Brelok do kluczy pod grawer, srebrny
Artykuł: BGPL03390AP

Brelok do kluczy pod grawer, srebrny

Brelok do kluczy hotelowych - Gutenberg wśród gadżetów firmowych. Elegancki, trwały, z indywidualnym grawerem. Promuj swój biznes z klasą!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
105szt.
Mamy na stanie
09:58 - 17.07.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Breloki Hotelowe - Perła wśród gadżetów reklamowych

Masz ochotę na coś unikalnego, stylowego i profesjonalnego jednocześnie? Na pewno docenisz nasze breloki do kluczy hotelowych. Są one nie tylko modne, ale również funkcjonalne! Czyż nie jest to idealny upominek dla Twoich najważniejszych klientów?

Profesjonalna jakość i elegancja

Nasze breloki hotelowe są wykonane z wysokogatunkowego aluminium, co gwarantuje ich trwałość i odporność na zużycie. Dodatkowo, srebrny kolor nadaje im eleganckieg, kosmopolitycznego wyglądu, który z pewnością przyciągnie uwagę Twoich klientów. Ale to jeszcze nie wszystko!

  • Materiał: Aluminium
  • Kolor: Srebrny
  • Rozmiar: 2, 9 x 5, 4 x 0, 1 cm

Unikalność jest w detalu

Jednym z największych atutów naszych breloków jest możliwość nadruku logo. Wybór pomiędzy grawerowaniem laserowym i tampodrukiem daje możliwość dostosowania wyglądu breloków do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Grawerowanie laserowe a tampondruk – co wybrać?

Każda z tych metod drukowania ma swoje plusy i minusy, co możemy ci poradzić? Już tłumaczymy:

  • Grawerowanie laserowe - Czy znasz to poczucie, gdy gubi się klucze, a nazwa hotelu wypala się w pamięci, jak grawerem? Teraz, dzięki tej technice, logo Twojego hotelu zostanie wypalane laserem na kluczach Twoich gości! Plus – duża precyzja i możliwość dokładnego odwzorowania logo. Minus – proces może trwać odrobinę dłużej niż w przypadku tampodruku.
  • Tampodruk - To rodzaj druku, który polega na przenoszeniu farby na powierzchnię trikotową specjalną poduszką. Plusy? Jest to technika szybka, skuteczna i ekonomiczna. Minus – możliwa jest mniejsza precyzja odwzorowania niż przy grawerowaniu laserowym.

Ale ciekawostka, dla ciebie – wybór techniki zależy od Twoich preferencji i oczekiwań. Szukasz szybkości, ceną małej precyzji? Wybierz tampodruk. Masz trochę więcej czasu, a wartość dodaną jest dla ciebie precyzyjne odwzorowanie logo? Wybierz grawerowanie laserowe!

To jest coś, co potrzebujesz!

Nieważne, czy jesteś szefem dużej korporacji, czy właścicielem małego hotelu butikowego. Te breloki są idealne dla wszystkich, którym zależy na promocji swojej firmy na najwyższym poziomie. Dlaczego więc nie zamówić swój zestaw już dziś?

Świetnie! Czyż to nie jest to, czego szukasz? No właśnie! Niezbędnik każdego hotelarza i nie tylko. Zatem biec do zamawiania, bo ilość breloków ograniczona! Po co wyszukiwać kluczy, gdy można je znaleźć w każdej chwili dzięki naszym brelokom!

Kolor:Srebrny
Materiał:Aluminium
Rozmiar:2,9 x 5,4 x 0,1 cm
Dostępno na magazynie105szt.
Data aktualizacji09:58 - 17.07.2024
Następna dostawa10000szt.
Dostawa zaplanowana na:08-08-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03390AP
Brelok do kluczy pod grawer, srebrny
Brelok do kluczy pod grawer, srebrny
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR