Brelok do Kluczy kot z żetonem na zakupy
Brelok do Kluczy kot z żetonem na zakupy
Artykuł: BGPL03458AP

Brelok do Kluczy kot z żetonem na zakupy

Zaskocz klientów unikalnym brelokiem do kluczy w kształcie zwierzątka z żetonem na zakupy. Plus dodatkowych opcji nadruku Twojego logo firmowego. Skuteczne gadżety biznesowe!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
51szt.
Mamy na stanie
09:58 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]

Rozważasz gadżety reklamowe w kształcie zwierząt do promowania Twojej firmy? Uwielbiasz oryginalne i nietuzinkowe pomysły? To jesteś we właściwym miejscu!

Z przyjemnością przedstawiamy Ci nasz unikalny produkt - Brelok do kluczy "zwierzątko", żeton do wózka na zakupy. Gwarantujemy, że jest to jeden z tych gadżetów firmowych, który z pewnością podbije serca Twoich klientów. A jak wiemy, szczęśliwy klient to lojalny klient!

Czym jest nasz brelok do kluczy "zwierzątko"?

Brelok, który przedstawiamy, to więcej niż tylko zwierzątko. Oczywiście, wygląda uroczo, ale to co go wyróżnia, to jego funkcjonalność! Nie tylko pomaga utrzymać klucze w porządku, ale także zachwyca swoją funkcją żetonu do wózka na zakupy. Praktyczne i urocze - czy można chcieć więcej?

  • Materiał: Metal, dzięki temu jest solidny i trwały.
  • Kolor: Neutralny, pasuje do każdego zestawu kluczy.
  • Rozmiar: Czas byść konkretnym: 1,4 x 3,4 x 3 cm (pies), 1,4 x 2,4 x 2,8 cm (kot), 1,8 x 1,9 x 2,8 cm (świnka), Ø2,3 cm (żeton).

A co z personalizacją breloka?

Znane jest powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach. I właśnie dlatego oferujemy opcje nadruku logo! Tym razem efektowne grawerowanie laserowe. Jadąc na zakupy, Twoi klienci będą mieli Twoje logo zawsze przy sobie. Jak zawsze podajemy wymiar pola do nadruku logo: 15x15.

Co to za technika nadruku grawerowania laserowego?

Grawerowanie laserowe to wyjątkowo precyzyjna technika, polegająca na wykorzystaniu lasera do wgłębnego "rysowania" na materiałach. Grawerowanie można porównać do rzeźbienia - ale zamiast dłuta używamy tutaj niezwykle precyzyjnego lasera. Zaletą tej techniki jest trwałość nadruku. Można go więc umieścić na prawie każdym materiale. Tu jednak jest metal, twardy i niezawodny. Po drugiej stronie, konieczność posiadania specjalistycznego sprzętu do grawerowania może wpływać na koszt końcowy produktu.

Wiemy, że gadżety z logiem firmy muszą robić wrażenie, dlatego nasz produkt jest idealny dla tych, którzy chcą zaskoczyć i zachwycić. Czyż nie jest fascynujące wykorzystanie tej techniki do tworzenia trwałych i estetycznych gadżetów biznesowych?

Jak sądzisz, Twój logo będzie wyglądało dobrze na naszych brelokach? Czy nie jesteś ciekawy, jak Twoi klienci zareagują na tę unikalną formę promocji? To tylko pytania, ale odpowiedź jest oczywista - na pewno będzie fantastycznie!

Podkreśl swoją unikalność z naszymi gadżetami reklamowymi z nadrukiem logo!

Wyróżnij swoją firmę na tle konkurencji, obdarz swoich klientów czymś więcej niż tylko standardowymi artykułami reklamowymi. Wybierz nasz Brelok do kluczy "zwierzątko", żeton do wózka na zakupy, i zobacz jak skuteczne mogą być gadżety z logo firmy!

Kolor:Neutralny
Materiał:Metal
Rozmiar:1,4 x 3,4 x 3 cm (dog), 1,4 x 2,4 x 2,8 cm (cat), 1,8 x 1,9 x 2,8 cm (pig), Ø2,3 cm (chip)
Dostępno na magazynie51szt.
Data aktualizacji09:58 - 20.05.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03458AP
Brelok do Kluczy kot z żetonem na zakupy
Brelok do Kluczy kot z żetonem na zakupy
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR