Czerwony brelok z łatarką, otwieraczem do buteleki miarką 1m
Czerwony brelok z łatarką, otwieraczem do buteleki miarką 1m
Czerwony brelok z łatarką, otwieraczem do buteleki miarką 1m
Artykuł: BGPL03454AP

Czerwony brelok z łatarką, otwieraczem do buteleki miarką 1m

Zaskocz klientów unikalnym brelokiem z łatarką! Praktyczny, modny, czerwony gadżet z logo Twojej firmy. Wybierz najlepszą technikę druku. Zamów już dziś!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
154szt.
Mamy na stanie
17:58 - 14.06.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Tampodruk, Nadruk UV
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Breloki z Łatarką: Doskonały Gadżet na Każdą Okazję!

Zastanawiasz się, jaki gadżet reklamowy zrobi największe wrażenie na Twoich klientach? Musi być praktyczny, wytrzymały, a jednocześnie stylowy - bez wątpienia, idealnie wpasowuje się w to opis breloków z łatarką. Jest to fantastyczne połączenie gadżetów biznesowych z funkcją użytkową, a jednocześnie eleganckim wykończeniem. Świetnie nadają się jako unikalne gadżety z logo firmy, które z pewnością odcisną trwałe wrażenie na odbiorcach.

Cechy Breloków z Łatarką

Widzę, że jesteś zainteresowany, więc pozwól, że opowiem Ci więcej o tych małych potworach. Co sprawia, że wyróżniają się w tłumie gadżetów reklamowych z nadrukiem? To proste:

  • Materiał: ABS, metal - tworzą idealne połączenie wytrzymałości na wszelkie warunki atmosferyczne i elegancji, która od razu przyciągnie wzrok.
  • Kolor: Czerwony - klasyczny, zawsze modny i zdecydowanie wpadający w oko. Nic nie mówi "zapamiętaj mnie" jak szminka czerwona jak pomadka!
  • Rozmiar: 8 x 3,5 x 1,2 cm - idealny rozmiar, który zmieści się w każdej kieszeni lub torebce, a jednocześnie jest na tyle duży, aby dostosować logo Twojej firmy.
  • Opcje nadruku logo: Tampodruk i nadruk UV. Oba te techniki zapewniają doskonały efekt wizualny i trwałość. Nie znikną po paru dniach jak zwykłe nadruki!

Tampodruk czy Nadruk UV - Co Wybrać?

Różnią się tym jak światło wpada na nadruk i jak długo utrzymuje swoją świeżość. Tampodruk to wydruk o głębokich, trwałych kolorach i zdumiewającej detaliczności. Nadruk UV z kolei, daje obszar do będzie błyszczeć w słońcu, co oznacza, że logo Twojej firmy będzie zawsze widoczne. Jest to idealne rozwiązanie dla artykułów reklamowych, które będą często używane na zewnątrz.

Czy jest coś, czego nie lubisz w brelokach z łatarką? Nie sądzę! To dlaczego jeszcze nad tym myślisz? Niech Twoja firma zasłynie dzięki tym eleganckim i praktycznym gadżetom z logo. Nie umiesz przestać się uśmiechać, prawda? No cóż, to tylko dowód na to, że breloki z łatarką to strzał w dziesiątkę! Kto by pomyślał?

Kolor:Czerwony
Materiał:ABS, metal
Rozmiar:8 x 3,5 x 1,2 cm
Dostępno na magazynie154szt.
Data aktualizacji17:58 - 14.06.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03454AP
Czerwony brelok z łatarką, otwieraczem do buteleki miarką 1m
Czerwony brelok z łatarką, otwieraczem do buteleki miarką 1m
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR