Czarny brelok z karabińczykiem na pasku
Czarny brelok z karabińczykiem na pasku
Czarny brelok z karabińczykiem na pasku
Czarny brelok z karabińczykiem na pasku
Czarny brelok z karabińczykiem na pasku
Artykuł: BGPL03599CM

Czarny brelok z karabińczykiem na pasku

Zacznij robić trwałe wrażenie na swoich klientach z naszym wysokiej jakości Brelokiem z karabińczykiem. Personalizowany gadżet, stworzony by zaoferować elegancję i praktyczność.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
6szt.
Mamy na stanie
09:42 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
7424szt.
Dostępno w ciągu
3-7 dni
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]

Niebanalny Prezent dla Biznesu - Brelok z karabińczykiem!

Planujesz kampanię reklamową i zastanawiasz się, jakie gadżety reklamowe będą najlepsze? A może prowadzisz firmę i chcesz dać swoim klientom coś więcej niż tylko standardową wizytówkę? Jeżeli szukasz unikalnego upominku, który jednocześnie jest funkcjonalny i elegancki, nasz Brelok z karabińczykiem jest właśnie dla Ciebie!

Czy kiedykolwiek zgubiłeś klucze? Tak, wszyscy to robimy!

Nie ma nic gorszego niż błądzenie po całym domu w poszukiwaniu kluczy, szczególnie gdy jesteś spóźniony na ważne spotkanie. Ale wiemy jak temu zapobiec! Dlaczego nie załatwić sobie radości i ułatwić sobie życie jednocześnie?

Jak Właściwie Wygląda Nasz Brelok z Karabińczykiem?

Brelok z karabińczykiem to połączenie funkcjonalności i elegancji. Jego korpus wykonany jest z metalu, a dodatkowo dołączona jest poliestrowa taśma. Rozmiary samego breloka to 15,7x3x0,5 cm – idealny do trzymania w kieszeni lub torebce. Ale na tym nie koniec. Brelok można spersonalizować, dodając do niego logo Twojej firmy. Dobrze wygląda i jest niezwykle praktyczny. Co mogłoby być lepsze?

  • Materiał: Metal
  • Rozmiar: 15, 7 x 3 x 0, 5 cm
  • Opcje nadruku logo: Grawerowanie laserowe, wymiar pola do nadruku logo 2 x 1,5 cm

Grawerowanie Laserowe - Najlepsza Opcja dla Twojego Logo

Grawerowanie laserowe jest jednym z najbardziej skutecznych metod nadruku. Dlaczego? Grawerowanie laserowe daje trwały i precyzyjny nadruk, który nie blaknie z upływem czasu. Jest to technika doskonała do nadruku na metalowych powierzchniach, takich jak nasz Brelok z karabińczykiem. Co więcej, grawerowanie laserowe jest ekologiczne i tworzy niewielką ilość odpadów.

Nie bez powodu grawerowanie laserowe to jedna z najpopularniejszych technik nadruku. Szczególnie polecane dla tych, którzy cenią sobie elegancję i precyzję. A jeśli chodzi o wady? No cóż, grawerowanie laserowe może być nieco droższe niż inne techniki, ale pamiętaj - jakość kosztuje!

Jakie są zalety i wady grawerowania laserowego?

  • Zalety: trwałość, precyzja, jakość, ekologiczność.
  • Wady: koszt.

Kto by pomyślał, że brelok mógłby zrobić takie wrażenie? Ale to prawda! Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem od marketingu szukającym unikatowych gadżetów reklamowych, czy właścicielem firmy chcącym dać swoim klientom coś specjalnego - nasz brelok z karabińczykiem jest idealnym wyborem!

Kolor:Czarny
Materiał:Metal
Rozmiar:15,7 x 3 x 0,5 cm
Dostępno na magazynie6szt.
Data aktualizacji09:42 - 20.05.2024
Dostępność w ciągu 3-7 dni7424szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03599CM
Czarny brelok z karabińczykiem na pasku
Czarny brelok z karabińczykiem na pasku
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR