Tani Brelok do kluczy hotelowych
Tani Brelok do kluczy hotelowych
Tani Brelok do kluczy hotelowych
Tani Brelok do kluczy hotelowych
Artykuł: BGPL03148AP

Tani Brelok do kluczy hotelowych

Brelok do kluczy z bambusowym frontem, to idealny gadżet dla Twojej firmy. Z grawerowaniem laserowym czy tampodrukiem, twój brand zawsze będzie na wyciągnięcie ręki!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
09:58 - 17.07.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Brelok do Kluczy z Bambusowym Frontem - Idealny prezent Biznesowy!

Zastanawialiście się kiedyś, co zrobić, aby Wasza firma była zauważalna? A co powiecie na niesamowicie elegancki brelok do kluczy z bambusowym frontem? To znakomity gadżet firmowy, który z pewnością wpadnie w oko każdemu, kto go zobaczy!

Zasady Technik Nadruku Logo

Na pierwszy rzut oka być może zastanawiacie się, jakie opcje zdobienia logo oferuje ten gadżet firmowy. Sprawa jest prosta: dysponujemy dwiema technikami, grawerowaniem laserowym lub tampodrukiem.

  • Materiał: Bambus, metal
  • Kolor: Brązowy
  • Rozmiar: Ø4 x 6, 8 x 4 x 4 cm

Grawerowanie Laserowe

Grawerowanie laserowe to metoda polegająca na precyzyjnym odbarwieniu powierzchni za pomocą lasera, dzięki czemu logo Twojej firmy będzie trwałe i niezwykle wyraźne! Czyż to nie brzmi profesjonalnie? Do najważniejszych zalet grawerowania laserowego należy precyzja - to rozwiązanie gwarantuje najwyższy poziom szczegółowości. Niemniej jednak, ograniczeniem tej techniki jest fakt, że pole do nadruku ma wymiary [Ø]25.

Tampodruk

Druga opcja to tampodruk. Ten proces polega na przenoszeniu tuszu z formy drukowej na dowolny przedmiot za pomocą poduszki silikonowej. Więcej szczegółów? To technika, która świetnie sprawdzi się na powierzchniach nieregularnych. Najlepszym atutem tej techniki jest elastyczność - nadruk można zrobić na praktycznie każdej powierzchni. Mimo wszystko, warto pamiętać, że pole do nadruku ma wymiary [Ø]20.

Gadżet z logo firmy jest doskonałym dodatkiem do kampanii marketingowej, a ten brelok to kwintesencja elegancji! Więc, zabawne czy nie – kto by pomyślał, że taki mały brelok może zrobić tak wielką różnicę?

Sęk w tym, że gadżety biznesowe to nie tylko praktyczne narzędzia, ale także znakomite nośniki reklamy. Więc jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, aby zaskoczyć swoich klientów i pracowników, ten brelok do kluczy to strzał w dziesiątkę!

Nie zwlekaj! Zrób to pierwszy krok i wyróżnij swoją firmę na tle konkurencji!

Kolor:Brązowy
Materiał:Bambus, metal
Rozmiar:Ø4 x 6,8 x 4 x 4 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji09:58 - 17.07.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03148AP
Tani Brelok do kluczy hotelowych
Tani Brelok do kluczy hotelowych
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR