Pływający brelok do kluczy
Artykuł: BGPL03301AP

Pływający brelok do kluczy

Podkreśl swoją markę z unikalnym pływającym brelokiem do kluczy! Zaprojektuj swój własny gadżet firmowy i zaskocz klientów oryginalnością. Zamów już dziś!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
1026szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
25078szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Sitodruk, Termotransfer
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]

Chcesz się wyróżnić? Nasz pływający brelok pływak to coś dla Ciebie!

Niezaprzeczalnie, każda szanująca się marka uwielbia oryginalne gadżety firmowe, które pomagają wyprzedzić konkurencję. Jaki jest więc najlepszy wybór? Może warto pójść nieco pod prąd i zainwestować w nietypowe artykuły reklamowe - taki jak nasz unikalny pływający brelok do kluczy.

Dlaczego wybrać nasz pływający brelok pływak?

Ta mała, ale praktyczna rzecz nie tylko przyciąga wzrok, ale również podnosi zainteresowanie Twoją marką. Ponadto, dzięki niemu nigdy nie zgubisz kluczy - nawet, jeśli przypadkiem wypadną Ci one do wody! Niesamowite, prawda?

Gadżety reklamowe z nadrukiem - zaprojektuj swój unikalny brelok

Chcąc jeszcze bardziej zwiększyć widoczność swojego logo, możesz skorzystać z opcji gadżetów z logo. My oferujemy aż trzy metody nadruku:

  • Termotransfer - Nadruk wykonywany jest przy użyciu specjalnej folii, która pod wpływem wysokiej temperatury przenosi się na powierzchnię breloka. Zyskujesz trwały i precyzyjny nadruk, który docenią nawet najbardziej wymagający odbiorcy.
  • Sitodruk - To tradycyjna technika druku, która pozwala na uzyskanie intensywnego koloru i długotrwałego efektu. A co za tym idzie, Twój logotyp będzie widoczny nawet z daleka!
  • Grawerowanie laserowe - Jeżeli zależy Ci na eleganckim i dystyngowanym wyglądzie, ta metoda będzie dla Ciebie idealna. Grawerunek jest nie tylko trwały, ale przede wszystkim prezentuje się wyjątkowo efektownie.

Zalety używania pływającego breloka do kluczy

A co powiesz na gadżety z logo firmy, które zaskoczą niejednego klienta? To prosty, a zarazem skuteczny sposób na promocję Twojego biznesu. Czy są jakieś minusy? Szczerze mówiąc, trudno je znaleźć!

Przecież nie tylko mamy do czynienia z praktycznym i estetycznym gadżetem, ale również z narzędziem marketingowym, które rozszerza świadomość marki. A przede wszystkim, pomaga budować pozytywne relacje z klientem. Czyż to nie brzmi idealnie?

Podsumowanie

Przemyślana strategia promocji to podstawa sukcesu każdego biznesu. A zatem, biorąc pod uwagę wszystkie zalety naszego breloka, masz jakiekolwiek wątpliwości co do jego skuteczności? Nie? My też nie!

Jeśli szukasz oryginalnych gadżetów biznesowych, nasz pływający brelok do kluczy jest właśnie tym, czego potrzebujesz! Więc nie czekaj, zamów już dziś i zdobądź szczyt rynku!

Kolor:Neutralny
Materiał:Pianka EVA
Rozmiar:8,5 x 3,5 x 1,2 cm
Dostępno na magazynie1026szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.04.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni25078szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03301AP
Pływający brelok do kluczy
Pływający brelok do kluczy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR