Brelok do kluczy kciuk, LED, touch pen
Brelok do kluczy kciuk, LED, touch pen
Brelok do kluczy kciuk, LED, touch pen
Brelok do kluczy kciuk, LED, touch pen
Brelok do kluczy kciuk, LED, touch pen
Artykuł: BGPL03258AP

Brelok do kluczy kciuk, LED, touch pen

Zaaranżuj swoje klucze z naszym brelokiem - stylus do ekranów dotykowych z latarką LED! Personalizuj nadrukiem, wybieraj kolory. Świat gatżetów firmowych czeka!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
352szt.
Mamy na stanie
17:58 - 22.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Tampodruk, Nadruk UV
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Idź na czoło z Brelokiem Led "Kciuk"!

Co pasuje do każdej torebki, kieszeni i pilota telewizora? Nasz nowy produkt - unikalny brelok do kluczy "kciuk" z godną uwagi latarką LED oraz touch penem. Ta gwiazda gadżetów firmowych i reklamowych nie pozostawia niczego przypadkowi!

Wyjątkowy Gadżet Firmowy

VIP w świecie kampanii reklamowych - to nasz brelok stylus. Czy jest funkcja, której ten gadżet nie posiada? Nic, co Wam przychodzi do głowy. Od stylusa do ekranów dotykowych po latarkę LED, wszystko w jednym. Wyobraź sobie sytuację, w której potrzebujesz rysować na swoim smartfonie, a jednocześnie jest ciemno. Czy jest lepsze rozwiązanie niż brelok z latarką i stylusem?

Sprytnie rozwinięty produkt w praktycznym rozmiarze

Zabawna koncepcja opiera się na prostocie i funkcjonalności - nie musisz już więc nosić ze sobą całego ekwipunku gadżeciarza. Rozmiar? Idealny - 6 x 4, 1 x 1, 2 cm! Brelok do ekranu, który mimo swojej wielofunkcyjności mieszci się w każdej kieszeni. A kiedy zachodzi potrzeba, przekształca się w brelok z latarką LED rozjaśniając mroki Twojego plecaka lub wnętrze Twojego samochodu.

Nadruk, który zostanie zapamiętany

Co sprawia, że ten brelok latarka do kluczy jest jeszcze lepszy? Nadruk z logo! Możemy wykonać go za pomocą różnych technik:

  • Tampodruk - stara, ale skuteczna metoda, tworzy trwałe i wyraźne nadruki. Małe szczegóły z Twojego logo nie znikną w ciągu kilku dni. Wręcz przeciwnie, będą zdobić brelok latarkę na długie lata.
  • Nadruk UV - ta nowoczesna technologia pozwala drukować w pełnym kolorze. Dzięki temu Twoje logo nabierze głębi i będzie przyciągało spojrzenia.

Która technika nadruku jest najlepsza? To zależy od Twojego projektu. Może chcesz logo w pełnym kolorze? Czy może wolisz stawiać na trwałość i wybrać tampodruk? Wybór należy do Ciebie!

Kolorido!

A zakres oferowanych kolorów? To kameleon w świecie gadżetów z logo firmy! Czy Twój kolor to granatowy, czarny, granatowy czy jasnozielony - my mamy to wszystko!

Pamiętajcie, dalej nie mamy biletu do kosmosu, ale z naszym brelokiem latarka z nadrukiem, jesteśmy przygotowani na każdą niespodziankę!

Nie znasz nas jeszcze?

No to co ty na to?! Zainwestuj w nasz brelok, a gwarantujemy Ci nie tylko praktyczność, ale również uśmiech na twarzy, gdy pokazujesz swoją ekstraklasę gadżetów biznesowych. Czyż to nie brzmi jak historia, której chciałbyś być częścią?

Kolor:Granatowy
Materiał:ABS, metal
Rozmiar:6 x 4,1 x 1,2 cm
Dostępno na magazynie352szt.
Data aktualizacji17:58 - 22.05.2024
Następna dostawa24000szt.
Dostawa zaplanowana na:13-06-2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03258AP
Brelok do kluczy kciuk, LED, touch pen
Brelok do kluczy kciuk, LED, touch pen
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR