Drewniany brelok do kluczy samochód
Drewniany brelok do kluczy samochód
Drewniany brelok do kluczy samochód
Drewniany brelok do kluczy samochód
Artykuł: BGPL03228AP

Drewniany brelok do kluczy samochód

Przenieś swoją pasję do motoryzacji na codzienne akcesoria z naszym unikalnym, wyprodukowanym w Europie drewnianym brelokiem samochodowym z możliwością grawerowania. Idealny gadżet dla mechaników, entuzjastów lub jako biznesowe gadżety reklamowe!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
27szt.
Mamy na stanie
17:58 - 17.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
69szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Nasze ekskluzywne breloki samochodowe dla prawdziwych pasjonatów motoryzacji!

Miłość do samochodów wcale nie musi być ograniczona do pojazdów zaparkowanych w garażu. Dlaczego nie przenieść tego entuzjazmu na codzienne akcesoria, takie jak breloki do kluczy? Przedstawiamy nasz drewniany brelok do kluczy w kształcie samochodu, wyprodukowany w Europie. To elegancki dodatek, który pozwoli Ci wyrazić swoją pasję!

Charakterystyka Produktu:

  • Materiał: Drewno
  • Kolor: Neutralny
  • Rozmiar: 3,5 x 6,9 x 0,6 cm

Swoboda personalizacji

Mamy przecież możliwość dodania graweru. Drewniany brelok z grawerem to wyjątkowy sposób na dodanie osobistego charakteru do Twojego kluczowego akcesorium. Może to być nazwa firmy, logo lub dowolny inny wzór który Ci się podoba. Jest to szczególnie użyteczne dla firm z branży motoryzacyjnej, które chcą wykorzystać te breloki jako gadżety biznesowe swojej firmy.

Dzięki naszym innowacyjnym technikom grawerowania, możemy zapewnić precyzyjne wykończenie, które na pewno przyciągnie uwagę innych. Ale jaki jest efekt? No cóż, grawerowanie wzmacnia estetykę produktu, jednocześnie nadając mu unikalny charakter. Z perspektywy firm, jest to genialny sposób na promocję marki w subtelny, a jednocześnie trwały sposób.

Wszechstronność i funkcjonalność w jednym

Brelok samochodowy, to więcej niż tylko elegancki dodatek. Jest to również bardzo praktyczny gadżet, który pomaga nam utrzymać klucze w jednym miejscu. Idealny dla mechanika czyli brelok dla mechanika, a nawet pasjonata samochodów, który zawsze szuka wyjątkowych akcesoriów motoryzacyjnych. Czy nie jest to idealne rozwiązanie?

Idealny upominek

Zastanawiasz się, jaki prezent sprawić swojemu chłopakowi, który uwielbia samochody? Albo szukasz oryginalnego prezentu dla pracownika branży motoryzacyjnej? Oto on! Breloczek do auta dla chłopaka, który z pewnością ucieszy każdego miłośnika samochodów. W końcu kto by nie chciał mieć tak stylowego i unikalnego gadżetu?

Zalety i wady grawerowania:

  • Zalety: Trwałość (nie blaknie z biegiem czasu), precyzyjne detale, eleganckie wykończenie.
  • Wady: Grawerowanie może być nieco cięższe niż inne metody personalizacji, choć wynik końcowy na pewno wynagrodzi ten wysiłek.

Podsumowując:

Nasz drewniany brelok do kluczy "samochód" to coś więcej niż tylko zwykły gadżet. To wyrażenie Twojej pasji, połączone z praktyczną funkcjonalnością i szczyptą luksusu. Czy nie jest to idealne połączenie? Spróbuj przekonać się sam!

Ponad to, nie zapominajmy, że te breloki to świetne narzędzia marketingowe dla firm motoryzacyjnych. Rozważałeś kiedyś użycie gadżetów reklamowych z nadrukiem dla wzmocnienia Twojego brandu?

Kolor:Neutralny
Materiał:Drewno
Rozmiar:3,5 x 6,9 x 0,6 cm
Dostępno na magazynie27szt.
Data aktualizacji17:58 - 17.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni69szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03228AP
Drewniany brelok do kluczy samochód
Drewniany brelok do kluczy samochód
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR