebrny
  • Rozmiar: 4,3 x 2,9 x 0,5 cm

Opcje nadruku logo wspanialszych breloków samochodowych

Oferta nadruku logo na naszych eksykluzywnych brelokach do kluczy samochodowych obejmuję grawerowanie laserowe i tampodruk. Zastanawiasz się, który wybrać? Oto kilka wskazówek..

Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe zapewnia precyzyjne i trwałe efekty. Poprzez zastosowanie lasera, nadruk robi niesamowite wrażenie. Minusem może być to, że grawerowanie jest procesem nieodwracalnym - raz zrobione, nie da się go usunąć.

Tampodruk

Alternatywą dla grawerowania laserowego jest tampodruk. Ta technika nadruku jest szybka i wydajna, a także dostarcza doskonałej jakości obrazów. Ale uwaga! W najgorszym przypadku może dojść do delikatnego wypłowienia kolorów nadrukowanych przez tampodruk po długotrwałym użytkowaniu.

Dlaczego warto wybrać nasze breloki samochodowe?

Brelok do kluczy o tematyce samochodowej to idealny podarunek dla miłośników motoryzacji. Czy jest lepsza opcja jako prezent na nadchodzące urodziny dla chłopaka mechanika? Na pewno nie! A może chcesz wyrazić swoje uznanie dla zespołu marketingowego firmy? Oferujemy gadżety z logo firmy– breloki z grawerem stworzone specjalnie dla Ciebie.

Co więcej, nasze breloki samochodowe nie tylko przyciągają wzrok swoim wyglądem. Są też niezwykłym dodatkiem do codziennej stylizacji. Któż nie chciałby nosić coś co jest nie tylko eleganckie, ale również praktyczne? Zacznij nosić nasze metalowe breloki z grawerem już dziś!

Więc, co dalej? Dorwać jeden z tych zacnych "samochodowych" breloków do kluczy i rozpocząć własną motoryzacyjną przygodę na kluczy! Kiedy zdecydujesz się na zakup?

Kolor:Srebrny
Materiał:Metal
Rozmiar:4,3 x 2,9 x 0,5 cm
Dostępno na magazynie17668szt.
Data aktualizacji17:58 - 14.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03285AP
Ekskluzywny Brelok Samochodowy z Grawerem
Ekskluzywny Brelok Samochodowy z Grawerem
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR