Brelok poziomica
Brelok poziomica
Artykuł: BGPL03605CM

Brelok poziomica

Zaprojektowane dla profesjonalistów, brelok z poziomicą jest nie tylko modnym dodatkiem, ale także narzędziem gwarantującym perfekcyjną równowagę! Twój logo w pełnym blasku dzięki tampodrukowi lub nadrukowi UV.

5 dni
robocze
Czas oczekiwania na gadżety firmowe z logo już od 5 dni roboczych
2szt.
Mamy na stanie
09:42 - 20.05.2024
*W razie potrzeby większej ilości lub “na wczoraj”
prosimy o kontakt +48 (22) 486 35 00
Opcje brandowania
Tampodruk, Nadruk UV
Wycenić
Tampondruk - metoda zaliczana do technik druku pośredniego. Metoda ta polega na nałożeniu farby za pomocą miękkiego stempl, który nazywany jest tamponem.
[więcej na temat znakowania metodą - Tampodruk]
Obraz tworzony jest bezpośrednio w maszynie cyfrowej. Końcowy efekt jest brdzo zbliżony do wydruku np. na papierze. Nadruk cyfrowy to znakowanie niezwykle trwałe, odporne na zarysowania czy też działanie promieni UV.
[więcej na temat znakowania metodą - Nadruk UV]

Niezastąpiony brelok z poziomicą dla każdego profesjonalisty!

Brelok z poziomicą to jeden z tych gadżetów biznesowych, które są absolutnie niezbędne dla każdego prawdziwego profesjonalisty. Kiedy już go założysz na swoje klucze, nigdy nie będziesz chciał go zdjąć. Dlaczego? Czas na odkrycie.

Tworzony z pasją, nasz brelok nie tylko podkreśli twoją tożsamość start-upowca, ale też pomoże ci utrzymać rzeczy na równi. Jak to możliwe? To dzieło breloka z poziomicą. Nie jest to zwykły brelok do kluczy - to twoje narzędzie do osiągania perfekcyjnej równowagi!

Jaki jest sekret działania naszego breloka z poziomicą? Oto odpowiedź!

Twórcy zadbali o to, aby poziomica była dokładna i niezawodna. Właściwie skonstruowana, zapewniająca precyzyjność pomiarów za każdym razem. Gotowi na więcej ciekawostek? Wiemy, że tak!

  • Materiał: Bawełna.
  • Kolor: żółty.
  • Rozmiar: 4 x 1, 5 x 1, 5 cm.

Zaufaj nowoczesnym technologiom nadruku!

I tutaj mamy coś specjalnego. Dzięki najnowszym technologiom, możemy umożliwić długotrwały nadruk logo w dwóch opcjach:

1) Tampodruk

Chociaż może brzmi tajemniczo, jest to technika bardzo praktyczna. Do największych zalet tampodruku zaliczyć można precyzję nadruku i trwałość. Niemniej jednak, trzeba pamiętać,że niektóre kolory mogą zmienić kolor na ciemniejszy w zależności od koloru podkładu.

  • Wymiar pola do nadruku logo: 3,5 x 1.

2) Nadruk UV

Nadruk UV to prawdziwie nowoczesny sposób nanoszenia logo na twój gadżet. Jest trwały i odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Genialne, prawda? Ale nic nie jest doskonałe - prosimy pamiętać, że ten rodzaj nadruku może być nieco droższy.

  • Wymiar pola do nadruku logo: 3,5 x 1.

Podkreśl swoje indywidualne podejście do biznesu z naszym brelokiem z poziomicą. Jest to idealny gadżet z logiem firmy, który pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Zareklamuj swoją markę z klasą.

Zatem, do czego jeszcze czekasz? Czy nie chcesz, aby twój brelok z poziomicą stał się kluczem do sukcesu? Decyzja należy do Ciebie!

Kolor:żółty
Materiał:Bawełna
Rozmiar:4 x 1,5 x 1,5 cm
Dostępno na magazynie2szt.
Data aktualizacji09:42 - 20.05.2024
Następna dostawa80000szt.
Wyceń zamówienie
na
Inne sposoby
Do kontaktu
Dodać do koszyku wycen
Proszę wybrać rodzaj znakowania

*Jeżeli Państwo nie jesteście pewni, jaką metodę znakowania wybrać, po prostu prosimy nie zaznaczac tego, doradca pomoże dopasować najlepiej odpowiadającą metodę znakowania.

Artykuł:
BGPL03605CM
Brelok poziomica
Brelok poziomica
Telefon
Pn-Pt: 9:00 - 17:00 UTC+2
e-mail
*nigdy nie wysyłamy materiały reklamowe, marketingowe/spam
na Państwa email
PFR