Drewniany brelok do kluczy
Drewniany brelok do kluczy
Drewniany brelok do kluczy
Drewniany brelok do kluczy
Artykuł: BGPL03230AP

Drewniany brelok do kluczy

Wyeksponuj elegancję Twojego hotelu dzięki unikalnym, drewnianym brelokom do kluczy. Perfekcyjna jakość, wykonane w Europie. Inwestuj w styl i klasę. Rozmiar: 3,3 x 5,6 x 0,3 cm.

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
09:58 - 17.07.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Klucze Twojego hotelu zasługują na Breloki Hotelowe!

Zastanawiałeś się kiedyś, jak podkreślić unikalność i elegancję Twojego hotelu? Oto odpowiedź - breloki hotelowe oraz breloki do kluczy hotelowych. Ich urok i funkcjonalność to idealne połączenie, które zachwyci każdego gościa!

Nie tylko brelok, lecz także wyraz stylu!

Drewniany brelok do kluczy, wykonany w Europie, to produkt najwyższej jakości. Sprawia, że nawet najmniejszy detal - klucz do pokoju, staje się wizytówką Twojego obiektu. Neutralny kolor breloków hotelowych pasuje do każdej stylistyki, zawsze dodając nieco klasy i elegancji.

Ciekawostki na temat technik druku logo

Jedną z najbardziej popularnych technik jest druk cyfrowy - za jego pomocą możliwe jest stworzenie praktycznie dowolnych wzorów i kolorów! Zaletą tej techniki jest jej nieograniczona dowolność i możliwość tworzenia skomplikowanych projektów. Warto jednak pamiętać, że druk cyfrowy jest techniką stosunkowo drogą.

Po drugiej stronie spektrum znajduje się 'tłoczenie w ciepło', które idealnie sprawdza się na twardych, nieprzezroczystych powierzchniach breloków do kluczy hotelowych. Ta technika zapewnia trwałość i wytrzymałość druku, ale jest mniej elastyczna w kwestii kolorów i detali.

Doskonałe dla biznesu

  • Materiał: Drewno.

  • Kolor: Neutralny.

  • Rozmiar: 3,3 x 5,6 x 0,3 cm.

  • Gadżet reklamowy z logo firmy.

  • Gadżet biznesowy.

  • Artykuł reklamowy.

Wygrałeś życie z takim gadżetem reklamowym, prawda? Nie ma nic lepszego od promocji swojego biznesu za pomocą eleganckiego, drewnianego breloka do kluczy. Czy nie jest to najfajniejsze gadżet firmowe na świecie?

Zakochaj się w swoich brelokach hotelowych

Skoro nawet klucze mogą być eleganckie, to co powstrzymuje Ciebie przed wrzuceniem jakiegoś blasku do Twojego biznesu? Jak myślisz, czy warto zainwestować w takie gadżety firmowe jak nasze breloki hotelowe? Zdecydowanie tak!

Czy nie czujesz, jak twoje serce bije szybciej na myśl o tych niesamowitych brelokach do kluczy hotelowych? One są po prostu przeznaczone do istnienia dla Twojego hotelu!

Podsumowanie

Nie trać więcej czasu! Spraw, by Twoje klucze były więcej niż tylko kluczami. Breloki hotelowe! Klucz do elegancji, klucz do sukcesu! Oto rozwiązanie dla Ciebie!

Kolor:Neutralny
Materiał:Drewno
Rozmiar:3,3 x 5,6 x 0,3 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji09:58 - 17.07.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03230AP
Drewniany brelok do kluczy
Drewniany brelok do kluczy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR