Brelok do kluczy z lampką
Artykuł: BGPL03391AP

Brelok do kluczy z lampką

Zaskocz swoich klientów praktycznym i eleganckim brelokiem do kluczy z latarką. Doskonałe wykonanie, trwałe materiały, a nadto skuteczny krok w promocji Twojej firmy. Sprawdź teraz!

7 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 7 dni roboczych
1szt.
Mamy na stanie
09:58 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Tampodruk
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]

Usłysz jasność konceptów z naszym brelokiem do kluczy z latarką!

Zastanawiasz się, jak podkreślić profesjonalizm swojej firmy poprzez praktyczne upominki? Oto prosta odpowiedź - nasz brelok do kluczy z lampką. To gadżet, który łączy funkcjonalność z elegancją i stylem. A co najważniejsze, rozświetli Twoją markę jak żaden inny!

Czym jest brelok do kluczy z latarką?

Przydatny gadżet, który łączy w sobie funkcję breloka do kluczy i praktycznej latarki LED. Wykonany z trwałego i eleganckiego ABS, akrylu, oraz stali. Dzięki temu jest on nie tylko atrakcyjny, ale także odporny na codzienne wyzwania. Aż trudno uwierzyć, że wszystko to zamknięte jest w formie o rozmiarach zaledwie 4 cm!

  • Materiał: ABS, akryl, stal
  • Kolor: Neutralny
  • Rozmiar: 4 cm

Jak prezentuje się Twój logo na breloku do kluczy z latarką?

Stawiamy na profesjonalizm w każdym calu, dlatego do nadruku logo używamy techniki tampodruku. Pole do nadruku liczy 20x10 cm, co gwarantuje doskonałą widoczność Twojego logo. Czy jest coś piękniejszego niż intensywna, jasna kolorystyka Twego logo na neutralnym tle latarki?

Tampodruk? Czy to dobrze?

Ależ oczywiście! Tampodruk to jedna z najefektywniejszych metod zdobienia powierzchni różnorodnych gadżetów firmowych. Dlaczego? O, droga firmo, to proste!

Zalety tampodruku! Pierwszą z nich jest możliwość druku na powierzchniach nierównych, co oznacza, że Twoje logo będzie jasne i wyraźne we wszystkich częściach breloka. Poza tym tampodruk zapewnia intensywną, nieblaknącą kolorystykę, co gwarantuje, że logo Twojej firmy zawsze będzie widoczne!

Nie czekaj! Spraw, aby światło Twojego logo rozświetlało każdą ciemność za pomocą naszego breloka do kluczy z latarką!

Kolor:Neutralny
Materiał:ABS, akryl, stal
Rozmiar:4 cm
Dostępno na magazynie1szt.
Data aktualizacji09:58 - 20.05.2024
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03391AP
Brelok do kluczy z lampką
Brelok do kluczy z lampką
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR