Bambusowy brelok latarka
Bambusowy brelok latarka
Bambusowy brelok latarka
Artykuł: BGPL03376AP

Bambusowy brelok latarka

Bambusowy brelok latarka - nieoceniony gadżet na co dzień. Idealny do kluczy, z opcją własnego logo. Światło w ciemności zawsze pod ręką.

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
17:58 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe, Tampodruk
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Prezentujemy wyjątkowego i praktycznego gadżetu reklamowego - Bambusowy Brelok Latarka!

Wyobraź sobie sytuację, kiedy otwierasz drzwi do domu po ciemku, a twoje klucze są ukryte gdzieś głęboko w torebce. Tutaj przychodzi z pomocą bambusowy brelok do kluczy z wbudowaną latarką. Niemałą zaletą tego praktycznego gadżetu jest to, że możesz go spersonalizować dodając logo swojej firmy!

Unikalne materiały, przemyślany design

Producent z pietyzmem podszedł do stworzenia tego gadżetu. Wytworzony został on z unikalnej kombinacji wysokiej jakości ABS, plastiku, metalu i bambusa. Rozmiar Ø1, 5 x 6, 5 cm czyni go wręcz idealnym do noszenia przy kluczach. A kto by pomyślał, że kolorem tego gadżetu jest elegancki brązowy?

  • Materiał: ABS, plastik, metal, bambus.
  • Kolor: Brązowy.
  • Rozmiar: Ø1, 5 x 6, 5 cm.

Logo Twojej Firmy Zawsze Pod Ręką!

Zawsze jest to szansa na wypromowanie swojej marki. Wykorzystaj bambusowy brelok latarka z nadrukiem, aby Twoje logo było zawsze widoczne dla Twoich klientów! Jakie są opcje nadruku?

Grawerowanie Laserowe

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak działa grawerowanie laserowe? Magia laseru wycina logo na powierzchni breloka, nadając unikalny efekt wizualny. Plusy? Wytrzymałość i precyzja. Wada? Może nie być idealne na bardzo kolorowych logotypach. Wymiar pola do nadruku logo 40x5.

Tampodruk

To technika używana do nanoszenia jednokolorowych grafik na naszej bambusowej latarni brelok. Zaletą jest to, że jest szybki, efektywny i idealny dla dużych zamówień. Może jednak nie być idealny dla bardzo skomplikowanych wzorów. Wymiar pola do nadruku logo to również 40x5.

Czy Bambusowy Brelok Latarka To Dobry Wybór?

Możliwość posiadania breloka z latarką zawsze przy sobie, a do tego z logo Twojej firmy, to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Ta drobnostka może stać się prawdziwym hitem wśród Twoich klientów. Więc czy jesteś gotowy, aby zasłynąć dzięki brelok latarka led z logo twojej firmy?

A może jest to idealny gadżet biznesowy?

Masz już pomysł, gdzie mógłby się przydać brelok latarka do kluczy? To gadżet, który przyda się każdemu, kto chce mieć wszystko zawsze pod ręką. Można go wręczyć jako upominek na spotkanie biznesowe, podkładając pod to hasło: „Nasza firma przynosi światło w ciemności”. Co ty na to?

Kolor:Brązowy
Materiał:ABS, plastik, metal, bambus
Rozmiar:Ø1,5 x 6,5 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji17:58 - 14.06.2024
Następna dostawa69550szt.
Dostawa zaplanowana na:19-10-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03376AP
Bambusowy brelok latarka
Bambusowy brelok latarka
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR