Pływający brelok do kluczy
Artykuł: BGPL03414AP

Pływający brelok do kluczy "żaglówka"

Wyróżnij swoje klucze z pływającym brelokiem "żaglówka". Idealny gadżet firmowy, z opcją personalizacji logo. Stwórz nią wrażenie na klientach!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
98szt.
Mamy na stanie
09:58 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Sitodruk, Termotransfer
Wycenić
Nadruk tworzy się poprzez przetłoczenie farby na podłoże. Farbę rozprowadza się na matrycy, a tę przeciska się przez oczka bezpośrednio na gadżet. Sitodruk nie daje możliwości uzyskania przejść tonalnych czy też gradientów.
[więcej na temat znakowania metodą - Sitodruk]
Termotransfer polega na wrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego obrazu. Za zwyczaj ten obraz jest wycinany z folii na ploterze
[więcej na temat znakowania metodą - Termotransfer]

Czarujący "Pływający Brelok do Kluczy"

Poszukujesz gadżetu reklamowego, który zaskoczy swoją oryginalnością i funkcjonalnością? Poznaj naszego bohatera dnia - pływający brelok do kluczy "żaglówka". Zarówno dla fanów sportów wodnych, jak i dla tych, którzy po prostu chcą wyróżnić swoje klucze w tym gąszczu srebrnych łuków i zębatek na stoliku przy drzwiach. Oto, co on oferuje!

Materiał i Wymiary

Brelok pływak jest wykonany z trzech materiałów: EVA, nylonu i metalu, dzięki czemu jest wyjątkowo trwały i odporny na uszkodzenia. Może pomieścić klucz o wymiarach 6,3cm x 5,4cm x 1,3cm.

  • Materiał: EVA, nylon, metal. Kolor: Biało-niebieski.
  • Rozmiar: 6,3cm x 5,4cm x 1,3cm.

Personalizacja

Co więcej, ten gadżet firmowy mogą Państwo spersonalizować z logo swojej firmy! Mamy dwie opcje dla nadruku logo:

1) Sitodruk - uprzednio przygotowany szablon przechodzi przez sito, na przestrzeni której umieszczony jest wzór do druku. Metoda ta pozwala na uzyskanie cienkowarstwowych nadruków z wyraźnym konturem i intensywnością kolorów. Idealna, jeśli szukasz wyrazistego i trwałego efektu! Rozmiar pola do nadruku logo to 25x30.

2) Termotransfer - kolory nanoszone są na powierzchnię produktu pod wpływem wysokiej temperatury. Nadruk jest trwały i odporny na ścieranie. Doskonały, jeśliby szukać wyrazistego nadruku na jasnych powierzchniach! Rozmiar pola do nadruku logo to 35x35.

Nie tylko brelok pływający

Nasz brelok to nie tylko praktyczny i ciekawy gadżet z logo firmy, lecz także śmieszny pomysł na prezent. Kto by pomyślał, że klucz do biura będzie pływał! Co więcej, nasz brelok może służyć jako punkt zaczepienia w rozmowach z klientami. Nie można oczywiście zapomnieć o tym, że jest to również doskonały sposób na promocję firmy. Przez to wszystko, brelok pływający "żaglówka" to więcej niż tylko zwykły gadżet – to gadżety biznesowe pełne humoru, funkcjonalności i stylu.

Czy jesteś gotowy, aby wyruszyć na żaglówkową eskapadę z kluczami swojej firmy? Bo nasz brelok już czeka, aby służyć Tobie i Twojej marce!

Kolor:Biało-niebieski
Materiał:EVA, nylon, metal
Rozmiar:6,3 x 5,4 x 1,3 cm
Dostępno na magazynie98szt.
Data aktualizacji09:58 - 20.05.2024
Następna dostawa28800szt.
Dostawa zaplanowana na:27-06-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03414AP
Pływający brelok do kluczy "żaglówka"
Pływający brelok do kluczy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR