Brelok do kluczy, otwieracz do butelek motocykl
Brelok do kluczy, otwieracz do butelek motocykl
Artykuł: BGPL03157AP

Brelok do kluczy, otwieracz do butelek motocykl

Z dobrym smakiem wykończony brelok do kluczy z otwieraczem do butelek, wykonany z aluminium. Brelok dla miłośników motoryzacji z możliwością nadruku personalizowanego logo. Zamów już dziś!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
17:58 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Cudem Technologii: Nasz Brelok Motoryzacyjny z Grawerem

Jeżeli jesteś pasjonatem motoryzacji, mechanikiem albo dzielnym kierowcą, mamy dla Ciebie coś ekstra! Czy nie jest to czas, abyś wyraził swoją miłość do motoryzacji na co dzień? Znamy dobrze rozwiązanie - Brelok do kluczy, otwieracz do butelek "motocykl".

Zestaw, który trafi do serca mechanika...

Nie da się ukryć – brelok dla mechanika to doskonały pomysł na prezent! Spełni funkcję praktyczną, a przy tym podkreśla jego związane z branżą zadatki. Dodatkowo z perspektywy obdarowywanego, to komplement jego fascynacji.

Zastosowanie i Przydatność Breloka

To jest nie tylko brelok samochodowy, ale też kieszonkowy otwieracz do butelek. Dwa w jednym, jak mawiają niektórzy. Możesz go zabrać ze sobą na wyprawy rowerowe, campingi, albo do pubu z kolegami. Gwarantujemy, że na pewno się przyda!

Unikalny design, elegancja i praktyka połączone

Rzadko zdarza się, że breloki motoryzacyjne są tak stylowo wykonane. Dzięki ekskluzywnemu grawerowi, wynoszą one elegancję breloków do kluczy samochodowych na zupełnie nowy poziom! Przecież nie codziennie widzi się breloczki motoryzacyjne wykończone tak precyzyjnie.

  • Materiał: Aluminium
  • Kolor: Czarny
  • Rozmiar: 3 x 6, 6 x 0,4 cm

Perfekcyjny Nadruk Logo na Breloku - Grawerowy i Tampodruk

Nie tylko oferujemy breloki dla branży motoryzacyjnej, ale i zapewniamy możliwość nadruku logo! Zarówno technika grawerowania laserowego jak i tampodruku to sprawdzone metody. Każda z nich ma swoje plusy i minusy, ale jedno jest pewne: Twój brelok będzie wyglądał profesjonalnie i unikalnie!

Czy jest coś równie satysfakcjonującego jak grawer na breloku dla motocyklisty z grawerem? Jaki dźwięk powoduje, że odpadają Ci skarpetki? Tak, to dźwięk lasera, który wypala Twój napis na breloku!

Dokąd zmierzamy z tym całym tampodrukiem? Cóż, to jest metoda, która daje nam bardziej trwałe efekty, pomimo że jest trudniejsza do zastosowania. Czy warto? Bez dwóch zdań! Twój logo będzie trwałe, a brelok z grawerem stanie się twoją prywatną wizytówką.

Jak się to dla Ciebie prezentuje?

Czekamy na Ciebie! Pomożemy upersonalizować Twój brelok do auta dla chłopaka, dla Ciebie, dla każdego. To artykuły reklamowe niezbędne dla branży motoryzacyjnej, dla firm szukających gadżetów z logo firm, dla profesjonalistów.

Czy nie pasuje to idealnie do twojego gadżetowego, firmowego życzenia? Czy swoim skomplikowanym językiem nie zniechęciliśmy Cię do bardzo prostego procesu zamawiania? Mamy nadzieje, że nie! Więc skąd ta zwłoka? Zamów już teraz swoje eksykwzywne breloki do kluczy samochodowych!

Kolor:Czarny
Materiał:Aluminium
Rozmiar:3 x 6,6 x 0,4 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji17:58 - 14.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03157AP
Brelok do kluczy, otwieracz do butelek motocykl
Brelok do kluczy, otwieracz do butelek motocykl
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR