Brelok skrzynia biegów Gearbox, czarny
Brelok skrzynia biegów Gearbox, czarny
Brelok skrzynia biegów Gearbox, czarny
Brelok skrzynia biegów Gearbox, czarny
Brelok skrzynia biegów Gearbox, czarny
Artykuł: BGPL03612GD

Brelok skrzynia biegów Gearbox, czarny

Zaciekawił Cię Brelok Skrzynia Biegów Gearbox? Wyjątkowy gadżet dla miłośników motoryzacji, mechaników z logo Twojej firmy. Sprawdź już teraz!

3 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 3 dni roboczych
1176szt.
Mamy na stanie
17:02 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]

Ekskluzywne i Unikalne Breloki z Grawerem - Idealne dla Każdego Mechanika i Miłośnika Motoryzacji

To nie jest zwykły brelok samochodowy! Nasz Brelok Skrzynia Biegów Gearbox jest prezentem, którym chwaliłby się każdy miłośnik czterech kółek. Jeśli szukasz breloka dla branży motoryzacyjnej, właśnie go znalazłeś!

Materiał, z którego jest wykonany ten elegancki brelok to solidny metal. Kształt breloka skrzynia biegów, z ruchomą gałką biegów z pewnością wpadnie w oko zarówno mechaników, jak i fanów motoryzacji!

Wyjątkowe jako Gadżety Reklamowe dla Twojej Firmy

  • Kolor: Czarny.
  • Rozmiar: 23.0x20.0x20.0.
  • Opcje nadruku logo: Grawerowanie laserowe, wymiar pola do nadruku logo 15x10.

Wszystko opisane? No to hajda na drogę, tylko uważaj na biegi! Grawerowanie laserowe to technika, której zalety są oczywiste. Pozwala na precyzyjne i trwałe naniesienie logo twojej firmy na brelok. Ale pamiętaj - jak każda technika, ma też swoje wady. Może być mniej widoczne na ciemnych powierzchniach i nie nadaje się do kolorowych nadruków.

Nie bój się jednak, z naszymi gadżetami biznesowymi Twój brand będzie zauważony! Czy to podczas konferencji, spotkań biznesowych czy zwykłego dnia w pracy, twój brand zawsze będzie miał przewagę!

Czy jest coś lepszego niż "Breloki motoryzacyjne" dla prawdziwych fanów motoryzacji?

To pytanie natury retorycznej! Jeśli szukasz doskonałego breloka dla mechanika lub unikalnego breloczka motoryzacyjnego dla miłośnika samochodów w Twoim życiu, ta propozycja jest dokładnie tym, czego szukasz!

Twoje logo na naszym breloku – dlaczego nie?

Jesteśmy przekonani, że nasze gadżety firmowe z nadrukiem stanowią doskonałą formę promocji. Dlaczego? Bo to one zostają z klientem na dłużej, przypominając o Twojej marce za każdym razem, kiedy ktoś pyta "Gdzie dostałeś ten fajny brelok?" Nasze artykuły reklamowe to nie tylko gadżety. To sposób na zbudowanie silnej więzi z klientem. I na pokazanie świecie Twojego logo! Co powiesz na tę propozycję? Zawsze warto zainwestować w mocną promocję. Zwłaszcza, gdy ma się do dyspozycji tak doskonałe gadżety z logo firmy, jak nasze breloki. Przekonaj się sam!
Kolor:Czarny
Materiał:Metal
Rozmiar:23.0x20.0x20.0
Dostępno na magazynie1176szt.
Data aktualizacji17:02 - 14.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03612GD
Brelok skrzynia biegów Gearbox, czarny
Brelok skrzynia biegów Gearbox, czarny
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR