Brelok multinarzędzie wielofunkcyjne
Brelok multinarzędzie wielofunkcyjne
Brelok multinarzędzie wielofunkcyjne
Brelok multinarzędzie wielofunkcyjne
Brelok multinarzędzie wielofunkcyjne
Brelok multinarzędzie wielofunkcyjne
Brelok multinarzędzie wielofunkcyjne
Artykuł: BGPL03568CM

Brelok multinarzędzie wielofunkcyjne

Wielofunkcyjny brelok z narzędziami - praktyczny gadżet z logo firmy. Metalowy, z lampką LED i narzędziami. Opcje nadruku logo: grawerowanie laserowe. Sprawdź!

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
0szt.
Mamy na stanie
17:42 - 22.04.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Grawerowanie laserowe
Wycenić
Grawer laserowy - jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania gadżetów reklamowych. Logo naniesione metodą grawerowania zawsze jest jednobarwne, tu niestety nie ma możliwości wyboru koloru. Bo kolor jest uzależniony od materiału gadżeta.
[więcej na temat znakowania metodą - Grawerowanie laserowe]

Wielofunkcyjny Brelok - Niezastąpiony Gadżet dla Każdego!

Wielofunkcyjny brelok z narzędziami? Tak, to naprawdę możliwe! Nasz brelok multinarzędzie to więcej niż gadżet. To Twoja ubezpieczalnia na wypadek małych, codziennych niespodzianek. Czy mogłoby potoczyć się inaczej, skoro mowa o jednym z naszych ulubionych gadżetów firmowych? Chyba nie!

Niezastąpiony towarzysz w życiu codziennym

  • Materiał: Metal
  • Kolor: Czarny
  • Rozmiar: 9 x 2,9 x 1,5 cm

Nasz brelok z narzędziami ma nie tylko atrakcyjne, smukłe i eleganckie wykonanie, ale również uwodzi swoją praktycznością. Został wyposażony w takie narzędzia jak lampka LED, płaski i krzyżakowy śrubokręt, otwieracz do butelek oraz nożyk. Masz wszystko, co jest potrzebne w jednym miejscu! Ale gdzie jest ten haczyk, zapytasz? Nie ma żadnego! Ten gadżet jest tak praktyczny jak to tylko możliwe!

Wielofunkcyjne breloki z logo firmy - perfekcyjny sposób na promocję

A co powiesz na to, że nasz wielofunkcyjny brelok może stać się przenośnym medium Twojej firmy? Czy to nie jest najsmaczniejsza wiśniówka na torcie, którą kiedykolwiek widziałeś? A jeśli dodamy, że oferujemy gadżety z logo firmy? Czy to nie brzmi jak muzyka dla Twoich uszu?

  • Opcje nadruku logo: Grawerowanie laserowe, wymiar pola do nadruku logo 4 x 0,8 cm

Grawerowanie laserowe to elegancki i trwały sposób na naniesienie logo na metalowy element. Logo jest wyraźne, trwałe i gwarantuje doskonałą jakość przez długi czas. Z drugiej strony, jest nieco droższy od innych technik nadruku, ale efekt końcowy jest wart każdego grosza.

Czy nasz wielofunkcyjny brelok to idealny gadżet firmowy?

Chyba nie musimy dodawać, że nasz wielofunkcyjny brelok to ponadczasowy prezent dla pracowników, klientów, partnerów biznesowych, który z wnętrza krzyczy „Jestem firmą, na której możesz polegać!”. Bo co lepiej pokazuje tę wiadomość jak nie wielofunkcyjny, solidny i praktyczny gadżet, który można zabrać ze sobą absolutnie wszędzie?

Zdecyduj się na multinarzędzie w formie breloka!

Czy jest lepszy sposób na to, aby zaskoczyć swoich klientów, niż darować im coś, co jest bardzo praktyczne i eleganckie? Nasz brelok z narzędziami to nie tylko praktyczny gadżet, ale również doskonały pomysł na gadżet reklamowy z logo Twojej firmy. Więc, co myślisz?

Twój biznes zasługuje na więcej niż tylko zwyczajny marketing. Zasługuje na gadżety, które przyciągają uwagę, są funkcjonalne i przemawiają do wyobraźni ludzi. Czy nie takie są wielofunkcyjne breloki z narzędziami?

Spraw, by Twój biznes rozwijał się razem z nami!

Wybierając nasze gadżety reklamowe z nadrukiem pokazujesz, że Twoja firma nie boi się inwestować w jakość i innowacyjność. Chyba nie musimy dodać, że to jest najmocniejszy przekaz, jaki możesz wysłać!

Jak brzmi nazwa Twojej firmy na naszym breloku? Cóż, myślimy, że brzmi to rewelacyjnie! I co Ty na to? Chcesz z nami zatańczyć tę melodię sukcesu? Przyłącz się do nas!

Kolor:Czarny
Materiał:Metal
Rozmiar:9 x 2,9 x 1,5 cm
Dostępno na magazynie0szt.
Data aktualizacji17:42 - 22.04.2024
Następna dostawa20000szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03568CM
Brelok multinarzędzie wielofunkcyjne
Brelok multinarzędzie wielofunkcyjne
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR